Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnetaBe36

Jak schudnąć na studniówkę

Polecane posty

Cześć, mam problem kupiłam 3 miesiące temu sukienkę na studniówkę, ale niestety moja waga nieco się zwiększyła i sukienka jest dla mnie za mała, muszę zrzucić jakies 4-5kg żeby z powrotem móc ją złożyć, bardzo proszę o rady jak bezpiecznie schudnąć bez efektu jojo. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz cukru, słodkich napojów, deserów, batoników, itd . Jednym słowem 0 cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam już 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy gość ma rację, drugi to reklama, za te pieniądze wykup sobie karnet na basen lub do siłowni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej gdyby była dieta i suplement. ten pierwszy jest ważniejszy, ale myślę, że suplement też może pomóc, w jakiś sposób pobudzić metabolizm i zmniejszyć wchłanialność tłuszczy. Słyszałam o naturalnych suplementach na bazie zielonej kawy lub pokrzywy indyjskiej co o tym myślicie? czytałam wiele opinii, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje tabletki odchudzajace hit roku 2015 które osobiscie stosowałam nazywaja sie acaibaryy900 można je zamówić tutaj http://bebjo.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-ranking-tabletek/ Schudłaamj 12 kg już w 5 tygodni. Bez wysiłku, poświęcania czasu i rygorystycznej diety. nic mnie nie bolało a nawet przeciwnie mam duzo energi teraz juz ich nie biore i nie tyje ale polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem, kluczowa jest tu dieta nie wierze w to, że same kapsułki załatwią sprawę. To prawda, że pomagają ale nie róbcie ze mnie idiotki pisząc ze po jakimś acaibarry można tyle schudnąć :// owszem może zdecyduje się na jakąś sulementacje, ale najpierw potrzebuje porządnej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super promocja na koktajle redukcyjne www.sklep.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaBe6
Cześć, wczorajszego dnia myślałam, że padnę idziemy z chłopakiem na spacer, liżemy się od dobrych pięć minut, po chwili poczułam straszny smród, wstrzymaliśmy się chwile, twarz mojego chłopaka stała się cała czerwona, jakby miał zaraz wybuchnąć, więc zapytałam: 'O co chodzi'? A on na to: 'O to co mi w gaciach smrodzi' Następnie się rozpłakał i pobiegł na ławce została brązowa lekka plama, a jego spodnie na tyłku były całe sflaczałe, ja niestety puściłam pawia na oczach ludzi w parku, bo nie dałam rady się wstrzymać, dlatego mam dla Was pytanie: Czy związek z takim chłopakiem ma sens? Ja też kiedyś zesrałam się pod kołdrę, więc czasami też dochodzą myśli, że pasujemy do siebie, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mam ciekawe rozwiązanie na Twój problem. Sama ostatnio delikatnie przytyłam ;) i chciałam troszkę zrzucić, kolega podsunął mi produkt Green Power Slim firmy MMD dają tam suplement na bazie naturalnych ekstraktów z zielonej kawy, forskoliny i móodego jęczmienia, czyli peetarda :D do tego indywidualnie wyliczoną dieta, która nie jest monotonna jak te wszystkie szablonowe głodówki z neta. Sama biorę Green Power Slim z dietą i schudłam już 4 kg w 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AW334422
Ja w zeszłym roku zastosowałam foreverslim w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Mi sie udało, więc może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SCHUDNIJ 5 KILO W MIESIĄĆ - http://hipnosencja.pl/ ja rok temu schułam z ta hipnoza 10 kg przed studniówką - rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W********ac z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam w tym roku studniówkę ale nie mam z kim iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotaaaa
Tak naprawdę masz jeszcze dużo czasu i wystarczy Ci regularna aktywność sportowa, żeby to zrzucić: siłownia, basen, fitness, a najlepiej wszystko razem. Odstaw słodycze, bułeczki i piwo. Osobiście schudłam 5 kilo na jedzeniu proteinowym ketoaktiv, ale ja chciałam szybko osiągnąć wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne źródła polecały mi tabletki slimcea... same pozytywy.. zaryzykowałam ale nie obiecywałam sobie wiele. Muszę jednak przyznać, że byłam niedowiarkiem który powinien uwierzyć w pozytywne działanie. Odczuwałam po 2-3 dniach już pierwsze zmiany w przemianie materii. Głód zanikał wieczorami więc zaczełam ładnie chudnąć. Wynik zostawie dla siebie ale na prawdę to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super śodkiem okazał się dla mnie Novoslim. Preparat stosowałam już jakiś rok temu. Jednak przez brak diety i obżarstwo znowu musiałam po niego sięgnąć. Bez problemu poradził sobie z moją nadwagą ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia45
ja schudłam 6.5 kg w ciągu miesiąca stosując tabletki iqgreen. trochę miałam lenia i czasu też nie za dużo dlatego chciałam się wspomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam też podczas zrzucania wagi robić badania krwi w dobrym laboratorium co jakiś czas, ja korzystam z www.badamysie.pl i dzięki rejestracji na badania z tej strony robię je za darmo, a wyniki dostaję mailowo i od razu sprawdzam sobie na stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produkcja Suplementów Diety
Suplementy to nie trucizna, jak piszą niektórzy, ale akurat w tym przypadku raczej nie pomogą. Jeśli suplement wykazuj***ardzo silne działanie, a takim jest schudnięcie w szybkim tempie paru kilogramów, to raczej bym się go bała. Niektóre suplementy mają pewien wpływ na apetyt, bo na przykład przy niedoborach w diecie niektórych składników, występuje tzw. zarłoczność (np. przy niedoborze chromu), ale raczej bym nie wierzyła w oszałamiające rezultaty suplementów. Niestety nic nie zastąpi zmniejszenia porcji i wysiłku fizycznego (prawda jest niestety niezbyt miła). Można co prawda podkręcać metabolizm, pogarszać wchłanianie, itp., ale jest to raczej igranie z własnym zdrowiem. http://produkcja-suplementow-diety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSantos
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×