Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BożenaKost1

Jaki LunchBox lefant ??

Polecane posty

Gość BożenaKost1

Witam ;) Szukam lunchboxa, gdzie będę mogła mieć ciepłe jedzonko w pracy ale bez używania jednak mikrofalówki ? Co sadzicie o takim rozwiązaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przy zdrowej żywności zakupienie suplementu diety IQacai, który pomógł mi w unormowaniu gospodarki metabolicznej mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela7ES
No ja mam i bardzo sobie chwalę. Dużo większa wygoda i aż chce się jeść ciepły obiadek a nie jakiś suchy i zimny ryż. Prądu zużywa na prawdę niewiele, a ciepło rozchodzi się równomiernie. Polecam lefant ma tez spory wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka123
No Lefant dobre lunchboxy, pojemne, można miec od razu ciepły posiłek bez tej mikrofali, i bardzo fajnie wyglądają a do tego bardzo poręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaMailik
Ogólnie co kto lubi, jednak gdy nie ma mikrofalówki w pracy bądź ktoś jest jej przeciwnikiem to takie rozwiązanie jest bardzo dobre. Cena nie wysoka, a jakość wykonania na prawdę zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mardynka
Hmm nie taki zły pomysł, do lata już mi mało zostało to może w końcu czas się wziąć za dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaSabik
Fajna opcja. Bardzo cenię sobie ciepły obiad w pracy czy też na wyjeździe daje energii i dużo więcej sił do pracy niż zwykła kanapka. Mam ich LunchBox i dla zaganianych szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka9es
Na mówiłyście mnie i tydzień temu przyszedł mój LunchBox Lefant. Teraz do pracy bez niego nie wychodzę. Cudownie po ciężkiej pracy jest zjeść ciepły obiadek. Bardzo pojemny nagrzewa się równo i nie czerpie duzo prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajta
Wiesz co ja czytałam opinie internautki o innym pudełkożarełku. A konkretnie czytałam o https://www.eatzone.pl/pl-PL/Diet?lunchbox=1 , dziewczyna mówiła, zę jedzenie które jej dowożą jest bardzo smaczne, jest po tym posiłku pełnia i rzeczywiście schudła, także tobie pozostawiam do oceny resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×