Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć te ostatnie 3 kg?

Polecane posty

Gość gość

Jestem już mega zmęczona tym. Schudłam sporo, bo z 15 kg w sumie w ciagu ostatniego roku. Ale teraz waga stoi w miejscu, nawet idzie raczej do góry, mimo, że biegam, jem niewiele (ale nie głodzę się). Robię wszystko jak robiłam wcześniej a waga w miejscu. Wygladam mniej wiecej tak: http://rebellook.pl/2016/03/07/oranzeria-krolewska-galeria-rzezby/ czyli górę mam chudą prawie za nic cycków a dół postawny i to właśnie ten dół chcę jeszcze pozbawić 3 kg mniej na udach, łydkach... Nie mam juz pomysłu, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataMakowska
SPróbuj może jeść regularnie i no nie wiem zależy jaki masz organizm... Mi pomogły amerykańskie tabletki iq green które skutecznie obniżyły moje łaknienie. Tylko pamiętaj musisz najpierw sprecyzować gdzie masz problem bo moim było wieczorne podjadanie i własnie dzięki tym tabletkom go rozwiązałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samej diecie schudlam jakies 8kg, pozostale 6kg juz z pomoca suplementu be slim 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki masz typ sylwetki. Jedynie możesz jeszcze ociosać dół tasakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd stosuje slimcea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt:Ja na samej diecie schudlam jakies 8kg, pozostale 6kg juz z pomoca suplementu be slim 3 a jak długo stosowałaś? Czy dalej byłas na tej samej diecie czy cos zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. moja dziewczyna stosowala GREEN POWER SLIM ktory kupila na allegro. dostalismy plan treningowy dla par i dwa pasy odchudzajace. na poczatku tylko ona to stosowala bo ja nie bylem do tgo zbyt przekonbanby. jednak kiedy zrzucila 6kg w pierwszym miesiacu sam zaczalem to brac! czekam na efekty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam stosowac diete ktora byla dolaczona do suplementu be slim 3, jest tam tez ciekawy zestaw cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam tak, że udało mi się sporo zrzucić na początku, a potem waga się zatrzymała. Podobno najgorzej jest zrzucić ostatnie 10 kg / 5 kg / 3 kg - w zależności od wagi startowej. I to nie chodzi o to, że budowa ciała na to nie pozwala. Ja dążę do wagi sprzed 5 lat, a jestem dorosłą kobietą. Po prostu się roztyłam i wiem, że mogę ważyć mniej. Na szczęście odkryłam w końcu coś, co mi pomaga. Biorę Młody jęczmień Premium, który solidnie ruszył mój metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Tym sposobem z 13 kg zostały mi już tylko 2 do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrae
Można zrzucić kilka kg bez męczących ćwiczeń, wystarczy jeść zdrowo. Jem od dłuższego czasu naturalną żywność, kasze, płatki owsiane, otręby, chleb z własnego wypieku i moja waga spada. Nie mówię tu o produktach niby zdrowych z supermarketów tylko takich ze sklepów z żywnością naturalną jak np, naturalniezdrowe.com.pl gdzie można kupić naprawdę zdrową i naturalną żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerris
Również polecam żywność naturalną, mi bardzo pomogła w odchudzaniu. Oczywiście ważną kwestią były odpowiednie ćwiczenia ale jedzenie zdrowej, naturalnej żywności wspomaga zrzucenie zbędnych kilogramów. Polecam też mąki niestabilizowane chemicznie, których używam do wypieków http://www.naturalniezdrowe.com.pl/pl/c/Maki/9 można odczuć znaczącą różnicę między np, mąką kokosową, bądź graham a taką zwyczajną ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierze w żadne cudowne specyfiki które mają rzekomo pomóc nam w procesie odchudzania,to efekt placebo. Skup się na diecie oraz ruchu,ćwiczeniach,a zobaczysz że będą efekty i wiem to sama po sobie. Samą dietę układałam z pomocą serwisu http://slimeria.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim duże gratulacje! Nie każdy ma na tyle silnej woli, by schudnąć 15 kg. :-) W kuracji redukcyjnej czasami bywa, że w określonym czasie następuje wstrzymanie postępów. Być może właśnie jesteś w tym momencie. Jeśli chodzi o Twoją budowę - góra szczupła, od bioder w dół - zaokrąglona. Niestety widać taki masz typ budowy ciała i naprawdę trudno będzie to zmienić. Przy budowie ciała gynoidalnej, a taką prawdopodobnie masz, jesteś mniej narażona na choroby metaboliczne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku kwietnia rozpoczęłam też kurację ze slimcea. Widzę już efekty. Minęły 2 tygodnie a efekty już są. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafranza
Spróbuj suplementami się wspomagać, bo wtedy wzmacnia się efekty. U mnie nie żadne tabletki czy inne chemiczne rzeczy, a postawiłam na ziołowe herbatki. Z big-active mają herbatkę która ma w składzie Yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa. Efekty były niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2/3 ostatnie kilogramy zawsze są najtrudniejsze. Pamiętam jak mi było ciężką dlatego teraz bardzo kontroluje swoją wagę. Z tym, że w walce z nadwagą tez nie byłam sama, dożo korzystałam z pomocy specjalistów z http://rmedica.pl/ Wydaje mi się, że samemu byłoby jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafranza, dziękujemy za zaufanie dla naszego produktu. Herbatka, o której piszesz to Big-Active 4xSuperSlim. Jej składniki aktywne to Yerba mate, morszczyn, kwiat hibiskusa ale posiada takż w składzie dodatkowe takiej jak Garcinia Cambogia, zielona herbata oraz jagody acai. Dzięki zestawieniu tych składników wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza przemianę materii. Redukcje nadmiar wody w organiźmie i wspomaga detoxykację. Herbatka 4xSuperSlim swój pyszny smak zawdzięcza trawie cytrynowej oraz owocowi grejpfruta. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big Active - Chciałam zapytać czy te herbatki można pic kilka razy dziennie tak jak pije się każdą inną herbatę czy raczej są jakieś przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Big Active
Marteczka90, specjaliści zalecają pić nie więcej niż 3-5 filiżanek herbaty czerwonej, zielonej lub funkcjonalnej dziennie. To norma jaka ma dobry wpływ na nasz organizm. Jesli pojawią się jeszcze jakies pytania również chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za szybka odpowiedz:-) Jeszcze mam pytanie. Jak zaczynam pić te herbatki funkcjonalne to powinnam zacząć od tej na oczyszczenie tzw. detox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka75
Ja bezskutecznie próbowałam schudnąć przez 3 lata. Kupowałam różne środki na odchudzanie, ale żaden z nich nie rozwiązał głównego problemu mojej nadwagi, którym był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Pierwszy efekt zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania, mianowicie uczucie sytości utrzymywało się prawie od posiłku do posiłku, dzięki czemu rzadziej sięgałam po słodycze i fast-food, które uwielbiałam. Dodatkowo piłam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę i spożywam 3-4 posiłków i ważne-kolacja zawsze 2 h przed snem. Po 2 miesiącach takiej kuracji schudłam 11 kg, może to nie jest jakiś cud, ale ja jestem szczęśliwa i czuję się o wiele pewniejsza siebie. Powodzenia. Ps. Link gdzie można go nabyć, to strona producenta http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Uważam ForeverSlim za jeden z lepszych środków, w moim przypadku po wielu bezowocnych próbach z innymi środkami ten zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka90, decyzja od której herbatki chciałabyś rozpocząc swoja przygodę z Big-Active należy oczywiście do Ciebie. W naszej ofercie znajdują się herbaty białe i czerwone, cała gama herbat organicznych oraz kategorię herbat zielonych z dodatkami owoców i płatków kwiatów. Możesz także pić herbatki przemiennie. Jeśli o oczyszczanie chodzi to polecam herbatkę 4xSuperSlim. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza przemianę materii, oraz redukcje nadmiar wody w organiźmie i wspomaga wspomnianą przez Ciebie detoxykację. Jesli moge odpowiedzieć na jeszcze jakies pytania, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferda
Czy są jakieś przeciw wskazania do picia herbat Big Active?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma przeciwskazań do picia herbatek Big-Active. Jeśli chodzi o alergików warto zwrócić uwage na skład. Jeśli jest podejrzenie uczulenie na któryś ze składników lepiej herbaty nie stosować. Jednak jest to kwestia indywidualnego stanu zdrowia klienta. Wybór herbatek jest dośc duży, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimcea. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za wcześniejsze odpowiedzi. Tym bardziej że często takie pytana na forach zostają bez odpowiedzi:-) Mam jeszcze jedno pytanie. Znalazłam stronę www.big-active.pl czy mam rozumieć że na niej mogę wejść w sklep online i tam zakupić sobie odpowiednie herbaty? Bo u mnie w pobliżu nie ma aż takiego wyboru ani w sklepie ani w aptece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×