Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynająca dietę

Jak schudnąć do sylwestra 6 kilo??

Polecane posty

Gość zaczynająca dietę

Hej:) Zaczynam odchudzanie:). Do sylwestra muszę schudnąć 6 kilo. Czy w ogóle da się w takim casie tyle schudnąć?? Proszę o rady:). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet do swiat!! Jutro ostatni dzien kopenhaskiej a ja schudlam 7 kg. Da sie :) efekty zadowalajace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynająca dietę
Hej:) A na czym polega Twoja dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam diete 10dniowa
:) 6kg murowane ;) Jak nie po jednym razie, to po 2 napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to bardzo restrykcyjna dieta ale jesli bedziesz sie trzymac jadlospisu to schudniesz ;) DZIEŃ 1 i 8 Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 2 i 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa Obiad: gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Kolacja:1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 4 i 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g Kolacja: sałatka owocowa 100g, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną Obiad: duża chuda ryba Kolacja:1 befsztyk, sałata i brokuły 200g DZIEŃ 6 i 13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną 150g Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa 150g Kolacja: NIC Nie mozna pić nic innego oprocz wody i nie mozna zuc gumy!! Pierwszy tydzien jest ciezki, ale pozniej nie mozesz patrzec na jedzenie a musisz zjesc ;) Ja zamiast befsztyku jadlam gotowanego kurczaka w ziolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam diete 10dniowa
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3749529&start=0 tylko dokladnie to co w poscie tytulowym, bez modyfikacji ;) 4kg po 10 dniach gwarantowane. Mozna powtorzyc potem ;) Aha - i jak nie bedziesz liczyc kalorii (jesc nalezy tyle by sie nie bylo glodnym i normalne produkty, nie chude i 0% tluszczu) to nie bedzie efektu jojo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynająca dietę
Dzięki:) Może zacznę się odchudzać tą dietą. Jednak czekam jescze na jakieś pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawieks
a ile tego kefirku przy diecie trzeba spożywać około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam diete 10dniowa
przy 10 dniowej? Dokladnie tyle, zeby nie byc glodnym... Nie wiem... Ja to dziennie 3-4 litry wciagalam, straszny glodomor jestem, a kefiry uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam diete 10dniowa
i wyprzedze pytanie: nie mozna kefiru zastapic jogurtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i sa efekty po
kopenhaskiej... ale nie wiem jak Wy - ale ja bym nie wytrzymala od sniadania do obiadu na kawie :O I nie wyobrazam sobie wypicia kawy na czczo ;) No dodatkowym problemem jest - ze ja kawy nie slodze ;) Nie smakuje mi slodka... Jakby nie te marne sniadania to calkem fajna dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdas
zrob sobie głodówke z pare dni np 10.. ja kiedys robilam glodówke taka i schudłam 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po glodowce efekt jojo
murowany... Na sylwestra przeciez bedzie jadla. To bez sensu robic glodowke po to by sie napchac pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygorystyczne diety
typu kopenhaska czy inne to kiepski pomysl szczegolnie o tej porze roku gdy organizm potrzebuje wiecej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawy tez nie lubie wiec pilam ja duszkiem gdy juz wystygla i bez problemu wytrzymywalam do 13-14 gdy nie moglam wyjsc z zajec. Wlosy mi nie wypadaja, paznokcie jakie byly takie sa. Jakbym lubila jajka zrobilabym ja jeszcze raz ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdas
Jezu co Wy chcecie od glodowki..wiadomo ze po glodowce nie trzeba wpierdalać tlyko jesc malo ..glodówki sa dla ludzi z głową ze tak powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssasaa
ja potrzebuje schudnąć 7 kg do konca roku za mna juz 3 kg, jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona herbata ja chudłem 4 kil przez tydzień ale to prze przypadek bo mi zasmakowała i piłm jea z 4, 5 szklanek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia0202
wiecie jak schudnac 10 kilo? to wazne. dodam, ze musze schudnac w 3 tygodnie:(. uda mi sie? bo jak na razie jestem zlej mysli. znacie sposoby na tzw. 'szybkie chudniecie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję schudnąć 13kilo do sylwka, jestem już na diecie, stosuje suplement diety be slim 3 i staram się cwiczyc, moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tym sylwestrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta sb polecam., kiedys schudlam na niej 15 kg w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dodam jeszcze ze bylo to 8--9 lat temu. teraz chce schudnaac 5 kg i mam zamiar ja powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem po kuracji z Foreverslimem. To był pierwsze tabletki, które mi pomogły w odchudzaniu. Może miałam więcej samozaparcia, a może Foreverslim jest na tyle mocny, że pomógł mi schudnąć, sama nie wiem. Ale jedno jest pewne już nigdy więcej nie chcę być gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka202
Mi pomógł bardzo suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej nie stosowałam innych suplementów,więc nie wiem jak inne działają,ale ten to rewelacja ;) schudłam 8kg w miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×