Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość załamanaa

muszę szybko schudnąć...niekoniecznie bezpiecznie, niekoniecznie trwale....:O tylko nie wiem jak i proszę nie piszcie że jestem nienormalna itp. bo ja wiem że to niezdrowe, niedobre etc. musze tylko szybko schudnąć :( dodam że waże teraz 74,5 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tydzień mysle że możesz rzuci maksymalnie 5 kg.... a jeśli będziesz przy diecie wiczy to może nawet nie tyle bo jeśli mięśnie się rozbudują to będą więcej wązy ale bedziesz tez lepiej wygląda.. więc może skup się na cwiczeniach dolnych partii Twojego Ciała:) dodaj do codzinnych wiczeń odpowiednią diete(- nie głodówke bo nie będziesz miała siły cwiczyc) no i masaże ty6ch miejsc na których Ci najbardziej zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
dzięki :) a jakie ćwiczenia najlepsze na ten smalec na udach? :O bo ja nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
no nic....zobaczę jak to bedzie :O ale nie opamietem się....zrobię wszystko żeby schudnąć jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uda się
zapomnij,nazbieralo sie tego latami a chciałoby się zrzucic w tydzien-nie ma tak dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
dzięki :) jeszce bardziej zmotywawało mnie to 'NIE UDA SIĘ' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jeśli chce zrzucic te kilogramy niezdrowo to logiczne jest że przy wycieńczeniu organizmu schudnie się te 5 kg.. ale oczywiście nie twierdze że polecam!!!! Dlatego porawdziłam jej że najlepiej będzie nie porywa się na tyle kg bo to itak bedzie głównie woda a nie tłuszcze.. lepiej skupi się na wiczeniach bo one faktycznie moga wyszczupli dolną partie ciała:) ja w 18 dni schudłam 6kg ale odżywiam się w miare zdrowo:) i wicze.. pewnie gdybym nie wiczyła spadło by więcej ale wiadomo że bardziej zalezy nam wszytskim na wyglądzie a nie na wadze:) Więc Ćwiczmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wąne żebyś wierzyła że uda Ci się cos osiągną a jeśli schudniesz mniej to trudno ważne żebyś dała z siebie wsyztsko;0 ja mam do zrzucenia jeszcze 10 kg do mojej idealnej wagi i dałam sobie na to czas do wrzesnia.. ale skoro Ty tyle czasu nie masz to wykorzystaj jak najlepiej ten który masz a potem ciesz się naet z tych najmniejszych efektów:) PS. przepraszam za brak c ale nie moge zrobi c+ alt bo coś mi nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
zalamana ja waże 73 beczy i tez musze szybko schudnąć chce sie do ciebie przylączyć!! musze miec kogos do wsparcia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie schudnąć w tydzien dużo!! ja jestem przykladem w 7dni podan 5kg!!!!!!! jad.łam kapuśniaka i schudłam ka[usta spala tłuszcz wiec idzie zrobic wszystko a juz napewno schudnac trzymam kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalaala ...
na 1 stronie jest wszytsko wyjasnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szybko schudną:) jak tam Twoje odchudzanko?? nie było Cię jescze dziś na naszym nowym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
biedna to jesteśmy razem!!! :) a co do diety jogurtowej-jestem na NIE! samo słowo 'jogurt' wywołuje u mnie torsje....po tym jak przeżyłam kopenhaską :P wolałabym już nic nie jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
dodam jeszcze że do dyspozycji mam: -adipex :O -l-carnityna -thermo fat burner -C.L.A -i niejekie 'zioła ogców bonifratrów' :O ....spróbuję połączyć to jakoć z ćwiczeniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
kurcze co tu mozna jesc;( mysle nad pomidorem i ogorkiem kiszonym na przemian z tawarozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
bleee... :O ja myślę o surowaych ważywach....tylko nie wiem jakie byłyby dobre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
może marchewka? nie wiem nie mam pojęcia wiem ze zostało mi 48dni na schudnięcie 20kg...dam rade udało mi sie kiedys schudnac 4,5kg na glodowce 5dniowej wiec 20kg tez schudne!!! codziennie bede pisać co jadłam i jak mi idzie !!! chce byc raz w zyciu chuda i czuje ze to jest ten moment kiedy musze zaczac sie odchudzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
biedna a ile masz wzrostu? :) i ile lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
mam 168cm i 17 lat...z Ty:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
wow....tak jak ja :| ...tzn. prawie :P ja mam 168 wzrostu i w sumie niedługo bede miała osiemnastke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
10 napewno nie :P zdaję sobie sprawę z tego że, to jest po prostu niemożliwe.....chcę schudnąć 'jak najwięcej' ...niekoniecznie od razu 10kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu napisał że ona schudnie 10 kg!!!!!!!!!!!!!????????? nikt takich rzeczy nie pisze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
spadowa to nasza sprawa ile schudniemy i jak to zrobimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
ja planuje na pierwszy tydzien schudnac 5kg pozniej to bedzie sie odbywalo w wolniejszym tempie bo na poczatku tylko szybko sie chudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
zalamana---musimy dac rade bo od tego zalezy czy bede szczesliwa teraz nie nawidze siebie..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
ja tak samo....mam przez TO bardzo zrytą psychikę :O ...chociaż ostatnio i tak nieźle sobie żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna zapuszczałaś sie
latami a w tydzien chcesz się odchudzić,śmieszna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
ja mam takie zmienne humory przez to....jak nie jem jestem zla i wszyscy sa winni jak jem to jestem szczesliwa wesola a znowu jak jestem najedzona znowu jestem zla i wszyscy mi przeszkadzaja.. ja chce buc raz w zyciu masakrycznie chuda ze kazdy mi bedzie mowil ze schudłam!! musze schudnac do wrzesnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×