Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość chudy kotek

Został miesiąc do lata i mnóstwo dziewczyn odchudza się, aby być najładniejszą na plaży! A więc tutaj będzie opis mojego odchudzania się za ten cały miesiąc! Schudłam na 10 kg za jeden miesiąc! A więc zaczynamy... Pierwszy krok - zrezygnować sobie słodycze, napoje gazowane, pokarm z dużą ilością tłuszczu, cukier, sól i jedzenie, które ma dużo kg (napisane na opakowaniu). Drugi krok - zacząć biegać po ranku lub pośle pracy/szkoły. Na tym kroku będzie okropnie ciężko! Ale ja zaczynałam tak : pierwszy raz biegałam 500 m , potem drugi raz 1000 m , trzeci 1500 m i tak z każdym razem +500m. Gdy doszłam do 8 kilometry, to sobie już więcej nie dodawałam po 500m. UWAGA! Od razu nie zaczynajcie biegać bardzo dużo, to takie okropne... Zrobiłam taki błąd, na następny ranek nogi bolały jak ktoś mi ich złamał... Trzeci krok - zdrowe odżywianie to jest bardzo ważne, gdy chcesz schudnąć. Trzeba jeść 3/5 razy na co dzień (zależy od ciebie, porozmawiaj ze swoim doktorem). Recepty możemy naleźć w internecie (prosto piszemy dietetyczne śniadanie/obiad/kolacja). Czwarty krok - ZAPAMIĘTAJCIE! Przed biegiem lub prosto gdy chcemy schudnąć robimy ćwiczenia , np. Przed biegiem robiłam ćwiczenie 10 minut, potem ,aby schudnąć robiłam ćwiczenie 45 minut. Piąty i ostatni krok - motywacja! Ja zrobiłam tak : na ścianie przykleiłam plakat ,na którym napisałam 100 rzeczy , które chcę zrobić (52 już zrobiłam) i nadal robię! Schudłam i jestem bardzo szczęśliwa! Gdy było mi leń, po prostu wyobrażałam sobie jaka ładna i chuda później będa. Mam nadzieję, że wam pomogłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Dobry plan. Super. Ja jeszcze dodatkowo łykam kapsułki Humavit z ekstraktem z pokrzywy indyjskiej która jest pomocna w walce z tkaną tłuszczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudy kotek zazdroszczę, że tyle schudłaś. Ja dopiero zaczynam odchudzanie. Też zrezygnowałam ze słodyczy i gazowanych napoi, do tego jem więcej owoców i warzyw często robię sobie w blenderze takie soki z pietruszką szpinakiem i innymi składnikami. Jem mniej i bardziej regularnie. Dołożyłam ostatnio do tego ******ie biegam tak jak Ty ale chodzę na zajęcia do fitcurves i tam ćwiczymy sobie w kółku na takich specjalnych sprzętach. Dopiero schudłam kilogram, ale myślę, że będzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia M
Ja zdecydowałam się zastosować IQaqcai i okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soni9
Suplementy diety są do d**y - taka prawda, ważne jest zdrowe odżywianie. Trzeba jeść 5 posilków dziennie i zbilansowane produkty. Ja sama jak nie mam czasu korzystam z fitelli - smacznie, tanio i nie drogo. A przede wszystkim zdrowiej dziewuchy... niż suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlitta
Ja staram się pić dużo wody, zdrowo jeść i dodatkowo piję colon c, bo moje jelita wariowały jak zaczynałam się odchudzać i ciągle miałam problem z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam foreverslim, nie mniej diety specjalnie nie, po prostu jadłam normalnie ale mniejsze porcje, do tego ćwiczenia i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
A ja polecam poszukać jakiegoś dobrego trenera personalnego , który ułoży np odpowiedni plan treningowy . Tak jakwmoim przypadku była to pani Katarzyna Gryko ( mieszkam w Białymstoku ), która ma na swoim koncie tytuł Absolutnej Mistrzyni Polski Bikini Fitness. Najpierw miałam konsultacje a potem ułożyła mi dietę sportową wraz z przepisami ;)I jak narazie widze efekty ;)za co bardzo tej pani dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać.W 3 miesiące czasu moja waga spadła o13 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam ponad 10 kilogramów w pół roku, co uważam za zdrowe tempo, dzięki założeniu do żołądka balonu Orbera. Nie mam obwisłej skóry, nie dopadł mnie efekt jojo i czuję się jak nowo narodzona. Szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałam, bo moje stawy byłyby w znacznie lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakyfit
Dziewczyny! Jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana - www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Mam na myśli dietę, trening i suplementację (bo to też jest przecież istotne). U niego na stronie jest taki pakiecik specjalnie dla kobiet i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam się fatalnie.. odechciewało mi się żyć, miałam pełno kompleksów. Ale postanowiłam, że ostatni raz coś zmienię i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu zaczęłam kochać swoje ciało i chętnie chodzę na basen. W tym roku wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy i pójdę na plażę. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety! :) Igor odmienił moje życie, a przede wszystkim zmotywował do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zdrowo sie odzywiac i kupowac produkty na eko rynkach wiem co jem polecam EKO RYNEK OBROKI FACEBOOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie odchudzanie okazało się dla mnie bardzo łatwe i przyjemne.Stosowałam Foreverslim i właśnie dzięki tym tabletką i diecie schudłam bardzo dużo.Tym razem wcale nie musiałam się katować dietą która nie pozwalała mi normalnie żyć.Po prostu jadłam mniej a częściej do tego dwa razy dziennie tabletki.I w efekcie straciłam 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka k
Warto dopracować dietę. Ja z jednym nie mogę dojść do ładu - kupuję kompletnie nietrafione suplementy. Ostatnio miałam Calominal przez 2 miechy i nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 91
Ten calominal zamiast odchudzać powoduje skutki uboczne. Zazwyczaj tak to się kończy, z tego co czytałam. Fartem ja go nie kupiłam, a miałam ochotę po tych wszystkich reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać.W 3 miesiące czasu moja waga spadła o13 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofin
odpowiednia dieta, dieta , i jeszcze raz dieta ;)I ćwiczenia ;) mam od świetny jadłospis treningowy od pani Katarzyny Gryko . Uwielbiam puree z batatów oraz krewetki z pietruszką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez udalo się schudnąć z pomocą Slimunox i jestem z tego powodu przeszczęścliwa. Figury modelki może nie mam, zresztą o takowej nogdy nie marzyłam, ale wyglądam jak cżłowiek a nie spaślak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippe
Cóż wiecie co, żeby w ogóle zacząć jakąkolwiek kuracje należy najpierw trzeba organizm doprowadzić do porządku, oczyścić, zregenerować i poprawić metabolizm http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/kuracje-oczyszczajace/ tutaj są świetne herbatki oczyszczające warto je włączyć do diety bo regulują metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rommia
ja szczerze mówiąc miałam wiele prób za sobą i dopiero jak pani Katarzyna Gryko rozpisała mi treningi i dietę to zaczełam widzieć efekty bez męczenia się jakimiś strasznymi dietami i katowaniem ciała i psychiki! ważne by trafić do odpowiedniej osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto chce w miarę szybko schudnąć powinien spróbować tabletek Slimunox .W moim przypadku spadek wagi był spory czyli 11 kg i to w trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×