Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest szansa schudnąć 10 kg w miesiąc?

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie, potrzebuję pomocy. Nie mogę już na siebie patrzeć, na moje boczki, na fałdki,na wszystkie zbyt małe ubrania :( Nienawidzę siebie taką jaką jestem. Ważę 70 kg przy 170 cm wzrostu, zawsze byłam szczuplutka, zostało co nieco po porodzie. mam ogromny problem z dietą, bo kocham jeść, nie umiem się powsrzymać, nigdy nie wytrzymałam na żadnej diecie :( Teraz coś pękło.... Jednak wiem, że muszę działać szybko, na dłuższą metę nie dam rady, nie wytrzymam... dlatego daję sobie miesiąć, żeby schudnąć jak najwięcej, może jakoś ten miesiąc dam radę. Tylko jak? co jeśc? mozecie coś doradzić? udasię schudnąć 10kg w miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pitol... masz dobrą wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobudka 4.00 i bieg na 10 kilometrów. codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą wagę? szkoda że nie widzisz mojego stucentymetrowego brzucha :( Chodzę spać o 3 bo pracuję w domu jak dzieci spią, więc pobudka o 4 nie wchodzi w grę :) I przyznaję, biegać nienawidzę najbardziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tyle ważę i tyle mam wzrostu Boczki mam straszne i ogromny brzuch. Od porodu bardzo zmieniła mi się sylwetka. Miałam spore uda ale brzuch zawsze płaski a teraz . Masakra. Najgorsze jest to ze jak siedzę z dzieckiem w domu to z tego znużenia porostu co chwile jem.inaczej musiałabym. Spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male sa szanse na 10 kg w miesiac ,ysle ze schudniesz tak z 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg w miesiącu to stanowczo za dużo - niezdrowo z bardzo wielu względów. Optymalnie to 0,5 do 1 kg tygodniowo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnita
Witam Nie możesz nastawiać się tylko na miesiąc. ..może i byś schudła z 6 kg, no i co dalej? Musisz całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, swoje nastawienie do życia i do jedzenia. Je się po to by żyć, a nie, żyje się po to by jeść. Taka jest prawda. Piszesz, że może miesiąc wytrzymasz...i tu jest pies pogrzebany :-( bo efekt jojo murowany. Postaraj się ułożyć w głowie plan swojej diety, na początku zrezygnuj ze wszystkiego co nie zdrowe i mocno tuczace. Jezeli nie lubisz biegać to wychodź na długie spacery itp Życzę powodzenia, ale nie na miesiąc,tylko na całe życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnita
...niezdrowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAve
Co do skuteczności Foreverslimu nie mam żadnych wątpliwości że są to najskuteczniejsze tabletki dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - ave - żadne suplementy nie wchodzą w grę, jestem ich przeciwnikiem. Jutro zaczynam dietę MŻ... nie wiem co z tego wyjdzioe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna, ktora chce już mieć całe życie problemy z wagą. Zastanów się : bo potem będzie za późno i za rok będziesz pisała ważę 90 kg 170 a jeszcze rok temu ważyłam 70 kg schudlam 10 kg w miesiąc a potem miałam efekt jojo.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miesiąc to nie bardzo, nie tak szybko. Skoro lubisz jeść to jedz małe posiłki, często. Staraj się unikać tłusty rzeczy ale nie ograniczaj się do zera. Dieta to bardzo mało jeśli chcesz szybko schudnąć to ćwiczyć należy bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak, skończcie z tymi małymi I częstymi posiłkami - mnei to nie pasuje. Jak jem mało, to ciągle czuję głód, przez cały dzień I myśli ciągle krążą wokół jedzenia. Ciągle zerkam na zegarek kiedy będzie pora kolejnego posiłku, niestety też małego, wiec tak naprawdę nigdy nie zaspokajam glodu ..... Na mnie działa rzadziej, a dużo. Obecnie staram się jadać od rana warzywa, owoce, orzechy, a na obiad (ok. 15 - 16) konkretny duży obiad - zdrowy, ale duży, tak żeby czuć sytość. Wtedy nie myślę o jedzenieniu przez resztę dnia, nie czuję głodu, nie mam potrzeby jadania kolacji (I na ogół wtedy jej nie jadam) I spokojnie mogę wieczorem poćwiczyć lub pobiegać bez pilnowania, czy upłynął odppowiedni odstęp od posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jednym jedynym sposobem na schudnięcie dużo i szybko jest trening!!! Ja polecam trening funkcjonalny (można ćwiczyć w domu ale jeśli chcesz szybkich efektów to np 4 razy w tygodniu a nawet pięć po minimum 40 min) w połączeniu z dietą: warzywa, owoce, kasze, WODA, nabiał, zero cukru, słodyczy, makaronu, białego chleba, jak najmniej smażonego, masło tylko klarowane + herbaty ziołowe polecam everest ayurveda body-fitness tea (bardzo wspomaga odchudzanie, nie niszczy wątroby wszystko w 100% naturalne) Jeśli nie chcesz ćwiczyć nie ma szans w zdrowy sposób i bez efektu jojo schudnąć w miesiąc 10 kg. Jeśli połączysz ćwiczenia (np. skalpel Ewy Chodakowskiej) z dietą, nie będziesz popełniać grzeszków i zrobisz to na sto procent to 10 kg jest możliwe ale w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mozliwe na diecie 700 kal potem stopniowe dodawanie kalori ,no I ******awet spacer dosyc szybki , ja przez dwa tyg spadlam ok 5kg ale wspomoglam sie tabsami przez pierwszy tydzien aby skurczyc zoladek zeby potem moc najesc sie doslownie minimalna iloscia ja np kupuje salate rzymska jest fajna liscie ma jak lòdeczki I nakladam wedlinke pomidora ogorka szczypiorek ciut ketchupu pycha I bez chleba naprawde polecam ,co do tabletek to tabsy ktore lykalam nie sa na odchudzanie I jadlam je rano 1 szt dziennie I efekt dobry bo sie nie czuje glodu ale nie chce pisac co to bo dzieciaki luba z tym przesadzac I jada na tym dlugo np miesiac lub wiecej a to juz przegiecie ,ja jadlam tylko tydzien bo jednak nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrczaq
Oczywiście że możesz tyle schudnąć, jasne. Wystarczy że będziesz się głodzić, ale potem jak już zaczniesz normalnie jeść to przytyjesz 20 kilo, na tym Ci zależy? Lepiej weź się za to małymi kroczkami żeby efekty były długotrwałe. Wyklucz słodycze i biały chleb. To naprawdę działa. Chodz też na siłownię lub fitness, to tylko przyśpiesza odchudzanie. Jesli nie lubisz forsownych ćwiczeń, możesz wybrać się na taniec lub jogę. Ja tak mam, nie lubię się męczyć, ale na mojej siłce, Artis Wellnes Club na Wilanowie, mają super ofertę zajęć i uwielbiam tam chodzić choćby dla relaksu i oderwania się od obowiązków. No i zaczynam chudnąć, a latin dance to naprawdę pozytywne zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz jeść i nie możesz się powstrzymać, to powinnaś przede wszystkim się ruszać. Znajdź sport, który lubisz i ćwicz intensywnie. Na 10 kg w miesiąc są małe szanse, chyba że wytrwasz na diecie. Ale po zrzuceniu takiej ilości kg w krótkim czasie jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz miała jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w miesiąc to zdecydowanie za dużo, jest to po pierwsze nie zdrowe chudnięcie, po drugie, żeby tak schudnąć musiałabyś stosować głodówki a jak wiadomo to prowadzi do efektu jojo i wyniszczenia organizmu.Szczególnie, że takie odchudzanie jest nieskuteczne bo początkowo tracimy tylko wodę a dopiero potem tłuszcz. Jak już ktoś chce mieć długotrwałe efekty to niestety nie ma łatwiej drogi, i bron boże nie wierzyć w żadne cudowne suplementy diety, które niby umożliwiają taki spadek wagi...jak już się wspomagać to czymś naturalnym, jak np zielony jęczmień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Opole
A ja Ci polecę Green Magme. młody zielony jęczmień ale ten oryginalny stądwww.greenmagma.pl Nie wiem jak na innych ale na mnie działa. Dwie tabletki dziennie, regularne posiłki, trochę ruchu i w dwa miesiace 11kg mniej. Da radę, wystarczy chciec. Trzeba byc systematycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena689
Jasne jest szansa schudnąć 10kg w miesiąc i wcale to nie prowadzi do efektu jojo ani głodówek.... Ja odchudzałam się z African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jednego miesiąca schudłam 8kg, drugiego 10kg i tak szłam jak burza ;) zgubiłam 34kg w 4 miesiące i teraz jestem już 2 miesiące po skończonej kuracji i efektu jojo nie ma;) a jem normalnie tylko,że regularnie ten nawyk mi został z odchudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę 665136456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika678
A ja polecam African Mango http://szczupla-kobieta.pl tak jak koleżanka wyżej ponieważ zamówiłam właśnie po jej wpisie i już niedługo będzie miesiąc jak jestem na tym suplemencie plus regularne posiłki i schudłam już 7kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania901
10kg to może dużo;) ja mimo iż przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl chudłam 6-8kg miesięcznie ;) i myślę,że to dobry wynik.... ale oczywiście nie tylko suplement pomaga;) bo ja ograniczyłam pieczywo,słodycze i zaczęłam trochę więcej się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona miała podobny problem i kupiłem jej suplement diety IQacai,była do niego negatywnie nastawiona,ale już po kilku tygodniach okazało się,że było warto,szybko widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka903
Nie jestem pewna,czy uda Ci się schudnąć aż 10 kg,ale możesz spróbować.Polecam Ci uprawianie sportu lub przejście na dietę i stosowanie suplementu diety.Ja dużo biegałam i brałam IQacai,w parę tygodni pozbyłam się 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja95
Może być ciężko,ale myślę,że możesz dać radę.Przejdź na dietę,zacznij ćwiczyć i kup jakiś suplement diety.Ja biegałam i stosowałam IQacai,dzięki temu suplementowi schudłam 6 kg w kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 6 kg w miesiąc, dzięki suplementowi Iqacai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może Slimunox? Stosuje od 3 miesięcy i 9 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×