Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnąć, prosty sposób

Polecane posty

Gość gość
Taaa, pier/do/l dalej a później będziesz jojczyć i faszerować się innymi sposobami bo cyce opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optymalne chudnięcie to 1kg na tydzień. Chyba, że się waży ponad 100-150kg wtedy więcej jest jeszcze zdrowe. Ale też nie nalezy przesadzać A niunia chce na kasę naciągnąć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie moge schudnac, non stop podjadam, i chodze glodna, nie mam silnej woli, a kilka lat temu mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na prawdę długo szukałam czegoś skutecznego. Wiele diet, wiele suplementów i produktów które miały mnie odchudzić. Odchudzały tylko portfel. Być może dlatego że taka moja uroda, uroda mojego organizmu. Dopiero popularny środek Slimcea poradził sobie z moją nadwagą. Chudłam dużo szsybciej i więcej w sposób naturalny ( slimcea to naturalny srodek na odchudzanie ). 14kg po 3 miesiącach zwykłej diety i slimcea. To jest wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety Slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam diete restrykcyjną , pierwszy dzień, pod koniec dnia zjadłam batonik smutas.gif czy mogę kontynuować ? czy musę zacząć od nowa ? (wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś sama byłam otyła i po 4 latach udało mi się schudnąć metodą która jest opisana na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

Powodzonka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×