Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszynadoszycia

kilogramy kilogramy

Polecane posty

Gość maszynadoszycia

Cześć! Piszę, bo mam problem...chyba jak większość z Was tutaj ;). Mam 170 cm wzrostu i ważę 85 kg. Tak, strasznie dużo... ale nie jestem już w stanie sama sobie z tym poradzić. Próbowałam wszystkiego. Ćwiczenia , diety (od kopenhaskiej po białkową... owszem trochę chudłam, ale te kg zawsze wracały później). Piłam ocet jabłkowy, jadłam dużo warzyw, owoców... ruszyłam dupsko sprzed komputera i mimo wszystko ta waga ruszą się zaledwie o kilka kg :(. Czuję się jak wielki słoń! Przez wagę jestem strasznie zakompleksiona i przyczynia się to do chorobliwego braku pewności siebie , nie mam prawie znajomych bo uważam , że nikt nie chce się ze mną zadawać :/ Do dietetyka nie pójdę, bo mnie zwyczajnie nie stać na wizyty które kosztują ok 100 zł. :( Chciałabym ważyć nawet te 70 kg, to byłby dla mnie wielki sukces.. Jest wiele osób które sobie same poradziły z nadmiernymi kilogramami. Czy wszystko robię źle? Czy istnieje jakiś "złoty środek" który POMOŻE mi schudnąć? Może jakieś tabletki ? herbatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się za pomocą Foreverslimu czułam się po nim dobrze ,a co najważniejsze pomógł mi zrzucić kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam gadanie.... suplementy to jest 1% naszego odchudzania . Jęzeli niemożesz schudnąć coś jest nie tak... a te diety co wpominaas to można sobie wsadzić w kieszeń. Podstawą to 5 posiłków dziennie co 3 h + cwiczenia. Ja się tak odchudzałam u dietetyka w intermedzie w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia996
Ja chodziłam do dietetyka i powiem wam jakoś nie było skutecznie na tyle bym była zadowolona dlatego też,zaczęłam działać na własną rękę ;) i tak zakupiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl może i nie tanie rozwiązanie, ale jak dla mnie skuteczne i to bardzo:) przed stosowaniem tego suplementu ważyłam 120kg teraz mam 74kg i od 4 miesięcy bez diety a raczej nie diety tylko regularnych posiłków i suplementu ;) i efektu jojo nie ma ;) a ja mogę cieszyć się moim super wyglądem... wiecie jak teraz jest lekko,nie mogę sobie teraz tego wyobrazić jak ja mogłam nosić taki ciężar na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zmiany które stopniowo wprowadzałam stosując Foreverslim okazały się bardzo istotne .Nie tylko pomogły mi schudnąc ale również teraz pomagają mi utrzymać prawidłową wagę.A chyba o to chodzi w procesie odchudzania aby nie wystąpił efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stosowanie suplementu diety IQacai,moja dziewczyna go stosowała,bo diety jej nie służyły a na ćwiczenia nie miała za bardzo czasu.Dzięki IQacai straciła 6 kg w parę tygodni,więc zachęcam do spróbowania tego suplementu,pewnie i Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się kobitki z ciałkiem i tylko z takimi się spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Spróbuj połączyć ćwiczenia lub dietę z suplementem diety IQacai,ja tak zrobiłem i szybko straciłem 8 kg :) Jeśli chcesz przeczytać o IQacai to zapraszam na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_9
Ja bardzo dobrze wspominam IQacai (suplement diety),dzięki niemu i ćwiczeniom,schudłam 8 kg w kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalajcie z tymi reklamami!!! koorfa ile mozna????? dajcie juz spokoj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×