Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda772

Jak spalic 100kcl

Polecane posty

Jestem na diecie około 2 tygodnie i dzis przesadziłam bo zjadłam mnostwo słodyczy 4batony bułke i cukierki (wiem wstyd) Czy teraz cała ta dieta poszła na marne i to nie miało sensu i wszystko teraz wróci?? Wie ktos ileczasu trzeba cwiczyc zeby spalic jakies 1000 kcl?? Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednorazowym wybryku nie przytyjesz, a jak się będziesz jutro ważyć to możesz mieć nadwyżkę max 1 kg w postaci zalegającego jedzenie w jelitach. Jeśli chodzi o tłuszcz to z pewnością po jednym razie nie wzrośnie. Tysiąc kcal to musiałabyś jeździć na rowerze z dwie godziny albo biegać - też coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bieganie, a jak sie wkręcisz, to może w pko biegu charytatywnym weź udział , to wyjdzie dobre z pożytecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chęć zjedzenia czegoś słodkiego może wynikać ze złej i źle niezbilansowanej diety. Może warto pomyśleć o zmianie diety, a nie na szukaniu sposobu jak spalić te kcal w ciągu dnia, bo to nie ma większego sensu. W COiO nauczyłam sie jak komponować jadłospis i jak radzić sobie z podjadaniem. Wszystko do zrobienia, ale trzeba wiedzieć co i jak :) Oczywiście nie można zapominać o ćwiczeniu chociaż 45 min, 4 razy w tygodniu i rezultaty będą jak u mnie, - 7 kilogramów w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×