Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dhnjjnnc

Jak skutecznie wziąć się za siebie ? Mam problem z nadwagą

Polecane posty

Gość dhnjjnnc

Mam 170 cm i ważne 78kg.to dużo jak dla nie udało mi sie dotąd zrzucić 2 kg.Staram sie jeść inaczej i to mi wychodzi ale gorzej jest z ćwiczeniami.Wie że muszę ćwiczyć ale mie chce mi się i w ją.ks sposob nie daje rady się za to zabrać .Zle mi z tym bo sama sięga nic .i nie da a chciałabym wkoncu ważyć 55 kg.Proszę pomóżcie może sama tak mieliście i możecie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem z motywacją i z regularnością, może warto rozpisać sobie dietę jak plan lekcji - konkretna godzina to konkretny posiłek (możesz ustawić sobie nawet przypomnienia w telefonie odpowiednio wcześniej, żebyś zdążyła go przygotować). Lepiej jeść częściej, ale małe porcje - najlepiej 5 posiłków dziennie w możliwie równych odstępach czasu. Przygotowanie takiego planu samodzielnie może być problematyczne, bo komu chciałoby się to wszystko pisać i planować? Na szczęście można skorzystać z szeregu rozwiązań dostępnych w internecie, np. z pierwszej w Polsce inteligentnej aplikacji układającej ściśle dopasowaną do Ciebie dietę :) Po uzupełnieniu szczegółowego formularza system generuje dietę, rozpisaną na dni tygodnia i pory dnia, razem z gotowymi przepisami na dania i ze sporządzoną już listą potrzebnych zakupów. Warto spróbować, tym bardziej że pierwszy miesiąc jest za darmo, więc nic się nie traci, a zyskać można wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym zapomniała! Aplikację znajdziesz na stronie www.vivalavita.pl :) Powodzenia, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pięknie ale nie o to
nie o to autorce chodziło aplikacja za nią nie ruszy tyłka i nei poćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo
zaś po prostu musisz ruszyć tą swoją tłustą dupę do tych ćwiczeń !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz jakąś koleżankę , która ma podobny problem do Ciebie? We dwie to od razu łatwiej gdzieś się wybrać poćwiczyć. A może zapisz się na jakieś zajęcia fitness ? jeśli mieszkasz w większym mieście na to na pewno pełno tego jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pięknie ale nie o to
w internecie pełno jest filmów z ćwiczeniami, nie trzeba wydawać kasy na baseny, fitnessy jak ktoś chce to może co dzień spacerować, biegać lub ćwiczyć w domu do tego nie są potrzebne ani drogie herbatki odchudzające, suplementy ani inne gadżety tylko motywacja i silna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta aplikacja pozwala na stworzenie kalendarza w którym dokładnie rozpisana jest dieta, chodzi o to, że często przestajemy się odchudzać, bo np. brak nam czasu na obmyślanie dietetycznych dań itp. Jeśli mamy wytyczony harmonogram - w pewien sposób może nas to mobilizować, kontrolować. Do tego do harmonogramu należy dodać ćwiczenia i powinno pójść gładko. Ponadto z aplikacji korzysta wiele osób z podobnym problemem. Strona, np. dzięki forum, umożliwia stworzenie społęczności, która może dzielić się spostrzeżeniami, problemami związanymi z dietą. Wiadomo, że nic tak nie mobilizuje jak drugi człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 009orka
nie wszyscy lubią ćwiczyć ale brzuszki łatwo jest robić, choćby na początek było ich tylko 5 :P Ale może lubisz jeżdzić na rowerze ? albo marsze szybkim krokiem, na początek 20 min. np do sklepu po jabłka ale wybierz ten oddalony od domu. albo do koleżanki do której zwykle jeżdzisz bo mieszka daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghfdazc
ja nie moge robic brzuszkow bo mam problemy z kregoslupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na problemy z kręgosłupem najlepszy jest basen ;) Naprawdę każdy możne znaleźć jakąś aktywność fizyczną dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 174 i do niedawna ważyłam 51 kg... też musiałam wziąść sie za siebie... wiem jak to ciezko gdy sie chce a nie darady! dlatego zycze Ci z calego serca wytrwalosci:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety o motywację zawsze najtrudniej... Może powinnaś skorzystać z pomocy dietetyka? Czasem jak człowiek wyda pieniądze, to jakoś bardziej się mobilizuje. A może masz kogoś kto mógłby z Tobą ćwiczyć? Na początek może znajdź taką formę ruchu, która sprawi Ci przyjemność, bo niestety na dłuższą metę cięo się do czegoś zmuszać... Może choćby Nordic Walking? :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dietetyka nie każdy ma czas lub wystarczające pieniądze, bo jednak to sporo kosztuje. Ale dobrym pomysłem jest wspólne odchudzanie się, np. z partnerem lub przyjaciółką. Sprawdzić może się również metoda małych kroczków - na początek, zamiast się forsować ciężkimi ćwiczeniami, warto po prostu urządzać sobie dłuższe spacery (tym bardziej, że pogoda jak na razie sprzyja, a to nic nie kosztuje) albo zapisać pilates lub zumbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkncf
no ktos tu pisze o basenie ja tez mam z kregoslupem ale nie umiem plywac niestety az wstyd ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikii21883
ja polecam preparat Lida. Sama stosuję i schudłam 10 kg:):):):) szczerze polecam kontakt girl-baby@wp.pl, oryginalne preparaty i bardzo dobry kontakt z panią :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza866
Z dnia na dzień na pewno nie przestawisz swojego trybu życia ;-) ale krok po kroku staraj się regularnie jeść, ale nie głodząc się po prostu zachowaj regularność, do tego w jakiejkolwiek formie ruch spacery, basen, fitness, bieganie czy co tam wolisz i powinno być ok z czasem, ja dodatkowo stosowalam slimette, który kupiłam ze strony http://jakskutecznieschudnac.info.pl bardzo fajnie pomaga w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika9984
Pewnie, ze z dnia na dzień nie da się przeskoczyć o kilka stopni. Powoli też się zdąży schudnąć. Ja sama jestem na diecie od dwóch miesięcy i chudnę baardzo powoli. ale zdecydowałam się na dokładnie takie kapsułki wspomagające odchudzanie www.skracaj.com/31fd.html i mam nadzieję, że zdążę zrzucić te 14 kilo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajefajny filmik :) Ma gosciu silna wole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz spróbować zmienić diametralnie styl życia. Staraj się jak najwięcej ruszać, zmieniać dietę, mnie bardzo pomogło wprowadzenie tabletek odchudzających, mam na myśli to - http://swiatzdrowiaiurody.pl/ Tam masz relacje innych. O ile zastosujesz się do zasad diety, to schudniesz - ja straciłam w ten sposób prawie 15 kg i jak dotąd, nie wrócił mi ani jeden kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesplus
Wiele osób od lat próbuje różnymi metodami zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów, jednakże nie zawsze, a wręcz powiedziałbym w większości przypadków próby te kończą się fiaskiem. Dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiec? Sprawdź na biznesplusnet ...i skontaktuj się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Kompleksowy jest pakiet zdrowotny Oaza ze strony www.140longlife.eu . Mam tutaj z jednej strony zagwarantowaną zdrową, czystą, antyoksydacyjną wodę, z drugiej platformę do ćwiczeń, generator fal Schumann i gratis dodają badanie WRT metodą Volla dla 2 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/malopolskie/krakow/centrum-dietetyczne-naturhouse-kosciuszki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 kg to schudłam w 4 miesiące stosując tabletki Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiek26
Hej ! ja mogę się dołączyć do odchudzania z Tobą.Od tygodnia jestem na diecie Oxy, narazie -1.5kg. Waga startowa 88kg przy 170cm, chcę schudnąć do maja/czerwca 30kg. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaTT
Moja droga była dość długa, ale jakoś powoli wychodze na prostą. Na początku stosowałam samą dietę dunkana co nie przyniosło niestety żadnych efektów :( Więc w pewnym momencie postanowiłam wziąć sprawy tak porządnie w swoje ręce i mocno zagłębiłam się w temat. DOszłam do wniosku, że najważniejsze to jeść bardzo regularnie, przyszyszbyszyć metabolizm i ćwiczyć A więc zmieniłam dietę na dietę DASH kupiłam amerykańskie tabletki iq green za zwiększenie metabolizmu i zaczełam codzień rano biegać. Okazało się, że efekty było widać bardzo szybko ;) Jestem z siebie zadowoolona pamiętajcie jak będziecie odpowiednio zdeterminowane dacie radę wszystko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×