Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Henryko

Jak schudnąć bez sztucznych tabletek?

Polecane posty

Witam, od niedawna zaprowadzam porządki w swoim życiu, przestałem jeść mięso, zacząłem się ruszać. Jednak ze "starych" czasów zostało mi niestety sadełko. Zna ktoś może sposoby aby pozbyć się tłuszczu w lepszy sposób niż branie sztucznych suplementów (apetiblock, l-carnityna), które słabo działają albo w ogóle - próbowałem. Ma ktoś pomysł, może jakieś ćwiczenia konkretne. Dzięki za każdą opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl tabletki nie działają koktajle na redukcje tak proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitneski na tym redukują robią formę pod zawody ale jak tam uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanana91
wchodziłam na stronę i jest mega promocja 198 zł z 396 zł zamówiłam wydaje mi się że to dobry produkt na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport, sport, sport i jak wyliczysz sobie zapotrzebowanie kaloryczne dopasuj do tego sposob odzywiania to tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczkaa89
jak już zmieniłeś nawyki zywieniowe na zdrowe to już pierwszy krok za Tobą Emotikon smile wydaje mi się, że trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc to na pewno kolejny krok. warto też może wdrażać się w tematykę zdrowego i aktywnego trybu życia czytając rózne strony/fora/blogi które nie tylko udostępniają jakieś ciekawego info dietetyczne ale takze motywują Emotikon smile nie bedzie problemu znaleźć takie strony, bo jest ich teraz pełno, ale jedną z lepszych (wg mnie) jest odchudzaniezjagoda . pl dziewczyna prowadzi także swojego fp na facebooku, wiec warto tam zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jouls
hej a nie chcialbys sprobowac czegos naturalnego (zioła , herbaty itp)? Na przystopowanie apetytu nasiona lnu przykładowo na przemiane materii - zeby wyrzucic nadmiar wody - ziele skrzypu , a na spalanie tłuszczu - popularna zielona herbata. Powiem ci że te wszystkie suplementy co nam wciskaja na co dzień to jest bajka. Można je zastąpić naturalnymi ziołami i mieć lepszy efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryko
Ooo to by mi bardziej odpowiadało , coś naturalnego ! A mogłabyś coś konkretnego podesłać, czego Ty np używasz ?? Ogólnie podoba mi sie to :). Dzięki że tak dużo osób się odzywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ukrywam kupiłam Foreverslim ze względu na pozytywne opinie w necie ( nie wiedziałam jak to działa ) ale muszę przyznać ze jestem zadowolona z efektów Jestem po 2 miesiacach kuracji i schudłam 8kg ale też sporo cwicze i zaczynam dzien od solidnego biegu i bez tego pewnie bylyby nici z odchudzania Ale na Foreverslim zlego slowa nie powiem bo ograniczył moj apetyt i zadziałał ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryko
Dziękuję Ci bardzo Jouuuls przejrzałęm tę stronkę herba-farm.pl i to jest to czego oczekiwałem od tego forum :) Rzadko się zdarza, że jak zadam pytanie to ktoś potrafi konkretnie odpowiedzieć, zazwyczaj spamują, dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to ma dać efekt? Ceny preparatów ziołowych są relatywnie duże. Sprawdź jak Twoja dieta jest dzisiaj zbilansowana - wykonaj prosty test www.dietomat.pl/jadlospis i pochwal się jak wygląda zbilansowanie Twojego jadłospisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jouls
Pozwoliłam sobie odszukać ten artykuł http://blog.herba-farm.pl/jakie-ziola-wspomagaja-odchudzanie/ Ja nie mówię o tym, że dieta ma sie opierać na samych ziołach, tylko ze niektore z nich wspomogaja i przyspieszaja pewne procesy w organizmie. Sporo produktów ziołowych w swoim zyciu stosowałam wiec raczej wiem co mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość EwaHonaj
Zastosować te oparte na naturalnych składnikach. Ja akurat stosowałąm z dobrym skutkiem foreveslim. I drobne wyjaśnienie. Suplementy wspomagające odchudzanie (nie pisze o środkach, które obiecują nie wiadomo co i mogą zagrażać zdrowiu), dają nam to co skutecznie sami wyrzucamy z organizmu poprzez jakoś obecnego jedzenia, poprzez to, że w tym jedzeniu powinny byc dane mikro elementy, a są one chemicznie zniszczone. To właśnie dostarczenie tego rodzaju pierwiastków i aktywacja pewnych procesów w organizmie, choćby poprzez regulację przemiany materii powoduje, ze chudniemy i dlatego odpowiadnia suplementacja jest ważna, przynajmniej moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak ja tez uwazam ze te srodki naturalne ziolka itp. sa skuteczne ale naturalne i nie zagrazaja zdrowiu . Wiadomo ze nie zadzialaja po kilku uzyciach - tu trzeba kilku miesiecznej kuracji ale jesli sie chce to faktycznie mozna osiagnac dobre rezultaty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem z "brzuszkiem", to wiem, że bardzo skutecznie działa dieta proteinowa, zwłaszcza na panów. Ja sama schudłam sporo na zestawie ketoaktiv (takie potrawy proteinowe, do tego batony), ale mój szwagier dość fajnie się pozbył piwnej oponki. W jakieś 3-4 tygodnie zrobił się całkiem smukły. Nie chce się przyznać ile, ale obstawiam, że jakieś 5-6 kg jak nic. A twierdził wcześniej, że się nie da i taka juz jego uroda hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. nie mam jakoś zaufania do odchudzania na własną rękę, więc co jakiś czas wybierams ie na warsztaty odchudzające. Jest taki program 3 razy O , oferowany przez Źródło Piękna w Lubinie no i moim zdaniem świetna sprawa. Ludzie w końcu wiedzą czym jest odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy mozecie wiedziec o odchudzaniu sie ja wazylam kiedys 75 kg, schudlam dzieki diecie wlasnie ziolowej, trener personalny i jogging. Po 1,5 roku waze 62 kg i jestem innym czlowiekiem ... zgadzam sie zdecydowanie z toba henryk i trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij siemię lniane, a jak nie jesteś w stanie wypić tego kisielku stosuj len mielony w tabletkach np. Gal ma fajne suplementy z siemieniem lnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma cudownego środka na chudnięcie. Każdy suplement to praktycznie oszustwo dla leniwych, a leki mają wiele skutków ubocznych. Przede wszystkim właściwa będzie w Twoim przypadku zbilansowana dieta, która spowodować, że waga będzie redukowana systematycznie i nie niszczyła zdrowia, nie zaburzała metabolizmu. Zajrzyj do dziennika diety www.dietomat.pl/strona/dziennik-kalorii i spróbuj ułożyć sobie zbilansowaną dietę z redukcją kalorii o 300-400, sprawdź bilans i zacznij stosować, to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mielone siemię lniane odchudza? Nie posiadam takich informacji, a szukając w necie podane są sprzeczne informacje. Czy ktoś schudł dzięki lnowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, mielone siemie lniane (np. z gal) ma dużą zawartość błonnika, przez co przeciwdziała zaparciom i pęcznieje w żołądku dając uczucie pełności. Tak więc z całą pewnością wpływa na zachowanie szczupłej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mi udało się schudnąć dzięki Foreverslimowi.Przyspiesz tempo metabolizmu,spala zalegający tłuszcz i zapobiega jego dalszemu odkładaniu się.Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Fajnie jest poczytać o coraz to nowych dietach. Praktycznie każda jest pomocna ale pod warunkiem, że będziemy ją utrzymywali przez cały czas - inaczej - EFEKT JO-JO. Moim zdaniem należy wrócić do źródeł naszych problemów i zastanowić się dlaczego mamy nadwagę. Ja osobiście przeczytałem na temat powodów tycia wiele publikacji (także naukowych). Wyciągnąłem jeden wniosek - najpierw trzeba pozbyć się przyczyny tycia (jest to równoznaczne z przyczynami wielu chorób towarzyszących nadwadze i otyłości) - czyli przywrócić nasz metabolizm do równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też oczyszczać swój organizm, to pomaga schudnąć ale też w jakiś sposób właśnie poprawia metabolizm. Najlepszy sposób na oczyszczanie to picie codziennie rano soku z cytryny. Wyciskasz cytrynę do szklanki, zalewasz wodą i pijesz. Najlepiej przed śniadaniem na pusty żołądek. Dodatkowo są triki z sodą. Więcej podaje na moim blogu http://fitnesowiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łykaj błonnik albo pij siemię lniane, bo ono zawiera dużo błonnika. Wspomniana tu firma Gal ma dobre i przede wszystkim naturalne/ekologiczne produkty. Jeżeli zależy ci żeby zdrowo schudnąć, to zainteresuj się tematem błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×