Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkyyyy

Jakie płatki na diecie...

Polecane posty

Gość milkyyyy

Odchudzam sie od jakiegos czasu i nie wiem jakie platki moglabym wlaczyc do swojego jadlospisu. Uwielbiam mleko z dodatkeim platkow na sniadanie. Jakie radzicie? Chodzi mi o takie, ktore bylyby odpowiednie na diecie:P z gory dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge podac ci konkretnej nazwy bo nie mieszkam w Polsce i nie orientuje sie zbytnio jakie rodzaje płatkow sa dostepne ale rozejrzyj sie w sklepie za płatkami o niskiej zawartosci cukru i jakby były jeszcze do tego pęłnoziarniste to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa_lejdi
ja jem fitellę, te platki sa w malych opakowaniach - 50g i dzieki temu nie zjem ich wiecej niz planowala ;) a sa pyszne ! polecam cynamonowe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinnnniii
tylko owsiane reszta jest z cukrem i sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, owsiane najlepsze i najzdrowsze. Dodaj rodzynki zamiast cukru i bedzie pyszne.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to
że nieraz te produkty typu light mają wiecej kalorii niż te "nie-light". wystarczy zerknąć na etykiety. już sie nie nabieram na tego rodzaju jedzenie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem ? 6 lat temu przytylam 15 kg wczasie ciązy , po urodzeniu zaczelam sie odchudzac jadlam 2 razy dziennie dwie duze miseczki platki kukurydziane corn flakes z mlekiem 0,5 %tluszczu slodzilam slodzikiem i schudlam wiecej niz wazylam przed ciązą ,miesiąc tak jadlam tylko to . od tej pory ani grama nie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlas nie dlatego ze jadlas
okreslone jedzenie tylko dlatego że dostarczalas organizmowi mniej kalorii niż potrzebowal. rownie dobrze mozna zjadac dziennie 3 czekolady (jakieś 1500-1600kcal) i chudnąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa_lejdi
zalezy o jakich platkach fitella mowicie... ja jem cynamonowe i one maja 335 kcal na 100g. Soryy ale niezaleznie jakie platki bedziesz jadla w duzej ilosci to i tak przytyjesz :o Platki ows. moze i zdrowsze ale maja nawet o 50kcal wiecej w 100g niz te fitella. Wiec mozna je jesc na redukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 335 kc na 100 gram
?!?!?! chryste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ludzie
zrozumcie że nie chudnie sie od danego typu jedzenia tylko dzieki dostarczaniu organizmowi mniejszej ilosci kalorii niz wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie energetyczne. A co do platkow to miedzy tymi typu "fitness" a "zwykłymi" nie ma praktycznie zadnej roznicy - to zwykly chwyt marketingowy (ale jak widac skuteczny). :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyyyy
dzieki:) i chyba raczej wybiore owsiane :D a od czasu do czasu podjem fitelle itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia321
owsiane sa ochydne takie jak bym jadła klej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyyyy
nie sa az tak ohydne mi tam smakuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dalia
musli z kawałkami suszonych owoców mniam mniam ;p ale bez przesady myślę , że mogą być też zwykłe kukurydziane albo pełnoziarniste jak znajdziesz to jeszcze lepeij tylko , ze bez żadych dodatków cynamonu z cukrem, miodu z orzeszkami -niet!! zwykłe zwyczajne płatki powinny być ok. to też zalezy od diety np ja w ogóle nei jem płatków teraz a później musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Mam pytanie do Dorotki- czyli ty jadłaś takie zwykłe płatki, najzwyklejsze? Piłas wszystko bez cukru? a i ile odkładnie schudłaś, możesz cos więcej o tym napisać? Bo ja kiedyś gdzieś czytałam twój wpis i spodobała mi sie ta twoja dieta ale nie mogłam jej znaleźć. Chce tak wytrwac przez 1 tydzień na razie i licze na spadek ok. 3 kg, uda się? a I nic więcj nie podjadałaś?tylko te płatki czy jakies grzeszki miałas na sumieniu?A i jeszcze ostatnie pytanko- to sama wymysliłas czy gdzie ją znalazłaś. Z góry dziekuje za odpis i czekam niecierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ją wymyslilam ,duza miske jadlam wiecej niz pol litra mleka sie w niej miescila duzo platkow dawalam zeby sie nasycic ,slodzilam slodzikami .zadnych grzeszkow nie mialam jadlam tylko to .duzo schudlam przed ciazą wazylam 52kg,a po urodzeniu juz po schudnieciu 49kg. w sumie to taka monodieta byla ale zadzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Piekne dzięki za odpis i oczywiście dużo trzeba pić? jak myślisz czy w tydzień zejdzie mi te trzy kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
To jadłaś takie dwie duże miski dziennie tych płatków?Ja zaczynam ją od poniedziałku, mam nadzieje że i na mnie podziała ale nie miesiąc tylko tak długo jak osiągnę swą wymarzoną wagę. Gdybyś mi jeszcze Dorotko na to odpowiedziała to byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki owsiane, płatki Fitness, płatki z otrąb pszennych - Bran Flakes. Wszystkie gotowe musli mają dużo cukru, więc odradzam. Zrezygnuj ze wszelkich czekoladowych, miodowych, cynamonowych wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyyyy
czyli np corn flakes by sie nadawaly? jutro skocze do jakiegos supermarketu tam wiekszy wybor wiec moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
dzięki, jutro zakupie sobie w "biedronce" takie zwykłe płatki kukurydziane i spróbuje od poniedziałku do niedzieli tej dietki i napisze o wynikach, bardzo byłoby fajnie jakby ktoś jeszcze ją ze mną zaczął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corn Flakes mogą być, choć polecałabym Fitness lub Bran Flakes. We wspomnianej Biedronce są dostępne płatki Just Fit. Tańsza wersja Fitness. Zawierają więcej błonnika, niż te kukurydziane. Ich mankamentem jest obecność owoców kandyzowanych, które w większości to cukier. Jednak gdybym miała wybierać między kukurydzianymi, a tymi Fit, to wybrałabym te drugie:) Ja osobiście lubię Bran Flakes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×