Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża_ja

Jakie środki na...................?

Polecane posty

Gość duża_ja

Muszę szybko i koniecznie schudnąc ok 5 kg po świętach ! Chcę wspomóc to kapsułkami BIO C.L.A Doradzcie mi kochani jakie dołączyc do tego tabletki przeczyszczające by waga szybko leciała w dół Dziękuję za pomoc :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
Dziękuję, ale czy Alax jest na receptę, czy mozna go kupić bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
bez recepty szybko dziala ja schudlam jakis czas temu dzieki niemu wlasnie:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
To świetnie wielkie dzięki :)🌼 A bądz tak dobra i powiedz mi jeszcze tak z praktycznego punktu widzenia, jak go stsować, by sraczka nie dopadała mnie w najmniej oczekiwanym momencie, bym zdązyła z "tym' dolecieciec gdzie trzeba - zaznaczam ze pracuję...wiec nie wiem jak może wyglądac nap. droga do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
bierze sie 3 razy dziennie ale dopasc cie moze w kazdej chwili tak dzialaj asrodki przeczyszczajace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
Aha....czyli lepiej brac rano niż wieczór ??? wiec jeden raz dziennie rano...czy trzy razy dziennie ? Prosze powiedz jak Ty to stosowałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
3 razy dziennie pisslam juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
ja bralam po glownych posilkach 3 razy i to wystarczylo wiecej chyba nawet nie mozna brac bo mozesz sie odwodnic muszisz duuuzo pic wody przy tym z reszta jak zawse przy srodkach oczyszczajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
No tak, pisałaś ze 3 x dziennie, ale tez pisałas że..."jak rano weźmiesz"...... wiec nie zrozumiałam czy tylko rano czy faktycznie 3 x :) i jak długo to stosowałas ze był tego efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
dlugo chyba 2 misiace ale pozniej mialam klopot z wyproznieniem sie bez alaxu wiesz o co chodzi?? to jest takie ryzykowne bo to jelita pozniej szwankuja:( ale to trwalo kilka dni i wszytskto wrocilo do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża_ja
OK - dziękuję a jeszcze jedno pytanie...:) Czy jeżeli stosowałas to przez ten czas i zazywałaś systematycznie 3 x dziennie to czy mogłas normalnie funkcjonować, tzn. wychodzic z domu np. na zakupy, do miasta, na spacer bez obawy że dopadnie cię potrzeba tam gdzie nie będzie mozliwości by skorzystac z WC :o Czy tylko np. po posiłku jak coś zjadłaś cię goniło, a potem był lanksik i spokój i mogłas się ruszyc bez stresu z domu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
środki przeczyszczające bierze się na noc, wtedy działają rano osoba która radzi 3 razy dziennie chce zrobić Ci głupi żart, jeśłi jej posłuchasz cały dzień będą męczyć Cię skurcze i biegunka poza tym stosowanie środków przeczyszczających nie jest sposobem na odchudzanie, jak nazwa wskazuje stosuje się je przy obstrukcji....i tylko leczniczo nadużywanie środków przeczyszczających wcale nie odchudza a jedynie odwadnia, z wodą traci się elektrolity a to nie jest zdrowe lepiej stosować racjonalną dietę, nie objadać się niż najpierw się przejadać a potem łykać środki przeczyszczające jak cukierki co z tego że stosując środki przeczyszczające ubędzie Ci na wadze kilogram cy dwa, skoro nie będzie to tłuszczyk z ud i bioder a jedynie woda i zawartość jelit ?! gdy coś zjesz lub wypijesz wskazówka wagi pokaże znów tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
szczerze? nie pamietam dokladnie jak to bylo ale funkcjonowalam normalnie pracuje tez wiec wychodzilam z domu takze i nie bylo problemow wiadomo byly jakies pojedyncze sytuacje ale to sporadycznie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
nie nie robie sobie zaru bralam je to wiem! przeczytaj sobie ulotke od alaxu to bedziesz wiedzialal a nie sie wymadrzasz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
jesli ktoś stosuje długo środki przeczyszczające to ryzykuje rozleniwieniem jelit lub nawet ich uszkodzeniem poza tym ubytek minerałów może doprowadzić do powaznych chorób, wypadania włosów, zaburzeń pracy nerwk i serca.... tyle razu już była o tym mowa a wy ciągle szukacie cudownego sposobu na schudniecie jest jeden tylko sposob: jeść mniej i więcej sie ruszać to jedyny skuteczny sposób, o wiele prostszy i tańszy w stosowaniu niż te wszystkie preparaty, odchudzające tabletki i drenujące herbatki, które jedynie drenują portfel i rujnują zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llflflflflffl
Co za debilizm, odchudzanie środkami przeczyszczającymi! To wiesz co, może od razu zafunduj sobie rzyganie po wszystkim, co zjesz, jest naprawdę duuuuuzo skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llflflflflffl
naprawdę, nie ma to jak odchudzanie przez bulimię, mówię ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
no to przeciez pislalm jej ze rozreguluje sobie jelita! dlatego trzeba pic duzo wody zeby sie nie odwodnic i ja dodatkowo pilam taki proszek do uzupelnienienia elektrolitow, gastrolit jak dobrze pamietam, i nic mi nie bylo wiec nie masz racji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
czytałam ulotkę i jeszcze raz powtarzam, ten środek stosuje się jako lek na zaparcie, w wyjątkowych sytuacjach a nie jak coś co ma sprawić że wydalasz więcej niż organizm zdąży przyswoić, bo o taki efekt "odchudzający" Wam chodzi równie dobrze mogłybyście zastosować tasiemca, też by odchudzał bo zaburzałby prawidłowe przyswajanie pokarmu a akurat o szkodliwym wpływie pasożytów na zdrowie jego nosiciela nie muszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
nikt ci nie kaze sie odchudzac w ten sposob wiec temat zakonczony!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eadkdkd
Alax - jesteś wyjątkową idiotką i zamilknij, bo w ten sposób w twoje popaprane ślady pójdą dziesiątki durnych niuń czytających ten wątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerooo
Co za głupia suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
ja ttylko pislam jak ja robialam skoro ona chce tak sie odchudzac to jej sprawa prosze ja teraz atakowac a nie mnie wiec nara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelloł
Najlpiej niech teraz pociągnie wątek jakaś bulimiczka albo anorektyczna. Albo narkomanka, bo przecież jak wiadomo narkamani są chudzi, więc super sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
same jestescie idiotkami i idiotkami wypraszam sobie glupia cipo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bade
Alax - jesteś popieprzoną kretynką i ZAMILCZ, bo to tak jakbyś propagowała cięcie sie jako sposób na odstresowanie. Naprawdę jak można być taką idiotką to mało powiedziane - tak głupią i podłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alax
sama jestes suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupenie się nie znasz
tia, genialnie, najpierw jej piszesz że ma brć Alax 3 razy dziennie bo Tobie nei zaszkodził....a potem dodajesz ze musiałaś uzupełniać elektrolity by nei zachorować nie wziełaś pod uwagę że Ty byłaś zdrowa i Tobie nic się nei stało, a swoje "cenne rady" mozesz sprzedać komuś kto ma jakieś schorzenia gastrologiczne typu nieżyt żołądka, nadkwasota, owrzodzenie jelit itp i takei idiotyczne eksperymenty mogą się dla tej osoby skończyć ciężką chorobą nie wiesz też czy osoba której sugerujesz takei rozwiązania jest na tyle rozsądna by wiedzieć kiedy przestać stosować taką kurację.... na forum czyta nas wiele młodych, nieodpowiedzialnych osób, moze się zdarzyć że jakaś nastolatka anorektyczka zastosuje Twoje rady i przypłaci je utratą zdrowia lub nawet życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bade
My się nie odchudzamy środkami przeczyszczającymi, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×