Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

krupcia

Jestem po wczasach odchudzajacych Kto sie przylaczy do dalszego odchudzania?

Polecane posty

Czesc:) Chetnie podziele sie moimi doswiadczeniami w odchudzaniu:) Zapraszam wszystkich ktorzy do tej pory nie mogli schudnac, chodz probowali wiele razy. Mam 38 lat mieszkam w Krakowie,moja najwieksza waga to 93 kg Mialam najwiekszy problem z otyloscia w okolicy brzucha. Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vauka
a teraz ile wazysz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kalorienka
moglabys wpisac tu wczasowe menu? co jadalas?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podaj jad艂ospis
tygodniowy,na czym oparta by艂a dieta? ile schud艂as?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zaaiinnteressowana
a gdzie by艂a艣 i ile zap艂aci艂a艣? bo nie mam plan贸w na urlop (jestem star膮 pann膮) i chyba takie wczsy to jest jedyne na co mog臋 si臋 wybra膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zaczela i uciekla
buuuuu:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc:) Przepraszam ze zaraz nie odpisalam ,napewno nie znikne z topiku:) vauka :) Teraz waze 76kg:) kalorienka:) Ciezko napisac cale menu ale postaram ;) na sniadanko 2 wasy 2 plastry wedlinki pare plastrow pomidorka lyzka twarozku z.... obiadek zupa-woda z jarzynkami plaster miska np piersi z kurczaka i warzywka np mieszanka kalafior marchew fasolka kolacja 2 wasy pasta z ryby z twarozkiem warzywka woda z cytryna i pietruszka do picia cherbatki owocowe zainteresowana:) dieta polegala na ograniczeniu liczby kalorii 1000-1200 mysle jednak ze sama dieta niewiele by dala . opisze moze jak wygladal dzien na wczasach:) rano 8:30 rozruch wychodzilismy z osrodka do parku nad strumien i tam w otoczeniu gor cwiczylysmy pobudzajac wszystkie miesnia do zycia:) Szybkim marszem wracalismy do osrodka. Sniadanko o 9:00 9:45 wyjscie w gory :) Byly wycieczki mniej i bardziej wyczerpujace:) przychodzilismy tuz przed obiadkiem obiadek 14:00 czasem bylo tylko 30 min wolnego czasu zeby sie umyc i przebrac na aerobic Aerobik TBC lub inne formy cwiczen odbywaly sie o 15:00 po godzince cwiczen nie mialysmy zawiele czasu na przebranie sie na basen , o 16:45 musialysmy byc juz na basenie a byl kawalek drogi szybkim marszem 15-20 min na basenie byl aerobik w wodzie 40 min Po basenie znow szybkim marszem powrot do osrodka,o 18:00 kolacja,ale zjawialysmy sie po 18:0 19:00 jacuzi z kabinka infrared 1h potem masaze odchudzajace lub lecznicze w zaleznosci co sie chcialo ,masaze byly zbawienne na obolale miesnie;) W inne dni robilysmy inne zabiegi np guam,kosmetyczka lub sauna finska,od 20:00 moglysmy schodzic na disco wystarczylo zejsc na dol czasami tam docieralysmy dopiero po 22:00

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ile
schud艂a艣 na tych wczasach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grubawa
Witam krupcia ile takie wczasy kosztuja i jak d艂ugo trwaja? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Krupciu ! Chudzielcu jeden , a o starych kolezankach grubaskach to juz zapomnialas ??? Melduj mi sie na naszym starym topiku bo Ci sie oberwie !!! 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 popoliuujmnrdhbdenh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
baloonik:) buziaczki馃憚 pamietam pamietam ale odszukac was nie umialam podaj mi namiary:) Schudlam 8kg:) grubawa:) Zalezy na jak dlugo chcesz jechac .Tydzien w najtanszej wersji(zalezy jakie chcesz zabiegi) kosztuje 765zl ja dostalam po pierwszym wyjezdzie 10% znizke na nastepny wyjazd bo zajelam 2 miejsce w odchudzaniu,moja kolezanka pierwsze i jej juz ubylo 15kg wazyla 72 obecnie 57kg:) Moje wczasy trwaly 2 tyg potem mialam 2 tyg przerwy i pojechalam drugi raz znow na 2 tyg. Po pierwszych wczasach duzo ubylo mi kg ,a po drugich w centymetrach chociaz mniej ubylo w kg wszyscy mi mowili ze teraz to widac kolosalna roznice w wygladzie i faktycznie tak bylo ,odchudzanko w taki sposob przeprowadzone jest zdrowe i daje niesamowite efekty,teraz juz nie moge chodzic w ciuszkach ktore sobie przed samym wyjazdem pokupilam ,bo np spodnie bez rozpinania moge sciagac a jak je ubieram to tak jakbym ubrala worek,uda mi wysmuklaly brzuch sie zmniejszyl ubylo mi 12 cm w pasie 10 cm w biodrach w udach 6 cm w biuscie 6 cm wlasciwie wszedzie mi ubylo juz nie mierze XL ciuszkow co jest dla mnie szokiem bo kiedys to nawet XXL lub XXXL byly teraz ubieram ciuszki M:) Tkanki tluszczowej ubylo mi 10% Jednak nie ma co popadac w samo zachwyt jeszcze ogrom pracy przedemna .... Zapraszam wiec do wspolnego odchudzanka:)馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rftrt
ale ty schudlas lacznie przez te cztery tygodnie z przerwa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ---ala
a jaki przedzial wiekowy jest na te wczasy? jakbym chcial z ciocia jechac a mam 19 lat to moge?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dddd
ja tez bym chetnie sie wybrala ale nie mam kasy :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam:) ala:) Przedzialu wiekowego nie ma ,byly osoby starsze i mlodsze ,wazne zeby sobie dac rade w wedrowkach po gorach:) Spokojnie mozesz sie wybrac z ciocia na takie wczasy:) Na aerobik chodzili np panowie dobrze po 40-stce i powiem wam ze dawali z siebie wszystko;) rftrt:) przez 2 tyg max mozna schudnac 6 kg potem jak bylam nastepne 2 tyg to centymetry mi uciekaly i pewnie miesnie mi sie wyrobily ktore wiecej waza,ale wizualnie wszyscy mi mowili ze po ostatnich 2 tyg jest szalona roznica w wygladzie,mimo ze kg tyle nie ubylo:) dddd:) ja tez teraz juz nie pojade na nastepne wczasy,ale staram sie robic wszystko by w domku tez bylo skuteczne odchudzanko:) Mam karnet na silownie ,cwiczonka typu TBC aerobik uklady taneczne,basen,saune i solarke mam tez zamiar chodzic od czasu do czasu na masaze,wszystko znajduje sie w jednym budynku :) Wczoraj sobie zrobilam masaz bankami chinskimi warto je kupic polecam:) kupilam sobie w necie guam smaruje sie nim w domku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ada.
Tak sobie mysl臋 偶e na te wszystkie zabiegi potrzeba kup臋 kasy .Jak to wyglada u Ciebie ? Jakie pieni膮dze ewentualnie musz臋 mie膰 . Te偶 bym chcia艂a troch臋 schudn膮c馃槨

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
KRUPCIA hej!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem czy mnie pami臋tasz,ale kiedy艣 pisa艂y艣my na jednym topiku pami臋tam 偶e wtedy pisa艂a艣,偶e m膮偶 Ci zasponsorowa艂 wczasy odchudzaj膮ce a tu patrz臋 a Ty ju偶 kochana po........... wszystkim ale ci zazdroszcz臋!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja ca艂y czas pr贸buj臋 i nic mi nie wychodzi,ale widz臋 偶e samo odchudzanko nie wystarcza,trzeba si臋 przem贸c i po膰wiczy膰 co tu du偶o gada膰.........jest tak??? jak ja bym chcia艂a pojecha膰 na takie wczasy,no ale p贸ki co to moje bobaski potrzebuj膮 mnie bardzo,chyba za 2 lata b臋d臋 mog艂a tak pojecha膰..........chocia偶 mo偶e do tego czasu nie b臋d臋 musia艂a ;-) na serio bardzo ci gratuluj臋 i oczywi艣cie jak to przeczyta艂am to stwierdzi艂am 偶e ju偶 dzisiaj nic nie jem i si臋 zapisz臋 na si艂k臋 dla lasek ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monique23
Od d艂u偶szego czasu zastanawiam si臋 nad tym,czy jecha膰 na takie wczasy?W jakim o艣rodku by艂a艣?Ile kosztowa艂 turnus? Z tego ,co wyczyta艂am by艂a艣 z kole偶ank膮.Ja nie mam z kim pojecha膰,ale nie chc臋 dop艂aca膰 do pokoju jednoosobowego.Czy jest mo偶liwo艣膰,偶e na miejscu dobior膮 mi drug膮 osob臋 do pokoju?By艂abym wdzi臋czna za t臋 par臋 informacji :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam :) ada:) ada potrzeba troche kasy,ale jak sobie pomysle o latach jakie minely i o tym ile wydalam na wspomagacze i o tym ile wydalam kasy na lakocie obzarstwa i temu podobne to powiem Ci ze nie az tak duzo potrzeba ,mozesz zminimalizowac wydatki . Nie wiem w jakim miescie mieszkasz,napisz prosze moze w Krakowie? Wtedy bym mogla Ci poradzic. monigue23:) Z wczasami to nie do konca tak jest ze masz gwarancje ze np schudniesz 6 kg ja tak mialam i moja kolezanka ,napatrzylam sie jednak na to jak innym idzie i powiem Ci ze przecietnie chudly po 2-3 kg .Byli tacy co sobie dojadali np lody albo inne delicje,albo np nam zostawal czarny chlebus bo jadlysmy wasy i one sobie braly i dojadaly,albo innym razem mialysmy 2 nalesniki ze szpinakiem na obiad wiec ja i kolezanka nie poszlysmy na obiad one za nas sobie zjadly,byly tez osoby co nie chodzily na wszystkie zajecia np co drugi dzien w gory na aerobik wodny wcale nie chodzily,albo na zwykly aerobik bo po prostu miesnie sie buntowaly chodzily jak polamane,my mimo bolu szlysmy i moge powiedziec ze zle robily ze na aerobik w wodzie nie chodzily bo duzo pomagal na bol miesni i czulas sie po nim jaby ktos z Ciebie wszystkie soki wyssal hihi No i my rozniez chodzilysmy na disco a tam tanczylysmy pare godz moze i faktycznie nie codziennie ale to tez robilo swoje. Na wczasach byla dziewczyna ktora przez tydzien nic nie schudla,za to cm jej ubylo,Wiec jak widzisz nie koniecznie musisz zaczynac od wczasow ,dla mnie jednak to bylo zbawienne i tego mi bylo potrzeba:) pytasz o moja kolezanke faktycznie namowilam kolezanke do wyjazdu znamy sie z netu juz 3 rok ale ona pojechala na tydzien ,a ja poznalam tam fajna dziewczyne i mozna powiedziec zaprzyjaznilysmy sie,razem zostalysmy na 2 tyd jej sasiadka z pokoju tez wyjezdzala po tygodniu i nikogo i jej i mi nie dolaczyli do pokoju,po 2 tyg ta nowo poznana kol wyciagla mnie znow na wczasy wtedy razem sobie wzielysmy pokoj,ale byly i osoby ktore nie znaly swojej wspollokatorki,jest tez mozliwosc zeby miec pokoj tylko dla siebie wtedy doplacasz 150zl do pokojuza tydzien,oczywiscie z gory musisz to zaznaczyc. bylam w Szczyrku tydzien w najtanszej wersji kosztuje niecale 800zl ale ja wzielam 2 wersje za 850zl tydz 2 tyg mniej kosztuje ,w mojej wersji byly 3 masaze 3 razy jacuzji z kabina infrared ,sauna finska 3 razy w tygodniu i silownia codziennie ,ale powiem ze kiepsko byla wyposazona wiec chodzilam do Osrodku Sportu na silownie ,tam gdzie chodzilam na basen:) oczywiscie w tym sa oplacone wycieczki w gory z instruktorka i aerobik popoludniowy ,za to aerobik w wodzie placilam dodatkowo 7zl wejscie na basen + 6 zl dla instruktorki efcia-konefcia:) buziaczki馃憚 Oczywiscie ze pamietam:) Niestety odpowiadajac na twoje p[ytanie powiem ze bez wysilku fizycznego sa marne efekty,a juz napewno nie ksztaltuje sie tak sylwetka nie mowiac o skorze.... Wiem jak to jest bo przez szereg lat nie mialam co marzyc o takich wczasach,tez mam dzieci,tyle tylko ze juz podrosly... Przychodz do nas razem sie poodchudzamy postaram sie przekazac wszystko czego sie nauczylam tam,bede pisac co jem i ile i co cwicze .W domku samej ciezko sie zmobilizowac do cwiczen a zwlaszcza do takiej aktywnosci fizycznej jaka sie mialo na wyjezdzie ,ale pociesze was moja kolezanka w 2 tyg w domku schudla 4 kg wiec? Do dziela moje kochane:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monique23
Bardzo dzi臋kuj臋 za szczeg贸艂owe i wyczerpuj膮ce informacje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
monique23:) Nie ma za co dziekowac:) Na 17:00 sie zbieram na cwiczonka,potem zostane z 2 h na basenie i wieczorkiem dotre do domku ,przed wyjsciem cos jeszcze zjem ,potem juz zero jedzonka,tylko herbatka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gratulacje. Przy艂膮czam si臋, b臋d臋 pisa艂a rzadko ale czyta艂a cz臋sto z uwagi na obowi膮zki. Max waga to 109 obecna 83,5 :) biodra by艂o 123 jest 114 :);) :);) Coraz ci臋偶ej mi si臋 pilnowa膰. W czasie chudni臋cia 膰wiczy艂am niewiele z uwagi na chore kolano, a teraz jest ok wi臋c chyba sie zmobilizuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
share31 duza buzka馃憚 馃尲 doktorowa馃憚 Gratulacje z powodu tak pieknego ubytku wagi:):) Napisz cos o swoim odchudzanku :) koniecznie napisz czy zaczelas cwiczyc:) Ciesze sie ze juz nie masz klopotow z kolanem:):):) Daleko mi jeszcze do wymarzonej wagi na treningach jestem nadal najgrubsza ale pocieszajace jest to ze nie najgorsza w cwiczonkach coraz lepiej mi idzie ,wykonuje wszystkie cwiczonka a wcale nie jest lekko daja nam niezly wycisk... Porownujac je do zwyklego aerobiku to smialo moge powiedziec ze 2h aerobiku=1h tych cwiczen,bola mnie biodra a szczegolnie prawe wieczorami,masazystka powiedziala ze niezla robote wykonalam ,mialam jakies przykurcze,zatrzepy byly napiete jak struna ,robiac mi poczatkowe masaze nie mogla nawet delikatnie ich dotknac ,tak mialam obolale,ostatnio robila mi dosc mocny masaz i wcale sie nie skarzylam uff,ale i tak daja mi jeszcze w kosc.. W parku wodnym sie zrelaksowalam zrobilam sobie sesje masazy wodnych na wszystkie partie ciala,nasmarowalam sie balsamem ,po nim mam dziwne wrazenie chlodu,masazystka powiedziala ze po nim skora sie obkorcza,w takie upaly jest wrecz wskazany bo fajnie chlodzi:) Dotrzymalam slowa i juz nic nie zjadlam po przyjsciu nawet nie chce mi sie ,teraz pije herbatke na smukla talie pomieszana z zenszeniem i lece spac jutro znow ciezki dzien. Milych Snow :) Zglosze sie jutro :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) Dzien zaczol sie wg planu:) Bylam na treningu,coraz bardziej mi sie podoba:) wyszlam cala mokra :) Sniadanko juz zjadlam 1/2 tunczyka z cebulka i 2 wasy:) Teraz pije sobie wode mineralna z witaminkami:) Waga zaczela dalej spadac :) W poniedzialek oficjalne wazenie i mierzenie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
barbamamo:)馃憚 Milo ze sie wpisalas zagladaj czesciej :) Dawno nie rozmawialysmy:) Jezeli chodzi o energie to wcale nie mam wiecej niz wczesniej,ale staram sie byc systematyczna ,poprostu sobie ustalilam co teraz jest dla mnie najwazniejsze i wreszcie chce osiagnac cel,niestety niektore sprawy poszly w odstawke\"cos kosztem czegos\" Jezeli nie bedzie codziennie pieknie posprzatany dom to swiat sie nie zawali....czesto poswiecamy cale swoje zycie nic nie robiac dla siebie.Czas najwyzszy to zmienic;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×