Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sore

Jak skutecznie zrzucić kilka kilogramów?

Polecane posty

Gość sore

Witam! Desperacko szukam w całej sieci jakiś wskazówek,rad jak zrzucić parę kilogramów. Szukam,bo ostatnio mi się przytyło (nie dużo) jednak źle się czuję z tym... Tak więc mam 166 wzrostu i ważę aktualnie 60kg. Niby jest to odpowiednia waga jednak wiem,że mogę jeszcze schudnąć. Marzy mi się przynajmniej 55 nie mówiąc już o 53-52... Co mi radzicie,jakie kroki,co jeść,może co ograniczyć lub z czego zrezygnować? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
jestem wpodobnej sytuacji mam 170 wzrostu i wazw 62 kg a chce- 58 moge sie przylaczyc do topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
a chcesz liczyc kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym ,żebyś mnie kochał
tak na oko,nia zamierzam odliczać za bardzo. wszystko trzeba z głową, to nie laboratorium,żeby odmierzać co do jednej kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
no ja nie zamierzam co do jedenj ale tak mniej wiecej wiec co zaczynmay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynamy. ja w zasadzie nic dziś nie jadłam:P w mieście kupiłam sobie wodę mineralną,weszłam do Reala i kupiłam pekińską,paprykę,pomidory. zaraz zrobię sobie surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
ja dzis zjadłam ok 800 kcal naoko :) moze trochr mnirj mozw wiecej do 1000 dobu=ije bo jeszcze zjem cos chodze pozno spac, wstaje b, wczesnie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszłam,ze jedna dziewczyna schudła jedząc tylko kaszę gryczaną przez 10 dni. przez te 10 dni schudla 5,5 kg;) Ja kupiłam sobie dziś serek ziarnisty--podobno nabiał tez szybko zbija wagę. Przyspiesza przemianę materii(?):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
ale narobiłam literówek. poprawie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już rok temu się wzięłam za odchudzanie,miałam cel zrzucić te 20 kg,ale schudłam 10 i dałam sobie chwilę odpoczynku i znów mi przybyło to ciężko starcone 10 kg. więc jestem w punkcie wyjścia w zasadzie. teraz juz nie ma żadnych przerw. lecę od razu 20 kg bez żadnych przystanków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorka
sie obzera :P0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
no ja miałam jutro białkowa zrobić ale może mż będzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuka w necie sposobów na zbicie wagi albo sie obżera ptasim mleczkiem z kąciku:P albo ćwiczy skłony:P kupiłam dziś wedlowskie Ptasie Mleczko cytrynowe--jest PYSZNE PYSZNE, Zostawie dla synka,bo jest łakomczuchem. dlaczego kilogramy tak szybko przyrastają a tak trudno je zbić? to tak jak z zarabianiem. Cięęęęężko zarobic,a wydaje się raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
mam nadzieje ze autorka wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poprzednim razem zbiłam to 10 kg to zupełnie inaczej się czułam. Lżejsza,miałam dużo energii. a takto wszystkie ciuchy za małe.ko sie opina i nie można oddychać swobodnie. cięzko mi bedzie wytrzymac bez słodyczy,bo je uwielbiam,ale cóż. mam nadzieję,ze silnej woli mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
ja tez uwielbiam słodycze i chleb! ciemny ale jak zjem 1kromke to potem leciiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni posiłek o 18 i to LEKKI!!! najlepiej jakiś owoc/warzywo. jutro rano zjem sobie tego twarozku ziarnistego na sniadanie. będzie mi cięzko pić gorzka herbatę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
no ja zaczynam od jutra bo dziś trochę zjadłam i postaram się jeść wiecej białka i warzyw a na śniadanie węglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie najlepiej jakis twarozek bez chleba i łyk GORZKIEJ herbaty w ciągu dnia jakas surówka i ugotowana pierś drobiowa na kolacje jakis sok i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkaaa
ja na kolacje wole bialko plus warzywa a owoce do poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nie mam wagi w domu miałam elektroniczna,ale zepsuła mi się. może kupię. jakbym się codziennie wazyła to bym miała więcej motywacji i na bieżąco kontrolowałabym spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sore
Dziękuję Wam wszystkim! Już dziś nic nie zdziałam,ale od jutra prężnie zaczynam działać! Na szczęście w domu mam wagę i ona mnie motywuje do działania! Efektami na pewno się tutaj pochwalę za jakiś czas...Pozdrawiam Wa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a ja przyznam bez bicia, że skorzystałam z diety z linku który mam poniżej:P Dlatego też tam się znajduje:P Dieta wiosenna która pozwoliła mi na zrzucenie około 4 kg w miesiąc, a więc tak optymalnie bez jakiś głodówek. Chodziła i chodzę nadal zadowolona i uśmiechnięta, mam siły na wszystko, a nie tak jak wcześniej kiedy byłam na "głodówkach". Purcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkloe
Hej, ja też tam byłam zarejestrowana jakoś trzy miesiące temu, przyznam, że spodobała mi się bardzo dieta, którą układała mi osobista dietetyczka / dietetyk, ale niestety musiałam ją przerwać z racji tego, że przeprowadzkę miałam, i niestety, więcej sił potrzeba było mi i było sporo latania, a niestety ubytki energii, trzeba było jakoś nadgonić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na propsie
Hmmmmmm.... spróbuj slimcea i cieżkiej pracy. Wiadomo sama praca też da efekty, ale duuużo wolniejsze. Spróbuj ćwiczyć, jeść zdrowiej i wciagac tabletki. 3 miesiace 10-16kg jest w Twoim zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc aktywnym i polubić sport ;) nalezy tez zwracac uwagę na to co się je, unikac fast foodów, ja przemianę materii dodatkowo wspomagam suplementem Be Slim Zielona Kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kobietki na temat sprzętu do ćwiczeń ? co bardziej pomaga rower, orbitrek skakanka a może samo bieganie ? tylko za cokolwiek się wziąć to najpierw trzeba to lubić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało zrzucić w końcu całe 20kg, zajelo mi to 4 miesiace, w tym czasie zmienilam na satle nawyki zywieniowe, pokochalam sport i sporo też pomogl mi suplement diety be slim 3 ktory podkrecal moj metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×