Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollaaa_m

Jaki strój kąpielowy?

Polecane posty

Gość ollaaa_m

Witam Was! Jadę nad morze i oczywiście czeka mnie wybór stroju... nie należę ani do szczupłych ani do wysokich, ale chciałabym w miarę znośnie wyglądać ;) znalazłam ostatnio jednolicie czarny, jednoczęściowy strój, ale nie jestem przekonana... może lepiej z jakimś wzorkiem, żeby odwracał uwagę od fałdek? sama nie wiem... doradźcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim czarny i przede wszystkim jednoczęściowy :) To już wiesz. Dobrze by bylo, gdyby mial jedne lub więcej pionowych pasów/ pasków w kontrastującym kolorze - to optycznie wydluza i wysmukla figurę. Dobrze, gdybys znalazla taki, który nie ma ramiączek na ramionach, tylko jest zakladany przez glowę i góra idzie dookola szyi, (mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi). To optycznie pomniejsza ramiona, (zwykle szelki/ramiączka - poszerzają). Bez duzego dekoltu i z niezbyt wyciętymi biodrami. Będzie super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaaa_m
dzięki za odpowiedź :) na te inne ramiączka nie wpadłam, zawsze mi się wydawało, że jeszcze uwydatnią tłuste ramiona :D ale to popatrzę w takim razie... :) może jeszcze znajdę jakieś pareo na bioderka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pareo to też dobry pomysl, (tylko dobrze by też ciemne bylo). A co do ramiączek - odkrylam to gdy przymierzalam się do sukni ślubnych kiedyś. Zauwauzylam ze duzo lepiej wygladam w takich jak Ci napisalam, a te tradycyjnie, jakos tak strasznie poszerzają, \"ukwadratowiają\" sylwetkę. To samo ma się do koszulek czy bluzek - warto wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaaa_m
no jasne że dobrze wiedzieć :) ale koszulki by u mnie chyba nie przeszły, jakoś nie lubię latać ze stanikiem na wierzchu, a w moim rozmiarze jeszcze nie spotkałam odczepianych ramiączek, żeby sobie zamontować silikonowe :D no nic, bardzo dziękuję i w takim razie lecę szukać :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nadwagi, ale też nie należę do najszczuplejszych i kupiłam sobie wczoraj jednoczęściowy strój z Triumpha. jest czarny z białymi wstawkami po bokach, na prawdę ładny. Dodatkowym jego atutem jest to, ze ładnie wyszczupla. A i jeszcze mam duży biust, a ten strój tak świetnie go trzyma, ze mogę go założyć w ogóle bez ramiączek, bo ma odpinane. Polecam, ale kosztował 190 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymyslilyscie...jak dziewczyna chce sie tam opalic to ma marne szanse:P w jednoczesciowym nie opali ani troche brzuszka i pleckow a w pareo nog.To co Ty chcesz ramiona opalac??? ramiona to na pewno juz masz opalone przez samo wychodzenie po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondina
A ja też mam nadwagę + wcięcie w talii i zawsze zakładam kostiumy 2-częściowe i kolorowe a nawet bikinii. Dobrze się w tym czuję, opalę się dokładnie wszędzie i podobam się w tym kostiumie innym. Nikt sie na mnie nie gapi a nawet jakby to mam to gdzieś. Nie bdę się zabudowywać i pocić tylko po to, żeby się podobać innym na plaży. Co do ramiączek na szyję to teraz też taki kostium kupiłam (2-częściowy) ale to nie prawda, że ramiona lepiej wyglądają. Jak mierzyłam sukni ślubną to w takim stylu szyja wygląda krótko a ramiona tak samo. Jak masz nadwagę to i tak będzie ją widać nawet jak się zabudujesz 1-częściowym. Lepiej wyeksponować piersi w ładnym staniku a majtki dobrać tak, żeby brzuch się nie wylewał i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opalania nad morzem to w tym terminie raczej nici z tego. A szkoda, bo też się wyieram. Poza tym mam też strój dwuczęściowy, więc do wyboru, do koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdanszczanka111
jakie pareo??? dziewczyno, nikt nie nosi pareo na plaży... zalecają może w głupich pisemkach dla bab, ale wierz mi mieszkam 600 m od morza i codziennie od początku lata łażę na plażę.... i jeszcze nie widziałam ani jednej babki z pareo!!!!!!! a druga sprawa, na plaży jest tyle grubasów że jak wejdziesz, to od razu pozbędziesz się kompleksów mówię ci :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałąbym zakryć brzuszek. Jaki strój polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alixe
Jednoczęsciowy. Ewentualnie tankini ( jest to bluzeczka, która zakrywa brzuch plus majtki - sama takie właśnie preferuję na plaże ponieważ bardzo fajnie to wygląda oraz moim zdaniem jest o wiele wygodniejsze od stroju jednoczęściowego). W sklepach stacjonarnych niewiele jest tego typu strojów ( królują oczywiście skąpe bikini dla szczupłych dziewczyn). Jednak zerknij sobie tutaj https://sklepgwinner.pl/kobieta/kostiumy-kapielowe.html Jest spory wybór strojów na size plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej stawiam na usztywnianą górę, żeby było mi wygodniej, poza tym taki biustonosz dużo lepiej wygląda, http://damskie.net/produkty/spodnice-bombki tutaj ładne bikini jest, chociaż ostatnio kusi mnie również stró jendoczęściowy, ale nie wiem czy będzie miw nim wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoo23
Ja przez przypadek znalazlam modomio.pl, mam dosc duzy biust wiec kupno stroju kapielowego w sieciowce jest praktycznie niemozliwe. Tam znalazlam idealny w swoim rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega podobają mi się jednoczęściowe stroje kąpielowe, takie wycinane. Jednak maja jeden największy minus.Jesli chcecie się opalać to musicie sobie uświadomić, że będziecie opalały się tak jak idzie wzór stroju.... I niekoniecznie będzie to estetycznie wyglądało :) Jeśli jeszcze szukacie to mogę tylko zasugerowac abyście zajrzeli sobie do Answear: https://answear.com/p/stroje-kapielowe-2525-k.html Pojawiły się tam ostatnio nowe serie strojów kąpielowych. Fajne ma ma na przykład firma Lorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam sobie strój ze strony https://kosmossklep.pl/odziez/stroje_kapielowe, gdzie znalazłam naprawdę super opcje od Roxy. Stroje kąpielowe od zawsze były zmorą - nigdy nic nie mogłam wybrać dla siebie i ciągle coś mi nie pasowało, ale ostatnio widziałam sporo dziewczyn promujących roxy na instagramie i w sumie. Zdecydowałam się zaryzykować. Nie żałuję. Jak tylko będzie nieco cieplej i nie będę w pracy, zmykam nad morze! haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamararosz
Polecam zerknąć do tego sklepu https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe już kilka razy u nich zamawiałam stroje kąpielowe takie jedno i dwu częściowe, fajny wybór i nie za wysokie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwieeeelbiam jednoczęściowe! w tym roku kupiłam nowy w SEAME Warsaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina22
Ja z kolei zawsze kupowałam jednokolorowe klasyczne stroje, żeby się nie wyróżniać (brzuszek mi nie pozwalał), ale tym razem przygotowałam się do lata. Zarzuciła kilka kg i odważyłam się kupić ten strój dwuczęściowy. https://kabara.pl/produkt/stroj-kapielowy-dwuczesciowy-z-kokarda-rozowy/ Doszedł w 2 dni i wygląda super. Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na https://www.wyspabielizny.pl/ na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×