Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastolatkaaa

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość nastolatkaaa

Witam, Mam 14 lat i chcę schudnąć. Mam 170 cm i ważę 78 kg. Najbardziej zależy mi na ćwiczeniach na brzuch i uda, które warto wykonywać. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko rower preferuję 1 h dziennie jazda ciągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, rower i bieganie tylko do tego trochę diety beztłuszczowej i powinno być fine, przy tym wzroście powinnaś ważyć 68 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta niskowęglowa + sport. nie możesz schudnąć z brzucha i ud ćwicząc brzuch i uda ;) ćwicz ogólnie. organizm sam decyduje z czego schudniesz najpierw i nic na to nie poradzisz. ale na pewno będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta oraz suplement slimcea to mój klucz do sukcesu. Odchudzałam się 3 miesiące a teraz utrzymuje dietę. Waga nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywność fizyczna i zdrowa dieta. Tyle. polecam bieganie, bo świetnie dziala na cały organizm. biegam i biorę udział w imprezach tj silesia marathon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdecydowanie odradzam jakieś tabletki, to sama chemia. Po co się truć. Wystarczy, że zaczniesz się zdrowo odżywiać i ruszać:) Ja na przykład ułożyłam sobie swój plan treningowy, wiedzę zaczerpnełam z tego wpisu http://www.lifebox.pl/plan-treningowy-klucz-do-sukcesu-nie-tylko-dla-zaawansowanych-milosnikow-aktywnosci/, dobrałam ćwiczenia które mi odpowiadają. Do tego rowerek. Tobie też radzę rozsądnie się odchudzać, tym bardziej że jesteś młoda i potrzebujesz wartościowego jedzenia. Dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio natrafiłam w magazynie na opis slimcea... na forum też się o tym piszę.. wydaje mi się że warto jeśli ktoś ma problemy z przemianą materii czy np łaknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejść na aktywny i zdrowy tryb życia. bez żadnych ekstremalnych posunięć. Głodówka nic nie da, a będzie gorzej. Zdrowe zbilansowane posiłki, a do tego 4 razy ćwiczenia. Bedą rezultaty na bank. Wiem to , bo po spotkaniu ze specjalistami z centrum odchudzania i odżywiania może życie się zmieniło. Nauczyli mi tworzyć zdrowe posiłki, polecili zażywać określone przez nich suplementy, przekonałam się do aktywności fizycznej. Bez żadnych wahań nastrojów, bez łamliwych paznokci zrzuciłam 14 kilogramów w ponad 3 miesiące z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje tabletki odchudzajace hit roku 2015 które osobiscie stosowałam nazywaja sie acaibaryy900 można je zamówić tutaj http://bebjo.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-ranking-tabletek/ Schudłaamj 12 kg już w 5 tygodni. Bez wysiłku, poświęcania czasu i rygorystycznej diety. nic mnie nie bolało a nawet przeciwnie mam duzo energi teraz juz ich nie biore i nie tyje ale polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zglos się do dietetyka który profesjonalnie ulozy ci diete. Ze swojej strony mogę polecic ci klinike http://gzmedica.pl/ Sama otrzymalam ta, fachowa pomoc, dzieki ktorej schudłam bez glodzenia się. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie podejście jest OK. Ja też stosowałam slimcea ale przy prostej diecie. Samo to połączenie dawało mi efekty które mnie bardzo zadowoliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_p
Ja uważam, że najważniejsza jest odpowiednia dieta i dużo ruchu. Bez tego nawet tabletki nie pomogą. Warto też zajrzeć sobie tutaj http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html i zapisać się do społeczności osób, dbających o zdrowie. To naprawdę pomaga. Możemy m.in korzystać z internetowego kursu "szczęśliwa i szczupła" dzięki któremu uczymy się, jak radzić sobie ze swoimi emocjami. Poza tym otrzymujemy również dostęp do wielu różnych materiałów informacyjno-edukacyjnych. Naprawdę fajna sprawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam długo czegoś na łaknienie co zadziała na moje chęci do objadania.W pracy koleżanka powiedziała mi o Novoslimie który stosowała spory czas temu. Znalazłam go i zamówiłam. Faktycznie pomógł i na mój problem i przy okazji pozwolił schudnąć 11kg mojej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dużą zmianę w odchudzaniu dało stosowanie Foreverslimu. W zasadzie straciłam dzięki niemu całą nadwagę. Przede wszystkim to bardzo pozytywnie wpływa na apetyt, łatwo mi było zrezygnować z kiepskiego jedzenia i zostawiłam to już na stałe. Zmiana sylwetki tak naprawdę całkowicie odmieniła moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VINCZI63
przez jakiś czas stosowałam ten suplement ale chyba mój organizm go nie toleruję dla tego spróbowałam suplementu http://go-slim.pl/i bardzo mi podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio mój metabolizm bardzo przyśpieszył bo zaczęłam stosować tabletki na odchudzanie Novoslim. Dodatkowo przy stosowaniu diety odczuwałam wielki głód, zwlaszcza wieczorami, to również zażegnały tabletki NOVOSLIM. Schudłam już 3kg a niecały miesiąc minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka stosuje takze slimcea oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez slimcea bylo by pewnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również próbuję Foreverslim. Początkowo myślałam, że to pic na wodę, bo przez 10 dni nie straciłam ani 1 kg, ale później przez 3 tygodnie straciłam 5 kg. Chciałabym schudnąć 9 kg, co powinno być wykonalne. Staram się rozsądnie jeść i ćwiczyć wieczorami. Efekty widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegać i jeśc zdrowo. bieganie wciąga, a może w przyszłym roku weźmiesz udział w biegu niepodległości pko bp 11 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam taki suplement diety jak green coffee k5, są to tabletki z wyciągu zielonej kawy. Biorę je od dwóch miesięcy, mam super efekty, zero skutków ubocznych. Polecam poczytajcie sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ dowiecie się z tej strony, że bardzo ważne jest to aby tabletki, które wybieramy były w pełni z naturalnych składników, tak jak te, które ja stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnabella
Mój sposób to były tabletki na odchudzanie Foreverslim. Zaczełam je stosować i udało mi się schudnąć bo hamowały u mnie łaknienie czyli wprowadziły ograniczoną diete, coś o czym nawet nie pomyślałam że jest tak istotne. Teraz już kończe kuracje i dobijam ostatnie kilogramy mojej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezerter56
Dieta, ćwiczenia i therm line man. I udało mi się. Bieganie codziennie i siłownia co dwa dni, potem zdrowe jedzenie i sprawa załatwiona :] Polecam, bo mnie udało się schudnąć 9 kg w prawie trzy miesiące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRóża
Łącząc rozsądną dietę i aktywność efekty zawsze nadchodzą. Foreverslim zmniejszyło mój apetyt, potrafiłam odmówić sobie wielu rzeczy, które codziennie jem i efekty nadeszły. Najważniejsze - nie ciągnie mnie do nich nawet po kuracji - ważniejsze jest dla mnie utrzymanie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienne bieganie, zdrowa dieta i suplement diety be slim 3-efekt 13kgmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×