Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość Hania grubasek

Zróbmy ranking preparatów różnego typu odchdzających - proszę, aby każdy pisał, czy na niego zadziałał czy blef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez diety- nic, przynajmniej na mnie a przetestowałam juz wszystkie komercyjne środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek stacjonarny też dziala, ale w dużych dawkach ;-) jednak na to trzeba czasu... a tego ciągle brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta plus ruch!!!!!! Dodatkowo może być... błonnik (bo tłumi głód puchnąc w żołądku) i chrom bo zmniejsza chęć na słodycze (te 2 rzeczy polecił mi mój lekarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta cambridge - sprawdzona przeze mnie i moich znajomych - jedna wielka bzdura i zdzieranie pieniędzy z ludzi, nie działa, odchudza jedynie portfel, a człowiek głodny jak wilk !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa
adipex działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara szafa kuchenna --> ten chrom i blonnik mowisz,że dzialają?? ja wlaśnie mam chrom z zieloną herbatką i blonnik z ananasem do ssania i dopiero tzreci dzień to zazywam dlatego bardzo Cię proszę napisz jak to najlepiej zazywać,np ten chrom ,bo mi w ulotce pisze by jedną dziennie i nie wiem kiedy najlepiej czy z samego rana czy np w godzinach popoludniowych,zazywam więc k 17 na wieczor by mi się jeśc nie chcialo..a blonnik ssam też w godzinkach popoludniowych,bo mnie najczęsciej ssie w zolądku na wieczor:( ..napisz proszę jeszcze o efektach,skoro Ci to pomoglo ile schudlas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .///././.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradka
herbalife NIE działa - to oszustwo, zdzierstwo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa..aaa
fajny jest for slim, ale biore jeszcze dość krótko to o dobry efekt trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to mnie trochę zmartwiłyście. Ale ja jestem naocznym świadkiem super efektu. Moja kolezanka z pracy na wiosnę była juz naprawdę bardzo gruba. Powiedziała mi wtedy ,że zaczęła odchudzanie z herbalife. I wczoraj ja spotkałam ( u konsultantki herbalife)- byłam w szoku- nie ta kobieta. Ubyło jej od połowy kwietnia 21 kg. Wygląda świetnie, zadowolona z życia, pełna werwy i entuzjazmu. Spróbuję od jutra, dam znać o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam herbalive pare lat temu.przez miesiac schudlam 4 kg.potem wszystko wrocilo.to trzeba jesc ciagle i oczywiscie ciagle placic i to nie malo.jak sobie wypijesz zamiast 2 posilkow w ciagu dnia jakis jogurt w plynie to tez schudniesz tyle co z herbaliwe a za zaoszczedzone pieniadze nowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm22222mm
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demolka1990
moim zdaniem... Pu-erh... chińska czerwona herbata... jak to zwia "zabójca tłuszczu".... w kazdym razie.. wypróbowana przeze mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie działa, oprócz diety i ruchu. Można kupować specyfiki a i tak bez diety ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos moglby mi napisac
w jaki sposob dziala for slim? ogranicza apetyt, czy moze przyspiesza trawienie? jak na razie na mnie nie dziala akle to moze dlatego bo biore nieregularnie. tabletki dala mi kolezanka, bez ulotki,k dlatego nie wiem za duzo o ich dzialaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetttt
moja siostra schudła na herbalife 10 kg przez ok. miesiąc. Mi się jednak nie udało. Silna wola i KAŻDA dieta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
A MEIZITANG DZIAłA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meow.meow
z herbat feiyan i ning hong. robia zamieszanie w brzuchu. kiedy pilam kazda z nich trawilam jak blyskawica i nie wiem, czy ktos nie dosypal czegos do nich, bo chudlam bez ustanku przez kilka m-cy. a potem wymiekla mi tarczyca, zaczely sie obrzeki i slaby metabolizm, wiec pracuje nad soba. sport, zdrowe papu i pewne pixy. bedzie 45kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam nastepujacych rzeczy hebalife - nie dziala. nie schudlam nic a nic a przytylam jeszcze ze 4 kilo na tym koktailu bo ciagle bylam glodna i dojadalam aplefit - nie dziala, nie wiem do czego to jest l-karnityna - efekt marny, bez cwiczen kilogram w miesiac. pewnie jabym ruszyla tluste dupsko to by zadzialala lepiej ale faktel jest, ze bez cwiczen odchudza tylko portfel bio CLA - zuzylam opakowanie o zgrozo za prawie 70 pln wtedy i zero efektu thermo fat burner - trudno powiedziec; 120 tabletek wypilam w dwa miesiace i schudlam 4 kilo. ma sklad podobny do for slim for slim - pilam tydzien, qschudlam kilogram nawet sama nie wiem jak i zgubilam gdzies te tabletki. po nastepne opakowanie nie chce mi sie isc bo i tak zostalo mi niewiele do zrzucenia. podsumowujac. na wszytkich preparatach pisz, ze razem z dieta i cwiczeniami mozna schudnac od 4 do 10 kilo miesiecznie co da sie osiagnac i bez diety. osoba,wazaca 120 kilo na bank schudnie 10, osoba wazac 50 moze ze 4, moze ciut mniej. tak czy inaczej trzeba sie nieco ograniczyc w jedzeniu i zmusic do jakiejs aktywnosci fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TEGO CO WIDZE CO TUTAJ NIEKTORE PANIE WYPISJA TO SMIEM POWIEDZIEC ZE ONE NIE MAJA PROBLEMU Z NADWAGA TYLKO Z PSYCHIKA BO WYDAJE MI SIE ZE MOGA POPASC W DEPRESJE A NIEKTORE W LEKOMANIE!!!!. POWINNY UDAC SIE DO PSYCHOLOGA A NA KONIEC DO DIETETYKA KTORY USTALI WAM DIETE PODŁÓG WASZWJ WAGI I INDYWIDUALNEJ OSOBY BO TYLKO TAK MOZNA ZRZUCIC ZBEDNE KG. PO WIZYCIE U DIETETYKA I DIECIE W MIESIAC SCHUDŁĄM 10 KG.POLECAM SERDECZNIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystkiego próbowałam
i jeśli nie trzymasz diety to nic nie działą, no chyba że meizitang bo po tym wcale sie żreć nie chce, nie czuje sie głodu wcale i jedzenie mogłoby nie istnieć, ale łatwo sie nabawić jakiejś nerwicy, nie można spać i ciągle chodzić z butlą wody bo susza w buzi niemiłosierna działa też jedna substancja ale jest nielegalna więc nie będę o niej pisać, natomiast wszytkie produkty apteczne przetestowałam i jedyne co tchoć rochę działa to termogeniki jak na therm line, thermo shape itp ale plus dieta i ćwiczenia błonnik to można sobie pojeść jak sie już schudnie żeby mniej jeść, najpierw trzeba ruszyć zapasy tłuszczu do spalenia, błonnik sie do tego nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka89
Witam:) Mam gorącą prośbę do wszystkich osób, które stosują lub stosowały kiedykolwiek jakiekolwiek suplementy diety wspomagajace odchudzanie o wypełnienie anonimowo mojej ankiety dotyczącej skuteczności. Jest mi to potrzebne do pracy licencjackiej dlatego każde wypełnienie jest dla mnie bardzo pomocne. Ankieta jest krótka i na prawdę nie zajmie dużo czasu. Z góry dziękuję za pomoc. Sylwia- studentka Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie http://www.ankietka.pl/ankieta/55799/anliza-srodkow-wspomagajacych-odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×