Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zmarnowana-szansa :(((

Jak szybko schudnąć 6-8 kg? Błagam o porady!

Polecane posty

Gość zmarnowana-szansa :(((

Hej! Wszyscy sie ze mnie wyśmiewają. Ciągle jestem oceniana. Zle się ze sobą czuje. Chciałabym schudnąc ok 6-8 kg. To bedzie cały jeden rozmiar ubran. Wtedy będzie lepiej! Tylko jak tego dokonać? Prosze o porady! Czy dieta 1000 kcal + cwiczenia 4 x w tyg. pomogą? I kiedy zobacze efekty?! Prosze o porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszaja.pl
Zmień swoje nawyki żywieniowe, zacznij ćwiczyć, a zobaczysz szybko efekty i nie będzie jo-jo...:) Możesz poczytać troszkę na http://lepszaja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowana-szansa :(
Poczytałam!!! Już dużo stron www przejrzałam. Ale najbardziej wierzę w porady od dziewczyn, które też się odchudzały i im się udało! Czy możecie ocenić moje menu przykładowe: Śniadanie: 2 kromki chleba razowego z białym serkiem, chudą drobiową wędliną II śniadanie: 2 małe jabłka Obiad: drób lub ryba - na parze, duszone lub z piekarnika + świerze warzywa + trochę gotowanych warzyw np. kalafior Kolacja: Jogurt naturalny z płatkami pełnoziarnistymi. 2 l wody dziennie, zielona, czerwona herbata. Niestety trudno zrezygnować mi z czerwonego wina- czy od czasu do czasu mogę pić? No i ruch 4 x w tyg. po 60 min. Ćw. areobowe. BŁAGAM NIECH KTOŚ MI DORADZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowana-szansa :(
Nikt nie pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszaja.pl
Jeżeli będziesz robić to co napisałaś czyli ćwiczenia 4x w tygodniu i zmiana diety to efekty będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeśli będziesz systematycznie ćwiczyć i trzymać dietę to na pewno dasz radę . Tylko kie załamuj się po pierwszych kilku dniach które sa najtrudniejsze. Powodzenij ci życzę i wytrwałości. Ja jestem na diecie już około 2 tygodnie i uwierz mi warto się męczyc troszkę dla lepszej figury i lepszego samopoczucia. Zresztą teraz to sama przyjemność ćwiczyć a do dietki się już przyzwyczaiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lachonek123
Będziesz tu pisać? Bo ja też chcę zgubić parę kilo. Będę zaglądać jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fear Dark
Hej! Też bym chciała schudnąć, mam za sobą całe mnóstwo wzlotów i upadków. Dukana (4 lata temu- w rok zrzuciłam 20 kilo), potem utyłam bo nie trzymałam się fazy utrwalającej efekt... Potem dieta 1000 kcal, po której schudłam ok 10 kilo... no i odrobiłam już 6 kg (!) Wiem już że ostre diety są g... warte- efekt jest, ale po miesiącu- dwóch- trzech waga powraca i cały wysiłek mozna o kant nie powiem czego rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowana-szansa :(
No chcę się udzielać na forum. Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję, że będą efekty. Tylko kiedy? Ja za 10 dni wyjeżdżam na kilka dni nad morze. A wyglądam okropnie. Jak strój założę, to boki mi się wylewają. Wiem, że w 10 dni nie schudnę dużo, ale chce już teraz zacząć. Może chociaż 3 kg mi uciekną. Co myślicie? Jeszcze nigdy tak fatalnie nie czułam się w swojej skórze... :( Najgorsze jest to, że ja jestem sama sobie winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Jeśli chcesz szybko schudnąć to tylko z tabletkami, diety i ćwiczenia są długoterminowe i nie zawsze skuteczne ;// Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka "Olcia" chyba zbytnio się do roboty nie przykłada bo stosuje zasadę kopiuj wklej. Zero wiarygodności. Ciekawe ile płacą za takie marne "reklamy" Nigdy nie widziałam takiej oferty o pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje serio schudnąć to polecam zajrzeć tutaj:

dietalux.wordpress.com

na tym blogu można znaleść dobre i tanie tabletki na odchudzanie, mi pomogły schudnąć 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×