Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makadamka

jak schudnąć 3 4kg w tydzień

Polecane posty

Gość makadamka

za tydzień mam osiemnastkę, jaką znacie dietę,która pomoże mi schudnąc 3-4kg w tydzień? Schodzę z niewysokiej wagi,więc zwykłe mż nie wystarczy. Może dieta bananowa? Co myślicie? A może będę jadła tylko śniadanie i lekki obiad + 1h spacer dziennie? Co wy na to? Pomożecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
miało być 3-4, ale tu nie złapało, bo nie można robić znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himmuś
Wskocz na wagę, oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne np. tu: http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie Odejmij od wyniku 1000kcal i staraj się jeść tyle dziennie. Nie przekraczaj 1g. tłuszczu na 1kg. ciała. I codziennie 30min intensywnych aerobów, interwały najlepsze (12s truchtu, 8 sekund sprintu i tak przez 30min) bo spacer to o kant d**y możesz potłuc. Gwarantuję, że schudniesz. Oczywiście fotki przed i po mile widziane (nagie) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, juz doczytalam,. tez mam jakies 3 kg i nic mi juz nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
no fakt, lepiej zacznę biegać, albo odkurzę mój orbitrek hehe a co do nagich fotek to mój chłopak nie byłby zachwycony ;) mu pozostawię porównanie hehe, a może dieta niełązenia i oczywiście zmieszczę się w moim zapotrzebowaniu - 1000 kcal. Dzięki będę pisać o efektach jak chcecie :D Od jutra start. Waga startowa: 46 kg/ 158cm cel: 42-43kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez myslalam o rozdzielnej , je sie wsyzstko ( w granicach rozsadku ) ale nie laczy bialka i wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
Ja od jutra probuje rozdzielnej, tak jak napisalam. Zjem sobie to co lubie lacznie z drozdzowka a na obiad bede miala gotowane mieso, bo mama gotuje rosol, za ktorym nie przepadam. A myślicie, że można desery mleczne te z bitą smietana z bierdonki? Mają malutko wegli w porownaniu z weglami wiec jest chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
Mialo być, że mają malo bialka w porownaiu z weglami, hehe no i oczywiscie jadlabym je w ramach drugiego sniadania, potem tylko obiad i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zeby bylo wiecej bialka niz wegli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak juz to posilek osobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej diecie trzeba robic odstepy z piciem wody czy innych napoi , nie pijemy razem z jedzeniem , tylko godz lub pol godz ( jak kto woli ) przed lub po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
hmm, no to w takim razie menu będzie następujące: 1) Banan 2) Drożdżówka 3) Mięso + warzywa/ sałatka białkowa/ jajecznica I 1,45L wody + 3 szkl. czerwonej herbaty. Znacie jeszcze jakieś harbatki odchudzające? A raczej przyśpieszające odchudzanie? Do szkoły mam 4km i zaczynam chodzić do niej pieszo. A raczej warcać, bo rano się nie wyrobię :) Po 15 nie jem nic. Połączyłam tę dietę z ośmio godzinną + bananową (na czczo jeden banan) Mam zamiar schudnąć przynajmniej 3 kg. No i tyle. Zaczynam od jutra. Wiem, że ta drożdzówka może dziwnie wygląda, ale ja bez niej nie dam rady. Moga odpuścić pizzę, fast foody, czekolady, a np. batonów wgl nie jem. ALe drożdzówki! Najlepsze te z makiem lub samą kruszonką. Kocham tez eklery i pączki, ale chyba tutaj nie przejdą, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na czczo kiwi , bo potem sie wyprozniam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banan to sam cukier drozdzowka tez nic nie wnosi do diety poza pustymi kaloriami przez tydzien chyba mozesz ja sobie darowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na diecie rozdzielnej schudlam w tydzien 2 kg , jadlam wszysstko ale nie laczylam wiec banan okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
To co napisałaś to żadna dieta. A piecie 3 herbat czerwonych dziennie jest nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sie opychac weglami, wpieprzac drozdzowki popijajac je herbatkami na odchudzanie i myslisz, ze w ten sposob schudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka358
Ja znam dietę przez która schudniesz ale nie jest zdrowa. Zreszta żadna dieta która tak szybko odchudza nie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
Katarynka358, a jaka to dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jaka- napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej . mam ok 3 kg wlasnie do zrzucenia. od jutra sie przymierzam na mz , daje sobie czas do swiat . pomalutku, do celu bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez - mam 5 kg zaczynam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
ja od jutra po prostu staram się jeść jaknajmniej, muszę zrzucić 5 kg do świąt to na pewno, ale muszę mieć płaski brzuszek do piątku, więcpostaram się zrobić lekką głodówkę. Może dietę jabłkową co będzie równie wstępem do dalszego odchudzania. Dzisiaj zjadłam dwa kawałki jablecznika dietetycznego (dużo niesłodzonych jabłek, cienka warstwa ciasta), kazjerke i banana z muesli. Wypiłam dwie czerwone herbatki i dzisiaj wypije jeszcze 2 l wody i basta. Jutro zjem dwa jabłka do południa, później obiad i nic. Potrafie nie jeśc po 15, bo nie jestem już wtedy glodna. Muszę być piękna.MUSZĘ ZNOWU BYĆ PERFEKCYJNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce plaski brzuch , oby jaka najszybciej , mysle ze damy rade ja ofd jutra dzis mam mega stres mam nadzieje ze mi pzrejdzie do utra ( dzis sie dowiem cos waznego ale dopiero ok 22 ) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makadamka
Daruśka, masz racje odpuszcze je sobie. Będę jadła ze trzy jabłka dzziennie i lekki obiad, do tego dużo ogólnie ruszania się, zero autobusów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×