Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agawwa

Jaki Catering Dietetyczny WWA?

Polecane posty

Witam Szukam kateringu dietetycznego, bardzo duza uwage przykuł catering www.fiteat.co co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PedroM
próbowałem już wielu dostępnych możliwości i body chief okazał się najlepszy i najsmaczniejszy. Nie spóźniają się, jedzenie jest urozmaicone i świeże. Ceny mają rozsądne. Do wyboru z tego co wiem, jest sporo rodzajów i ilości kalorii. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strata pieniędzy... W domu też można przygotować szybkie i zdrowe posiłki, a przy okazji zadbać o odpowiednią grubość portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu strata? Każdy wydaje tak, jak uważa to za rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja strasznie dużo ćwiczę i nie mam czasu przygotowywać posiłkow, więc to nie jest strata. W Wawie jak jestem to korzystam z cateringu dietetycznego https://afterfit-catering.pl/warszawa/ i jest naprawde spoko. Jak wracam do siebie do Katowic to wcinam body chiefa. W sumie idzie sie do tego przyzwyczaic. Zaleta jest na pewno niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie jak przyjezdzam do Wawy to biore catering dietetyczny https://afterfit-catering.pl/warszawa/ . Duzo cwicze, wiec mi odpowiada, bo mi robia diete sportowa. Jak wracam do Kato to jem Body Chief, ale dla mnie to zdecydowanie za malo zarcia daja i musze dojadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaka
moge mój polecic http://www.wygodnadieta.pl/ - codziennie dzieki nim jem zdrowo, lekko, pysznie i nie monotonnie, dzięki czemu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również postawiłam na Wygodną dietę!;D Codziennie dostaję od nich 5 sytych, smacznych i fit posiłków a dzięki temu, że nie muszę gotować mam więcej czasu dla siebie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie moge polecić zielona smaki! Naprawde, sama dokładnie czegos takiego szukałam! Ceny sa bardzo dobre, jedzenie świetne i jest bardzo rozbudowana oferta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixon
Ja zamawiam Wygodną Dietę i się nie zawiodłam. Posiłki są syte, zdrowe i bardzo smaczne. Dostawy zawsze na czas zgodnie z umową. Dzięki nim w końcu zaczęłam jeść regularnie i polubiłam zdrowe jedzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka070809
Mniam mniam catering. ;) Fajna oferta, bardzo rzetelna firma, jak na razie nie zawiedli mnie ani raz ;) Dowóz pod podane lokalizacje, dania zróżnicowane, nie wiem co dwa dni tego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

wysmakowani.waw.pl - najlepsze diety i wybor kalorycznosci!!! ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrokodylNN

Ja stosuję dietę 1500kcal wegetariańską od ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :)

Dieta dobrze zbilansowana, bardzo smaczna i miła obsługa. Nie mam się do czego przyczepić- spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaM

U mnie kilka tygodni temu zagościła dieta ze ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :D Świetne jedzonko i szybka dostawa :) Dzięki temu cateringowi zaoszczędziłam dużo czasu bo nie muszę gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmm

Mam więcej czasu, dzięki diecie pudełkowej z dietapremium.pl/. W ogóle nie gotuję w domu. Rodzina zadowolona. U mnie większość ludzi w pracy jest na diecie pudełkowej. Możesz u nich testować bezglutenową nawet, bez nabiału, ponad 10 konfiguracji, więc sporo, jak na klasyczny catering dietetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Jak dla mnie najlepszy catering to Cud i Miód. Myślą o wszystkich, bo u nich bez obaw mogę jeść pyszne posiłki bez glutenu i nabiału 🙂 Kucharz powinien dostać medal za ich komponowanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z Fit Fragola i jestem na ich diecie bezglutenowej 🙂 mają bardzo dobre posiłki, a menu jest zróżnicowane. Do tego zawsze wszystko dostarczone na czas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybralam wygodnadieta, duzy wybor jesli chodzi o diety i kalorycznosc. polecila mi go kolezanka ktora schuddla z nimi 10 kg! ja dopiero zaczynam swoja przygode ale dzieki temu ze potrawy sa smaczne i ladnie podane jem z przyjemnoscia i na pewno sie nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś odświeżył temat, więc też się podepnę. Ja od dłuższego czasu zamawiam CHEF BOXa i jestem zachwycona. Wszystko mi smakowo podchodzi, widać, że kucharze są kreatywni i jedzenie robią z zajawki. Na plus jest też to, że można zmieniać sobie diety w trakcie trwania karnetu. O zaoszczędzonym czasie i kilogramach nie ma co wspominać, bo to raczej oczywiste przy każdej diecie pudełkowej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż koniecznie Miód Malinę 🙂 Ja na ich diecie schudłam 8 kg i serio, po prostu wszystko było tak smaczne i dieta tak dobrze skomponowana że nawet nie czułam że jestem na diecie 🙂 Poza tym zawsze wszystko było super zapakowane i człowiek aż się najadał samym wyglądem potrawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×