Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trąbka

Jak układacie sobie same plan posiłków?

Polecane posty

Planujecie rano, dzień przed? Czy układacie na cały tydzień? Czy może idziecie na żywioł? U mnie problem jest taki, że jak ide na żywioł to niestety dieta z tego nie wychodzi. A jak mam planować to już wszystkiego mi się odechciewa. Jaki macie sposób, żeby trzymać się diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj trąbka. nie mam jakiegoś sztywnego planu dietowego. gotuje co mi przyjdzie do głowy. zupa co dwa dni a drugie danie codziennie ale jakieś proste rzeczy nic skomplikowanego. na sniadanie od lat jadam to samo wiec problemu z tym nie mam. kiedys spisywalam sobie posilki i co jadlam teraz juz nic nie liczę. jem wszystko tyle ze w niewielkich ilosciach. zmien talerz obiadowy na deserowy a talerz na zupe na mala miseczke. zamiast 2 czy 4 rech kromek zjedz jedna itd.... unikaj fast foodow oraz nadmiernej ilości słodyczy. i myślę ze to starczy. dieta nie moze byc udręką :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała713
ja nie potrafiłam sobie ułożyć diety więc poszłam na łatwiznę, zakupiłam w Rossmannie za 34 zł bodajże pakiet Get Slim Club i tam miałam w cenie 13 tygodniową dietę przystosowaną dla mnie. Super sprawa Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga930
Ja nie potrafiłam zgubić nawet 1kg w przeciągu roku a tu gdy zaczęłam jeść regularnie i przyjmować suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej strony bo mają Super Promocję! Waga zaczęła mi spadać w tydzień był spadek nawet 2kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×