Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuza883

jak schudnąć pomocy!

Polecane posty

jakie rady dajecie na spalenie szczegolnie dolnych partii ? jestem dosc szczupla osoba jednak nie podobaja mi sie moje uda. zaczynam przygode z silownia, robie cardio, pozniej masaze na rollec, a co do odzywiania od zawsze unikam fast foodow, pije tylko wodę, herbate zielona badz czerwona bez cukru, a mimo to nie moge zgubic tluszczyku z ud. co robic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfit
Nie istnieje coś takiego jak miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, kiedy chudniemy ubywa nam tłuszczu z całego ciala i to juz kwestia genetyczna gdzie odkłada nam się go najwiecej i skąd najciężej się go pozbyć, mitem jest to, że robienie np brzuszków może spalić tłuszcz konkretnie z brzucha, wzmocni co najwyżej mięśnie i w konsekwencji tego będziemy wyglądać szczuplej bo im więcej mamy mięśni tym lepiej i szczuplej wygladamy,.nie jesteśmy tacy "rozlani ", kilogram mięśni jest dużo mniejszy rozmiarowo niż kilogram tluszczu. Siłownia będzie dobrym rozwiązaniem, rób ćwiczenia siłowe i Cardio, ale skup się Bardziej na siłowych a Cardio.niech będzie dodatkiem, który pomoże spalić zbędny tłuszcz i trenujac skupiaj się najbardziej na tych partiach ciala które są dla Ciebie problematyczne, rozwijając mięśnie na udach wymodelujesz je i wysmuklisz, ale ćwiczenia.to tylko 30% sukcesu, reszta.to dieta,.kiedy to połączymy, ale z głowa można naprawdę bardzo zmienić proporcje sylwetki. Polecam na silowni znaleźć trenera personalnego który dobierze trening pod Twoja sylwetkę i oczekiwania, będzie kontrolował efekty co jakiś czas, zmotywuje i doradzi z dietą. Ja tak zrobiłam 1,5 roku temu i mimo, że na wadze ubyło mi tylko 4 kg to wyglądam na 10 mniej bo nabrałam masy mięśniowej, wymodelowalam co chciałam, ujedrnilam ciało.i poprawiłam proporcje, trzeba tylko się zmotywować i nie poddawać, być regularnym a efekty same przyjdą i w końcu stanie.się.to nawykiem, sposobem na zycie, w siłowni super jest to, że.dobierając obciążenie sami możemy kontrolować to w jaki sposób rozwija się.nasze ciało i pracować nad tymi partiami na których najbardziej nam zalezy :) ja trenuje 4-5 razy w tyg, na początku lepiej 4 żeby organizm miał.czas.na regenerację co.jest bardzo.ważne i żeby się.nie zniechęcić. Trzymam kciuki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagana
to też zależy, ja sama mam szczupłe ciało a za to łydki mam takie, że nie mieszczą mi się w kozaki na przykład. może po prostu masz taki organizm? A może warto go oczyścić też? ja mam IQacai, wyciąg z jagód acai i on przyspiesza metabolizm i przy ćwiczeniach też go stosuje, może warto coś takiego spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować przejść na dietę pudełkową. Ja korzystam z lightdieta i efekty są duże oczywiście, by mieć piękne ciało dokładam ćwiczenia. Ja akurat biegam i na rowerze jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że nie ma czebgoś takiego jak redukcja taknki w konkretnych miejscach, chyba, ze masz zamiasr strzelić sobie odsysanie albo liposukcje to wtedy jak najbardziej. oczywiscie podczas cwiczen mozesz sie skupic na konkretnych partiach ciala i wykonywac cwiczenia ich dotyczace dokladniej, ale pozostalymi portiami tez musisz sie zajac, bo nie ciwczac plecow bedziesz miala problemy z cwiczeniami na nogi :) taki to juz urok naszego cudownego ciała, mozesz sie zawsze wspomagac iqacai na przyklad, to swietny suplement chyba najbardziej naturalny wsrod tego co jest na rynku, pomaga redukowac tkante tluszczowa, no ale bez cwiczen i diety to sie raczej nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej :) Zapraszam Cię na siłownię TI fitness w Warszawie na Ursynowie :) Są dostępne różne oferty. Trening z trenerami, dietetyk, różne zajęcia oraz siłownia. http://trenerindywidualny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×