Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się odchudzić

Polecane posty

Gość gość

Jak nadwagę jem za dużo słodyczy. Nie piszcie zacznij ćwiczyć bo to lubię chodzi mi o motywacje do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez udalo się schudnąć z pomocą środka Foreverslim i jestem z tego powodu przeszczęścliwa. Figury modelki może nie mam, zresztą o takowej nogdy nie marzyłam, ale wyglądam jak cżłowiek a nie spaślak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na Slimunox i jak dla mnie to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 4 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu stosowałam Foreverslim udało mi się na nim schudnąć i to dość spor.Martwiłam się o efekt jo-jo ale obyło się bez kłopotów.Teraz aby utrzymać wagę nadal jem mniej ale częściej,i nie zrezygnowałam z chodzenia na aerobik.Nareszcie czuję się zadbaną i szczęśliwą młodą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zmotywować do diety? Najlepiej jeść pysznie,a przy tym zdrowo. Ja mam jadłospis specjalnie dostosowany pod moje preferencje żywieniowe. Są w nim różne zdrowe slodkości, nie muszę się specjalnie poświęcać na tej diecie, bo wszystko jest pyszne. Zmieniły się moje nawyki i lubię tak jadać. Schudłam już 13 kg i idę dalej. Polecam zaglądnąć na stronę mojej dietetyczki, są super przepisy i oferta zachęcająca:D Dietetyk to Sylwia Sobczak-Piżuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, liść hibiskusa, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu Slim Plus ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat herbat funkcjonalnych Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę ułożoną przez trenerów i dietetyków http://dieta-lux.pl/44535 .Ja schudłam na niej 10 kg ,koszt to tylko 6 zł także warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że warto sięgnąć po Foreverslim.U mnie dieta,niewielka aktywność fizyczna i dwa razy dziennie Foreverslim i waga spada.Obecnie ważę 69 kg a zaczynałam z wagą 76kg i to w niecałe dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupic ten lek? co pisze wyzej.....i ile kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunoxstracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prim rose
Tabletki, suplementy itp obciążają wątrobę, ziołowe i owocowe herbaty będą lepsze, a też działają. Ja piję 3 x dziennie big-active, łatwiej mi utrzymac dietę, bo nie ciągnie mnie do słodyczy, no i kilogramy ładnie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, dla mnie najlepszym sposobem na odchudzenie się jest SPORT! Żadna filozofia, trzeba sie tylko motywować. To z tym najwięcej z nas ma problem. Ale jak sie pójdzie raz czy dwa na siłownie, basen czy cokolwiek innego to potem juz jest z górki:) Dlatego polecam - sport + zdrowe odżywianie + odpowiednie suplementy - np. odzywki białkowe od http://www.elitesportfood.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wzmiankę o Big-Active w pozytywnym kontekście dbania o zdrowie i piękną linię. Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Dieta, systematyczne ćwiczenia i jak do tego stosowałam Slimunox. W efekcie w 4 miesiące pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motywacja do diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby Foreverslim był środkiem mało skutecznym i przereklamowanym.To właśnie dzięki tym tabletka po raz pierwszy raz w życiu udało mi sie schudnąć.I to schudnąc skutecznie bo bez efektu jo-jo.A niestety nie udało mi się to na żadnej wcześniej stosowanej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daszradę
nikt ci nie da motywacji, musisz sama ją znaleźć. ja np biorę za niecały rok ślub i to jest moja siła napędowa :) jak jesz za dużo i cię ciągnie do słodyczy to np polecam iqacai na hamowanie apetytu i metabolizm, biorę cały czas i ćwiczę i nie muszę się jakoś mocno dietą przejmować i uważać co jem jak przy jakichś dietach takich rygorystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem warto sięgnąć po Foreverslim bo wspomaga procesy odchudzania.Ja pozbyłam się dzięki niemu 10 kg nadwagi.Teraz FS polecam każdej osobie która chce schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wile suplementów ale żaden nie działał tak dobrze jak amerykańskie tabletki Slimunox.Niestety musiałam bardzo długo szukać zanim trafiłam na Slimunox.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Teraz w końcu po wielu latach w końcu mogę się cieszyć z nowej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to, ze udało mi się pozbyć całej nadwagi to efekt zastosowanie właśnie Foreverslimu. Wcześniej gdyby mi ktoś powiedział, ze suplementacja może tak pomóc, to bym go wyśmiała. Bardzo się myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×