Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karabinka

jem ponizej 1000kcal i nie chudne!!!!! help

Polecane posty

Gość karabinka

hej, mam problem kochani. od stycznia sie odchudzam. do lutego schudlam te 3 jeb!!!!! kg na diecie 650kcal a od 1 lutego jem tyle samo i nic!! stoi!! rozumiecie? 2 miesiace pelne i waze tyle samo jedzac 1/3 tego co kiedys! dzisiaj zjadlam 445 kcal i sie zastanawiam czy nie za duzo!!! wazylam 78 a teraz 75 od stycznia!!! od lutego chodze na rowerki orbiteki robie setki brzuszkow i nic!!! no szlag mnie trafi, czy to normalne?????!!! przeszlam dzis na prezydencka bo to malo kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
aha i chcialam dodac ze od 4.01.2010 2 razy do dzis przekroczylam 1000kcal, na 1200 i 1450.... co jest do ch... pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jada do glasgow na 3 dni
sorry,ale zle robisz...... powinnas jesc wiecej niz 1000 kcal ,nie dosc ze teraz juz nie chudniesz to jak tak bedziesz ciagla to na 1000kcal bedziesz tyla!!!!!!!!!!!!! jak czesto cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za chuda nie jesteś
może organizm sie broni przed wycieńczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za chuda nie jesteś
a sorki. Waga jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
cwicze 2 razy w tyg. co za szit, jak dlugo sie bedzie bronil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
poszlabym do dietetyka ale jak mi utworzy diety 1200kcal gdzie bede musiala gotowac i inne to przeciez nie dam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście ból
..a jakieś choroby ? ...a wcześniej byłaś na jakiś dietach ? ... może trzeba po prostu poczekać . Tak też bywa. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
nic a nic, kiedys bywalam ale chcialam zrzucic tylko kilka kg a teraz chce przynajmniej 10, a po 3 pierwszych to sie prawie niemozliwe dzieje!!! juz mniej jesc nie moge! masakra jakasno dokladnie ostatnie dni stycznia zrzucilam 3 kg i od tamtego czasu 500g w gore potem w dol, ale to od pory dnia, okresu itd, ale nie ma mowy nawet o kg czy cos. Masakra,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście ból
no nie, mniej jeść nie próbuj. Ewentualnie tą samą ilość jedzenia rozbijaj sobie na więcej posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Malina-
Po prostu rozpierdzielilas sobie metabolizm. Organizm dostawal z amalo, wiec sie przestawil na tryb ekono i zaczyna magazynowac. Moja rada jest taka: zacznij jesc i zapomnij o kaloriach. Ja na diecie nielaczenia jadlam wiecej niz zwykle i chudlam. I ni byla to dieta mono gdzie wpierdzielasz ciagle miecho albo jajka tylko zbilansowana dieta, w ktorej sa wszystkie skladniki odzywcze z tluszczami i weglowodaami wlacznie. Polecam, bo liczenie kalorii wykonczy Ci organizm. Na mnie dzialaja wszystkie diety nielaczenia. Zrzucilam spokojnie 15 kg bez glodowek w 3 miesiace na jednej z nich, nie chce juz truc tutaj na ktorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
chyba sie nie da juz na mniej bo bym nic nie poczula... wiem ze jest okres przestoju w diecie gdzie sie organizm broni, ale prawie poltora mieisaca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
aLE magazynuje poltora miesiaca? powinien odpuscic. bo inaczej by to oznaczalo ze czlowiek moze zyc na tej samej wadze jedzac 500kcal cale zycie, a tak nie jest z bilansu nawet nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij ....
poszukaj diety turbo z odchudzanie na zawałanie. Działa rewelacyjnie. Nie głodze sie a chudne pol kilo dzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie troche to dziwne. A powiedz mi ile wody pijesz dziennie i jakiej?? Ja np chudne przez wodę śmieszne ale na mnie działa. Pije 2-3 litry dziennie. Może diabeł nie tkwi w kcal i może rzeczywiscie powinnas sie przejsc do lekarza, bo my chciałybysmy ci pomoc ale chyba nie wiemy jak. A ile robisz brzuszków i jak regularnie i po ile dziennie?? Może zacznij biegać - mozliwe że szybciej zrzucisz zbedne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jada do glasgow na 3 dni
2 razy w tygondiu to za malo...... musisz cwiczyc o wiele czesciej-np. 5 tak z 45 min chociaz....... ja tez mialam problem z chudnieceim ,chcoaiz jadlam wiecej kalorii niz ty..... jednak od kiedy ruszylam dupe i czesciej cwicze schudlam przez 2 tyg. 2 kilo ,jedzac przy tym codziennie cos slodkiego( jesetem uzalezniona), bialy chleb i ogolnie 5 posilkow dziennie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheś- meta zwolnil i baj baj miesnie:( ps. z tego sie wychodzi, tyle ze wyjscie jest trudniejsze niz wejscie...ale glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony a nie metabolizm. ludzie... ja rozumiem zwolniony metabolizm, sama mialam problem z tym ale po poltora miesiaca na 650 kcal schudlaby.... inna kwestia ze nie anrzeka na samopoczucie, przy zwolnionym metabolizmie cierpialaby dosc uciazliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnei też się dziwię, jak przy tak niskiej kalorycznosci ona ma jeszcze siłe cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zwolniony
metabolizm - Naked w jaki sposob mozna z tegp wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuussssssssssssssaaaa
nie chce przynudzac bo sa madzejsze niz ja ale za malo jesz i za malo sie ruszasz aby na diecie schudnac a nie nabawic sie chorob bo twoj sposb do tego cie doprowadzi jedz 5 posilkow dziennie moze mniejsze porcje ale wartosciowe w witaminy i mineraly pij duzo plynow najlepiej woda i zacznij sie ruchac moze choc spacery ale choc codziennie i tak naprawde to nie chodzi juz o liczenie kalori jedz duzo warzyw one maja malo kalori a duzo tego co organizmowi potrzeba tak jak pisal ktos wyzej sproboj diety nielaczenia rewelka ja jestem na niej jakies troche ponad miesiac i bez glodu liczenia kalori i nawet bez takich strasznych wysilkow fizycznych schudlam 10kg wiec warto bo jesli ty jesz ok 600 kalori to juz nie dieta madra tylko glupota i jak nawet schudniesz to jak tylko zaczniesz wiecej jesc to jo jo gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabinka
no wlasnie pije kolo 2l dziennie, do tego herbatki zielona i regulavit, a cwicze na silce tylko 2 razy w tyg bo nie mam wiecej czasu:( ja pracuje do 18. jestem raczej ruchliwą osobą wiec w ciągu tygodnia tez chodz e na spacery:( juz nie wiem co sie dzieje na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_____
ja to się w ogóle dziwię, że przy takim deficycie kalorii jeszcze jesteś w stanie funkcjonować. Tak czy inaczej jeśli jesz za mało organizm na pewno spowolnił metabolizm, a ćwiczenia traktuje jak dodatkowe zagrożenie. Przypuszczam, że kortyzol w Twoim organizmie wprost szaleje (to zwiększa ryzyko chorób, osłabienia struktur skóry etc. nie mówiąc już o efekcie jojo i ewentualnej otyłości brzusznej, która też kształtuje się pod wpływem kortyzolu). Pewnie już zmieniłaś dietę (mam nadzieję, że nie na głodową), w każdym razie opisany przez Ciebie sposób odchudzania jest bodaj najgorszym wyborem ze wszystkich możliwych wyborów _________________________ http://kuracjeodchudzajace.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek jest w stanie funkcjonowac przy jeszcze wiekszym deficycie kalorycznym- o to sie nie martwcie, nasze organizmy sa mistrzowskie :) inne sprawa jakie ma to skutki dla zdrowia, nie ma co gadac, bo jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wystarczy poczytac o odzywianiu jakies ksiazki, albo nawet w internecie poszperac!!!! a co do kolezanki- podsumowac to mozna krotko i na temat- CIERP CIAŁO COŚ CHCIAŁO- sama sobie narobilas problemow- nie wiesz jak sie wziac za odchudzanie to sie za nie nie bierz, tylko sie najpierw w tej dziedzinie dokształć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo organizm się broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w poprawie sylwetki i utracie kilogramów bardzo pomogła dieta połączona z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 .Ciało zeszczuplało i stało się jędrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×