Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butterflyy

jest tu jakis dietetyk,co jesc zeby nie miec jojo?

Polecane posty

Gość butterflyy

zaczynam diete musze schudnac ok 8 kg, dzis zjadlam jablko,marchewke,salate z cytryna,duzo wody wiem ze dlugo tak nie wytrzymi wiec prosze o rade co jesc zeby nie bylo jojo? zamiezam miec diete mz prze 2 tyg miala to byc kopenhaska ale nie moge jesc wiekszosci rzeczy i jestem wegetarianka :( prosze o rade specjaliste jakis jadlospis prodoktow co moge jesc przez pierwsze pare dni? bede wdzieczna za odp nie chce miec efektu jojo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takiej diecie jojo masz murowane Aby efektu jojo uniknąć powinnaś stosować dobrze zbilansowaną dietę na poziomie 1000 kcal, a po osiągnięciu celu stopniowa zwiększać kalorie na przykład o 50-100 kcal tygodniowo i nie ma jojo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam ze jesteś wege, i diecie odchudzającej ważną rolę pełni białko także powinnaś jeść dużo np soi, jajka ( nie wiem czy twoja dieta je dopuszcza) i tak aby przynajmniej 1000 kcal dziennie zjeść no i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyy
a czym mam zastapic pieczywo,kartofle ryz itp? i co z czym nie powinno sie laczyc wiem napewno ze zero cukru,tluszczu,pieczywa,nic smazonego itp, przez te 14 dni, jem 5 razy dziennie malutko same warzywa i owoce jutro jakis jogurt itp hm zamiezam jesc tylko warzywa owoce jogurty co jeszcze?moge jesc help boje sie jojo sport oczywiscie uprawiam bo bez tego nie byloby efektow, zyczcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyy
zjadlam na kolacje mandarynke i banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawodawca
butterflyy a ja na twoim miejscu nic bym nie jadł przez tydzień tylko woda w ilości 3 litry dziennie. Nie bedzie jo-jo! A na dobranoc bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyy
to dopiero 2 dzien diety mz owoce warzywa, a juz mi poszlo 1,5 kg jupi ale sie ciesze, dzis zjadlam serek, kawaleczek banana jablko mandarynke, salate,marchewke kawalek rybki jogurt pol pomidora +cwiczenia he spodnie juz mam troche luzne z latwoscia sie dopinam, rano troszke mi slabo bylo ale potem poczulam sie taka lekka jak weszlam na wage :) jak narazie 2 dni wyrzeczen ale ile radosci -1,5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
dzis 10 dzien schudlam tylko 5 kg :( jeszcze mam do schudniecia 3 lub wiecej,hm w 4 dni juz nie dam rady ale mam przeciez czas powoli i do celu,jednak musze schudnac wiecej he spodobalo mi sie to ale teraz chudnie sie juz strasznie powoli:(,wymazona waga 42-1kg,ok czyli liczac to jeszcze ok 5 kg :( ale dam rade!!!!!!!!!!! dzis zjadlam serek,lyske platkow owsianych,marchewke,salate,rybke,pomodor,jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeco
41?? to jakaś masakra...!!!! no chyba, że masz 145 cm wzrostu... inaczej masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
dzis 11 dzien stoje w miejscu :( dzis zjadlam wiecej niz zazwyczaj :( serek,2 jogurty!!!!!,jablko,march,salat,pol pomid,rybe,mandarynke,banan,jogurt!!! za duzo tego ,powinnam nic nie jesc hm sily coraz mniej ale daje rade juz glowa mnie nie boli :) oh ciezko chcialabym jeszcze pozbyc sie tych 5 kg dam rade robie to dla siebie musze myslec o moim celu juz chcialabym sie zobaczyc w wadze 41kg :) ale nistety czasu potrzeba,musze sie pilnowac zeby nie bylo jojo!!!!!!! jak nie zjem jogurtu to mnie dam rade!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dietetyk Ci powiem ze chyba powinnaś sie skontaktować z psychologiem to raz...nie utrzymasz takiej wagi ZA NIC..organizm nie składa się tylko z tłuszczu który można zredukować do 0...zdrowe i piękne ciało kobiety na pewno nie jest piękne przy wadze mniejszej niż 45-47kg (przy niewielkim wzroście, wyższe osoby wiadomo wyższa waga)....nawet osoby mające te 145cm miałyby problem utrzymania wagi poniżej 45 kg zwłaszcza jakby przestałyby być nastolatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czizas....
no właśnie popukaj sie w głowę...tu już anoreksją podlatuje...składniki "diety" też feralnie dobrane...jojo i tak będzie...masz to jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizowanaana
Przez 10 dni schudłam TYLKO 5 kilo! Dziewczyno puknij się w głowę i idź do psychiatry bo psycholog to już dla ciebie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja czy co
a ile masz wzrostu? dieta do bani, swoją drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
dzis 14 dzien po 2 tygodniach diety mz owoce warzywa jogurty schudlam 5 kg :( tylko,a mialo byc 8 lub 10,hm podsumowujac na poczatku chudnie sie szybko teraz juz coraz wolniej,jutro poniedzialek zmniejszam jeszcze bardziej porcje zeby jeszcze te 5 kg schudnac mam czas nie spieszy mi sie , bylam silna wytrawalm!!!!!!!!! nie zjadlam nic slodkiego tlustego smazonego chleba ryzu makaronow itp,same owoce warzywa jogurty no i rybke, nie czulam glodu pilam duzo wody jestem zadowolone z tego co osiagnelam przez te 2 tyg,teraz bede dlaej dazyc do celu chce na wadze zobaczyc 41-2 kg :) od jutra znowo ograiczam ilosci warzyw owocow, wygram nie bedzie jojo!!!!!!!! trzymajcie kciuki wiecej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
hm chorowalam na anoreksje 8 lat ale teraz juz jest ok wiem co robie,w wadze 41 kg czuje sie najlepiej i funkcjonuje dobrze,mam 152cm jestem niska i naprawde nie wygladam przerazliwie chudo jak dla mnie jest ok,a to ze chce schudnac jest spowodowane tym ze przez rok nie kontrolowalam sie i przytylam ok 10 kg teraz chce sie ich pozbyc, moze jakas rada co zrobic zeby nie chudnac po buzi? bo jedynie to mi przeszkadza,jak chudne to moja buzia strasznie wyglada chudo,jak bym byla chora itp,nie chce schudnac na buzi help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
dalej dieta wytrzymjue caly czas :) hm mialam dzis ochote na cos slodkiego ale nie wzielam do ust to chyba taka chwilowa zalamka ale juz jest ok trzymie mnie toze co wam tu potem napisze ze przegralam i zjadlam slodkie nigdy w zyciu za miesiac widze sie z moim kochanym i to rowniez dla niego bede szczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio czytałam ciekawy
artykuł. Otóż organizm zawsze będzie chciał powrócic do wagi przeddietowej. Nie wazne w jaki sposób sie odchudzamy. Nawet jeśli nasza dieta nie jest rygorystyczna. ( Mój przykład sprzed roku - dieta 1500 kalorii + ćwiczenia. Schudłam 8 kg,żeby je odzyskać po paru miesiącach ). Najważniejsze żeby utrzymać swoją nową wagę przez przynajmniej kilka miesięcy. Organizm przyzwyczaja sie wtedy do nowej wagi i nie "nadrabia" zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banoc
Jeżeli chcesz mądrze schudnąć jest tu topik agentki do spraw specjalnych..ona ustala diete dla poszczególnych osób...poszukaj wśród spisów tematów jej topiku/CHęTNIE POMOGę SCHUDNąć..czy coś w tym rodzaju/sądzę że kobieta zna się na rzeczy i sama poprosiłam ją o poradę w sprawie diety. Ale tak na marginesie to nie wiem dlaczego ty chcesz jeszcze schudnąć przecież wagę masz w porządku...a ty z uporem maniaka katujesz swój organizm...daj spokój i ciesz się tym co osiągnęłaś..dla mnie 5kg w ciągu 10 dni to naprawdę wyczyn... Odpuść kochana zanim popadniesz w jakie choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
jupi weszlam dzis na wage i co sie okazalo waze juz 45 kg !!!!!! ale bylo moje zdumienie jak to zobaczylam myslalam ze moze waga sie popsula a tu niespodzianka odrazu lepiej sie poczulam bo przez tyg waga stala w miejscu!!! jeszcze 3 kg i bede taka szczesliwa matko juz sie nie moge doczekac jak na wadze zobacze 42 kg :) he ale jestem silna wytrwalam nie zjadlam nic slodkiego !!!! teraz nawet wiem co powodowalo ze nie chudlam nic przez ostatni tydzien jadlam jeszcze pomidor po 18!!,na sniadanie byla herbata z cukrem,teraz juz bez,byl banan i juz go nie ma tylko lyzka platkow owsianych i jogurt,na obiad warzywa i rybka,podwieczorek jakis owoc i jogurt,czuje sie swietnie nie czuje glodu !!! nie mam juz ochoty na chleb,ryz,makarony,itp,bez tego naprawde mozna zyc!!!! i to zdrowo, polecam warzywa owoce i jogurty a napewno sie schudnie zmieniajac diete,i swoje stare nawyki zywieniowe, zaczelam jeszcze brac dodatkowo witaminki wiec jestem dowitaminizowana!!!!!!!nawet chyba zabardzo w lipcu wyjezdzam do uk i to bedzie dla mnie wyzwanie zeby dalej nie jesc tych ochydnych rzeczy!!!!!! w zeszrym roku niestety przytylam tam 10 kg ale teraz wlasnie je trace na stale nie bedzie powrotu bede tu pisac przynajmniej 1 raz na tydzien jak mi idzie dieta w angli hm mam nadzieje ze do lipca zrzuce jeszcze te 3 kg i bede wygladac i czuc sie pieknie:) powodzenie wszystkim ktorzy sie odchudzaja damy rade!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyyyy
za 3 dni powinnam dostac @ a wogole sie nie obrzeram nic ze slodyczy te warzywa i owoce naprawde dzialaja cuda !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflyyy
hm dalej jestem na diecie czuje sie wspaniale tylko nic juz nie chudne :(, najwazniejsze to ze umiem sie opanowac i juz sie nie obrzeram!!!!!!!!! wystarczy mi jakies warzywo owoc jogurt rybka i czuje sie swietnie!!!!!!!! oh jak sie ciesze ze miesiac temu zaczelam diete odrazu lepsze samopoczucie i efekty widac, teraz tylko trzeba kontynuowac moje osiagniecia :) hm dzis ide na wybielanie zabkow wiec nie bede mogla pare dni jesc znowo schudne jupi przynajmniej jakas motywacja :) dam rade!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflyy
oh wczoraj bylam na wybielaniu zabkow nic nie moglam jesc caly dzien tylko woda,dzis tylko jogurt bialy bede na plynach zeby sie dluzej efekt utrzymal to znowo napenwno schudne w sumie dobrze stanelam dzis na wage i co sie okazalo w ciagu jednego dnia potrafie schudnac 1 kg,hm w sumie juz mnie to nie cieszy bo musze uwazac na jojo, takze moja waga teraz jest 44kg :) czyli jeszcze 2 i bedzie supcio:) tylko po tej wczorajszej gloduwce troche glowka boli ale da sie wytrzymac, czuje sie swietnie moje cialko jest juz takie jakiego chcialam szczuplutkie :) plaski brzuszek !!!! oh ciesze sie z tej diety ze tak wytrwalam :),powolutku do celu jestem z siebie dumna,nie moge teraz zaprzepascic efektu dlatego bedzie mi to pomagac jak czasami tu cos napisze jak sie wywaizuje z tego zeby nie bylo jojo :) uda sie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflyy
oh swietnie dzis sie czuje :) tak dzis zrozumialam to co robie znowo wrocilam do anoreksji cieszyc sie? moze wlasnie przez ta diete do tego dazylam? chyba tak,jedzenie stalo mi sie obojetne nie mam potrzeby jesc,nie czuje glodu,a wlasciwie nie moge na nie juz patrzec czuje sie dobrze jak nie mam nic w brzuchu,nie jesstem slaba,nawet mi sie pic nie chce ale pije,tak za tydzien wyjezdzam i jezcze 2 kg musze schudnac,tym razem zobaczy mnie chuda chudsza o 7 kg niz 4 miesiace temu,bede coraz lzejsza :) hm moja dieta od miesiaca sklada sie z samych owocow warzyw jogortow, a teraz juz nawet tego nie potrzeboje zjadlam dzis jablko i wydawalo misie cholernie slodkie bleeee co ze mna bedzie za miesiac? nie wiem od lipca bede jeszcze chodzic na fitness to pomoze wyzezbi mi sie sylwetka, he cieszy mnie to ze biust mam mniejszy :) tylko trzeba teraz wszystko ujedrnic :) i bdzie super w piatek jade sobie do spa :)zrelaksowac sie daje jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterflyyy
dalej trzymam wage niestety nie schudlam wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konar01
Przedewszystkim nie myśleć i nie skupiać energii na jedzeniu i diecie. Nie dojadać. Zamiast 2 kanapki zjadać jedną. Pić dużo kalorycznych płynów . W tym najwięcej wody. Spacery. Rano rozciąganie mięśni . Dedykuję Ci piosenkę : Dobrze dać z wieczora , by się dobrze spało. Dobrze jest dać z rana , by się pracowało. I na pocieszenie mądrość. : Kochanego ciałka nie jest nigdy za dużo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×