Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość gość

Witam, potrzebuję tabletek na odchudzanie, myślę o ACAI BERRY 900 ale odpowiedź należy do was, mam diete i plan treningowy teraz tylko tabletki i chcę ćwiczyć brać się za siebie, co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandolfini
ja do ćwiczen łykam figura extrslim na szybsze spalanie tłuszczyku na codzien lykam ogromne ilosci wody, swietne na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę sprawdzony i silny produkt który spali pomoże mi zgubić/spalić tłuszcz. mogę wydać +/- 150 zł. Chcę zrzucić 10 kg do 20 sierpnia dla tego potrzebuję jakiegoś wspomagacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zeby dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Tabletki fajna sprawa :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jakieś produkty polecacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olcia spadaj z ta rekalma na kazdym topikun piszesz idz juz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 123
Ja sama się odchudzam od kilkunastu tygodni. Mam dietę od dietetyka i zajęcia w klubie fitness. To mi pomogło zrzucić kilka kilogramów. Ale teraz właśnie zdecydowałam się na dokładnie takie tabletki http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/acai-berry/acai-berry-select/ i myślę, ze uda mi się szybciej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka86a
Nie wiem na jakie się zdecydujesz, bo to każdego indywidualna sprawa, ja mogę powiedzieć Ci z własnego doświadczenia, że w moim przypadku bardzo dobre efekty przyniosło stosowanie Foreverslim (ja kupiłam na www.slim24.pl - mieli tam po prostu ciekawą promocję). Ale czy wybierzesz te czy inne o których piszą inne użytkowniczki forum to Twoja indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamiast acaiberry poleciłabym Ci tabletki Slimcea. nie testuje sama ale moja przyjaciółka i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa najlepsza jest ze sklepu piekna24.pl - wiem bo stosowałem kilka różnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mróz
Jak chcesz ćwiczyć i dietować, to tylko slimcea, ja z tym środkiem doszłam do wagi wymarzonej i co wiecej ją utrzymuje. 11 KG!!! tyle mi spadlo w zaledwie 12 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_www
Miłe dzięwczeta slimcea naprawdę działa. Z natury jestem niedowiarkiem, ale zarezykowałam i opłacało się 8 kg w 3 niecałe miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoona1
Zgadzam się z przedmówczynią slimcea super działa :) Miałam nawet lepszy efekt od niej bo 14 kilo w 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolan
U mnie sprawdzonymi tabletkami jest Foreverslim .Sama byłam zdziwiona ich skutecznością .Cel jaki sobie wyznaczyłam tobył 12 kg schudłam 13.Więc polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimNiunia
Jak dla mnie tylko slimcea :) 12 kilo mniej w 3 miesiące, taki efekt robi robote :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betraf
Dla mnie jedynym skutecznym środkiem na odchudzanie jest właśnie slimcea, biorę ja od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona z jej działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha1999
Ja ze swojej strony mogę Ci polecić tabletki Foreverslim.Tabletki spisują się super ,człowiek po nich nie czuje się głodny a waga spada u mnie tygodniowo o ok.1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vuivan
Slimcea, hmm dla mnie najbardziej skuteczny suplement na rynku, jestem już jakiś czas po 3 miesięcznej kuracji, nie miałam żadnych skutków ubocznych, do zakupu nakłoniło mnie to że skład jet podany, a co najważniejsze pomogła mi schudnąć aż 13 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBuuuka
Stosowałam slimcea i............ :) super działanie, żadnych efektów ubocznych :) z mojej strony mogę tylko ją polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hferta
Jak dla mnie i jak na mnie najbardziej skutecznie zadziałała slimcea, miałam wcześniej styczność z innymi suplementami, ale średnio byłam z nich zadowolona o ile nie wcale, dzięki slimcea schudłam 12 kilogramów w okresie 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPrezes
Slimcea to bardzo dobry środek wspomagający odchudzanie, stosując go nie miałam żadnych efektów ubocznych, bardzo dobre samopoczucie i gubiłam kilogramy, w ciągu 3 miesięcy udało mi się schudnąc prawie 10 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita750
Slimcea, to właśnie ten preparat brałam na odchudzanie, ćwiczyłam, miałam diete i schudłam dzięki temu 11 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynaWrych
Nie powiedziłabym żeby to były lepsze suplemnty, a wręcz śmiem twierdzić że na odwrót, znam osoby które brały wymienione w tym rankingu i nie można by ich nazwać zadowolonymi. Ja sama wybrałam właśnie slimcea, i muszę przyznać że najlepiej z nich wszytkich na tym wyszłam. obniżone łaknienie, gubienie kilogramów w systematycznym tempie bo około po 3,5 kg miesięcznie, ogólnie udało mi się schudnąć w okresie pełnej 3 miesięcznej kuracji 11 kilogramów, oczywiście miałam do tego diete i trochę sobie ćwiczyłam jak czas pozwalał, ale opłacało się. Jeżeli ktoś liczy na fajne efekty powinien tak jak ja wybrać slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia89
Dokładnie, jeżeli ktoś liczy na fajne efekty to śmiało może kupić slimcea, sama ją stosowałam, dieta i jeszcze ćwicznia, ale kilogramy leciały w mgnieniu oka, akurat wyrobiłam sobie sylwetke teraz przed wakacjami bo waże 52 kilogramy, a wczęsniej 62 i trchę sadełko mi się wylewało ;) aż mam ochotę nosić przylegające ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulciuś
dziś przysła do mnie wczoraj zamówiona slimcea, i zaczynam kurację, liczę na fajne efekty :) i jestem ich pewna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalinkaMinka
a ja dzisiaj włąsnie skończyłam pierwszy miesiąc slimcea, zostały jeszcze dwa, póki co wszystko ok i 3 kilogramy mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakJEst87
Ciekawe skąd takie informacje, pewnie jesteś z CBA :) ja tam stosuje cały czas slimcea i jakoś nie mnie działa :) z resztą już na paru forach zauważyłam że są dodawane takie komentarze nagle i bezbruderyjnie i jeżeli komuś mieli by przetrzebać dupsko to właśnie osobie dodającej taki komentarze oczerniające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzszerzej
Mi to tam obojętne jaki któ sobie preparat wybierze, jeżeli będzie działać to fajnie :) mi z początku udało się trafić na dobry preparat bo kupiłam slimcea, pomogła mi schudnąć, dzięki czemu mam teraz lepsze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmazingRenia
Ile razy było kiedy słyszałam że żadne suplementy na odchudzanie nie są skuteczne, to chyba nie zlicze z początku też miałam takie zdanie, ale jak mąż powiedział że powinnam cośz sobą zrobić to przemówiło mi do rozsądku. Zaczełam przeglądać fora i znalazłam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat slimcea, zamówiłam ją i się nie przejechałam, miałam 3 miesięczną kuracje i schudłam w tym czasie 10 kilogramów, nie obyło się bez diety i ćwiczeń ale teraz jakoś wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×