Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinowa2013

Jak schudnac 20kg do czerwca?? :(((

Polecane posty

Gość Malinowa2013

Dziewczyny, te ktore schudly, badz te ktore sie znaja, jak schudnac 20kg do lata? Dodam, ze nadwage mam duza, wiec powinno pojsc szybko - mam 94kg w tej chwili :((( Marze o 60 ale nawet 20 mniej to bedzie sukces. Macie jakies swoje patenty, diety? ktora najskuteczniejsza? czy to w ogole mozliwe? co mam robic? Motywacje mam duza i jestem mocno zdesperowana. Nie chce wygladac znowu jak pasztet na plazy, chce w koncu nalozyc w czerwcu szorty dzinsowe i podkoszulek a nie pocic sie w bluzkach maskujacych i dzinsach :(( HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonejabluszlo
Ja chce schudnac 10 kg. Może będziemy się wspierać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonejabluszlo
Będę wieczorem, teraz muszę wyjść..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem tak sooooooobie
A wczesniej o tym nie laska bylo pomyslec? Jak mozna sie obzerac a potem liczyc na cud? Do czerwca 20 kg zdrowo to nierealne, ustal sobie wszystko malymi krokami. Ostra dieta i katowanie cwiczeniami, stawiaj na ruch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa czemu nie zaczęłaś np od stycznia? Byłoby łatwiej i bez takiego ciśnienia jak teraz:( na początku zawsze kilogramy szybko lecą to do czerwca coś tam zrzucisz,ale wątpię ze 20. Może trochę później osiągniesz swój cel ale walcz dzielnie i zobaczysz w lustrze piękną siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe systematyczne jedzenie , nie łącz węglowodanów z białkiem, nie pij w trakcie jedzenia . ostatni posiłek max o 18 tej - a waga będzie spadać po 2- 3 kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowlam wlasnie od stycznia :(( 2 tygodnie ostrej diety - schudlam 5 kg i stanelam, no i potem schemat - zalamka, dogadzanie sobie po rzuceniu diety, wyrzuty sumienia itp potem od lutego, potem od marca, potem niby po swoetach i tak to jest ze mna, kurcze :(( Ida - czy ta Twoja dieta to tzw nielaczenia? moglabys podac przykladowy jadlospis, co jesc na sniadania obiady i kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, tylko jak będzie załamka to nie poddawaj się bo później będziesz jeszcze bardziej zła na samą siebie i będziesz myślała "jaka ja jestem beznadziejna, znowu się poddałam" ... Spokojnie do celu, i nie katuj się bardzo bo będzie jojo jak nic... Może silownia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - dieta mż po prostu i dużo ruchu. Próbowałam kiedyś tych głupich diet w stylu kopenhaska ale w moim przypadku po 4 dniach rzucałam się na jedzenie, bo nie mogłam znieść tych jajek itp. Mnie wkurzył chłopak strasznie i pomyślałam sobie "ja Ci jeszcze pokażę" i tak z dnia na dzień zaczęłam się odchudzać. Początkowo może trochę bardziej rygorystycznie ale teraz już luzik. Jem jogurty, owoce, warzywa, mięsko oczywiście też. Piję dużo wody, zielonej herbaty i herbatki na spalanie/odchudzanie. Rzuciłam przede wszystkim chipsy i całą masę różnych przekąsek a uwierz mi,że dużo tego było... A jak same chipsy mają 700 kcal a do tego jeszcze coś to już wiem w jaki sposób doprowadziłam się aż do 70 kg. Chodzę na siłownię, ćwiczę swoim tempem, poprawiła mi się kondycja bo wcześniej nie mogłam wytrzymać na bieżni 20 min a teraz mogę nawet i godzinę. Raz na jakiś czas sobie pozwalam na kawałek pizzy, wino, ciasto - ale to zazwyczaj w weekend, powiedzmy raz na dwa tyg. Ogólnie 10 kg zleciało szybko a teraz już coraz wolniej ale nie poddaję się, już niedużo mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska aśka
Malinowa 2013 jestem w identycznej sytuacji co Ty...waga ta sama ;(( probowalas doety norweskiej? Ja rozmyslam albo nad nia albo nad glodowka ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take on me
angelaxxx super schudlas. a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 cm... dlatego te 70 kg przy moim wzroście to była masakra. Do lata mam nadzieję, że uda mi się zrzucić jeszcze parę tak żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje Angelxxx - wlasnie dobrze radzisz kurcze, malo - zdrowo jesc + ruch. GrubaAska - nie, niestety, ani kopenchaska czy norweska ani glodowki nie wchodza u mnie w gre. Przerabialam :( Zawsze koncza sie kleska. Ja po prostu widze, ze musze ustalic sobie grupe produktow z "bezpiecznych" dla mnie - takich, ktore nie powoduja u mnie glodu i checi na nastepne, wahan cukru, nie uzalezniaja - i dobierac posilki tylko z nich, w malych ilosciach ale tak aby byc w miare syta, duzo pic, no i dolaczyc ruch. Mam jak bulimiczka i produkty, ktore mnie "odpalaja" do dalszego zarcia to: tosty z serem i keczupem, generalnie chleb i bulki - czyli pszenica out, makarony wszelkie np z sosem serowym. No i to by bylo na tyle, bo nawet czekolada nie powoduje u mnie napadow i checi na wiecej co chleb i makaron. Zamierzam kupic orbitrek, bo wstydze sie zapisac na silownie :( a biegac sie boje ze wzgl. na stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie spaslyscie
;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take on me
gratuluje, ja tez musialabym zrzucic pare kg. powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o chipsach, zupkach chinskich i kubkach spaghetti Knora :( tego tez musze unikac. Czekolady na smak wystarcza mi drabinka - 4 kostki i mam dosc. Jak nie tykam chleba jest ok, zauwazylam, jak zjem chocby kromeczke pragne wiecej i potrafie zjesc pol bochenka z serem L:(( jestem psychiczna :(( to samo jak do obiadu naloze sobie makaronu czy pyr od razu robie sie glodna, a jak zjem samo mieso czy rybe z warzywami to zjadam mala porcje, potem pije zielona lub czerwona herbatke i jest ok. Nie musze podjadac. Czy jestem chora? Widac, ze musialabym usunac chleb i makaron z domu, ale to niemozliwe, bo inni sie nie zgodza :( Musze jakos sama z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczne dla mnie rzeczy to: ryby mieso jajka nabial - twarozki, jogurty, kefiry, maslo, maslanki, bez sera zoltego owoce warzywa tluszcze: oliwa, smalec, orzechy, migdaly niewielkie ilosc platkow owsianych czy kaszy gryczanej herbaty zileona, czerwona,kawa, woda. W sumie jestw czym wybierac i ukladac menu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 78
Ja też zamierzam schudnąć, tak ok 5 kilo. będę się starała jesć w miarę reguralnie, niewielkie porcje. U mnie diety monotematyczne niewiele dawały; owszem- schudłam, ale potem waga wracała. Teraz zamierzam jeść wszystko, tylko mniej. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu - to zapraszamy, moze nam sie uda. Ja zrobie wszystko, zeby sie udalo. Nie zamierzam znowu przezywac wstydu latem - zadyszka, spocenie sie przy najmniejszym kroku, zero ubran do wyboru, wstyd w sklepie, oczy przechodniow itp :( Che ubrac bez wstyd dzinsy i t-shirt, poczuc slonce na odslonietych ramionach, cieszyc sie zyciem, zadbac o zdrowie - byc szczesliwa i w koncu zyc, a nie zajadac smutki, zyc w poczuciu winy i pretensjach do siebie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym, zeby napisaly jeszcze osoby, ktore duzo schudly, jak to zrobily, jaka motywacja i w ogole droga. No i zapraszam do odchudzania wszystkie grubaski - male i duze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie tez ogladac duzo filmow o anorektyczkach, o tym jak wzbudzic w sobie wstret do jedzenia a zachete do cwiczen. Wiem, ze to moze glupie, ale moze podziala. Nie wiem juz co robic, wiem, ze nie moge pozostac taka jaka jestem teraz. Musze sie wziac w garsc, dla siebie, meza i moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto schudl ok 20kg lub nawet ponad i chcialby sie podzielic doswiadczeniami? zapraszam do wpisow :-) szukam inspiracji i pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very thick girl
Czesc! Ja tez chcialabym zrzucic min 20 kg do czerwca/ lipca... postanowilam sprobowac z dieta 500 kcal... chcesz sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Chcesz w zdrowy sposób zrzucić zbędne kilogramy ? Nie patrz na jakieś cudowne specyfiki, tabletki , czy diety cud. Zapraszam Cię na mojego bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ prowadzę go wspólnie ze swoją dziewczyna (instruktorką fitness) Znajdziesz tam wiele ciekawych porad odnośnie diety i ćwiczeń, przepisy potraw, zdjęcia , filmy. Opisuje na nim jak ja się odchudzam , stosuje dwie zasady aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Zobacz jak następuje moja przemiana , efektami staram się dzielić systematycznie. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smalec jest bezpiecznym produktem dla Ciebie?:-D Malinowa ja schudlam 22kg w 4 mies na diecie mz 1000/1200kcl:-) zalamalam sie, troche wrocilo a teraz walcze dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINOWA jesli masz ochote to zapraszam Cie na moj watek, dziewczyny daja naprawde duzo wsparcia, ja czesto pisze co jadlam i td:-) moze ci to pomoze:-) moj cel do czerwca to minimum 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×