Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klonuss

jakie tabletki na odchudznie

Polecane posty

Gość klonuss

Witajcie! Jakie polecacie preparaty na odchudzanie? Próbowałam już prawie wszystkich środków, jednak przynoszą niewielkie efekty lub nie przynoszą ich wcale. Ostatnio natknęłam się na bardzo ciekawy artykuł o Piperynie, jestem ciekawa czy faktycznie działa. Czy któraś z Was stosowała suplementy zawierające piperynę i może podzielić się doświadczeniami? tutaj link do wspomnianego artykułu: http://www.e-odchudzanie.com.pl/piperyna-opinie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko i skutecznie z suplementem to polecam tabletki Slimcea. W połączeniu z dietą szybki efekt .. nawet kilkanaście kilo po kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne zdecydowanie z suplementem na odchudzanie oraz skuteczną dieta. Suplement mogę polecić.. SLimcea. a dieta to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tabletki pomagają w chudnięciu portfela - zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zmiana jadłospisu i trochę regularnego ruchu. Jeśli szukasz rozwiązania to poproszę o kontakt, pomożemy w dobraniu odpowiedniej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbędne kilogramy należy zrzucać stopniowo. Jeśli szybko schudniemy, grozi nam efekt jo-jo. Dodatkowo proponuję wspomagać się tabletkami ograniczającym łaknienie, ja stosowałam Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbędne kilogramy należy zrzucać stopniowo. Jeśli szybko schudniemy, grozi nam efekt jo-jo. Dodatkowo proponuję wspomagać się tabletkami ograniczającym łaknienie, ja stosowałam Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie ma nic złego w wspomaganiu się o ile robi się to z głową, owszem bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie bo to podstawa ale warto stosować jakieś naturalne suplementy np. zielony jęczmień bo ma mnóstwo witamin i składników odżywczych a także dużo błonnika i cenną substancję jaką jest chlorofil. Ja akurat stosuję w tabletkach Green Barley Slim, nie chodzi o to, żeby zahamować łaknienie bo po odstawieniu takich tabletek i tak ono wróci, ale ważniejsze jest, żeby np. poprawić działanie metabolizmu bo to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzyłam w takie środki ale sprawdziłam bo byłam zrozpaczona mizernymi efektami jakie miałam na samej diecie. Po dołączeniu do diety suplementu diety SLIMCEA znacznie się efekty poprawiły. Łacznie 15kg schudłam w 3 miesiące. rezultatt ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek1111
Nie wierze w tego typu suplementy, wolę jakąś zdrową dietę, dobraną najlepiej z pomocą dietetyka oraz ćwiczenia. W sumie wiele o odchudzaniu czytałam w Internecie, chociażby tu: http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie stosowałam tabletki Slimcea. Jeśli macie diete to nie ma lepszego rozwiązania według mnie. Waga spada jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam korzystać z tabletek slimcea. po kilku dniach całkowicie inna przemiana matererii. Głod doskonale blokowany. Waga spada szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłącznie hamowanie apetytu i to jedyna wartość tych środków. Dziewczyny pomyślccie o czymś na dłużej i czymś co jest sensowne i Wam pomoże. Chętne zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Foreverslim zadziałał bardzo szybko.Szkoda że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup tych tabletek,przynajmniej uniknęłam bym wcześniejszych rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się na prostą dietę na której ograniczam węgle po 16 tyle.. do tego tabletki Slimcea i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam orlistat 60mg aktualnie sama biore efekty sa swietne, chcesz sie dowiedzieć jak kupic napisz g86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że w miarę dokładnie starałam się przeanalizować rynek obecnie dostępnych suplementów diety, jakie obecnie można kupić w Polsce i patrząc po opiniach to faktycznie Foreverslim o ile nie jest liderem rynku, to jest jednym z wiodących preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tej listy nr dwa nie dostępny w poksce ale w calej Europie juz tak, i właśnie w niemczech go kupilam 4kg w dwa tygodnie, chcesz mam zapas moge odsprzedac g86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
Hamowanie apetytu bardzo pomaga w utrzymaniu duety i odchudzaniu, ułatwia też zmianę nawyków żywieniowych, dlatego odchudzanie przy pomocy acetomale daje doskonałe rezultaty bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje ta Slimcea i na ile starcza? to jest w aptekach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarke to znajdziesz sklep z tabletkami slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie jakie są efekty tych tabletek slimea ? Pytam tych co brali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zauważy inne efekty zależne od naszego organizmu i ew wprowadzonej diety. Ja bez problemu osiągałam 4kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz diete to slimcea daje więcej wiadomo.. im bardziej się postarasz tym bardziej slimcea Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze się zleciało dużo sprzedawców tabletek i polecają swoje :-) Mam smutna nowinę dla autorki tematu, na odchudzanie działa tylko jedna tabletka: ZM i ZNS! (Zryj mniej i zapi...er.aj na siłownię ) Reszta to naciąganie naiwnych na kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam stosuje slimcea rówwnież. Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiosna
Jestem na diecie niestety mniej więcej w połowie musiałam coś zrobić bo napady głodu i wahania były bardzo uciążliwe.Zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Po dwóch dniach chęć podjadania znikła a co do nastroju jest lepiej nie jestem już w kółko wkurzona jest po prostu normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam po 2 ciążach i myślałam że nigdy nie wróce do starej sylwetki. Pomogła mi slimcea. Schudłam 12kg i odzyskałam starą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×