Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makarmka

Jakie efekty po Herbalife?

Polecane posty

hej dziewczyny, od poniedziałku piję koktajle ziołowe herbalife i zastanawiam sie jakie efekty można po tym osiągnąć. Któraś z was piła? Dodam, że przy tym zaczęłam ćwiczyć(planuję 3 razy w tygodniu robić domowe treningi fitness). już od dłuższego czasu planowałam coś zmienic w życiu i zabrać się za oponki na brzuchu :D akurtat dobrze się stało, że trafiłam na stronę www.sklepdiety.pl i to bylo impulsem, żeby kupić herbatki. Czekam na wasze wrażenia :) Pozdrawiam, Angieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszko herbalife to sekta,oni tylko mysla o szmalu.nic ci nie pomoga herbatki!uwiez mi!nie trac pieniedzy na tych oszustow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrestkka
mi bardzo herbalife pomógł. wprawdzie nie jestem na świeżo, bo używałam go ponad pół roku temu, ale śmialo mogę polecić. oczywiście ziółka same nie pomogą, ale wspominałaś ze planujesz też ćwiczyć. jak robiłam tak samo i faktycznie schudłam. także śmiało polecam herbalife, jeśli masz potrzebę zrzucić kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalone- zjedzone mięśnie i nieodwracalne plamy na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wega61
Hym a Ja stosowałem Herbalife przez 18 miesięcy , schudłem 47 kg mineło 2 lata i wagę utrzymuję i to dzieki temu ze zbudowałem masę miesniową i spaliłem tkankę tłuszczową praktycznie bez wysiłku, polecam produkty herbalife ale wyłacznie pod opieką konsultanta stosowanie samodzielne mija się z celem mogę polecić swojego p.Gosię tel 601 668 971 do której nadal dzwonię chcąc coś skonsultowac w temacie diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×