Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KONTROWERSYJNE SPOSOBY NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość gość

Mam na mysli np pamietacie moze takie tabletki Tussipect... teraz nie ma ich, tzn sa ale na recepte a byly dobre... trzeba szukac zamiennikow, ale generalnie ja wolalabym cos mocniejszego, znacie? piszcie poki nie skasuja jezyk.gif to temat dla tzw wtajemniczonych, nie bede nikogo wdrazac bo potem mi napisza ze rujnuje komus zdrowie a moze nawet i zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten syrop to chyba na kaszel o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morwa123
Jak już chcesz sie odchudzać to może na początek spróbuj tabletek które nie zaszkodzą twojemu zdrowiu.Polecam Ci zastosowanie Foreverslimu.Te tabletki są bardzo skuteczne w połączeniu z dietą i jakąś aktywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFionkaa
Dokładnie jak pisze morwa. Jak szukasz skutecznego sposobu, to zmień dietę, do tego legalny (czyli dopuszczony do obrotu w Polsce) suplement diety (ten co podała morwa jest na liście dopuszczonych przez GIS i z tego co pamiętam to dostępny na Allegro, a tam środków nielegalnych nie zakupisz). Do tego troszkę ruchu na świeżym powietrzu, może jakiś basenik i powinno być dobrze, natomiast w żaden sposób nie rzucaj się na jakieś eksperymenty i tabletki nie wiadomo jakiego pochodzenia, bo naprawdę taką nierozwagę można przepłacić zdrowiem lub nawet życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co stosować jakieś kontrowersyjne sposoby, nie lepiej sprawdzine, np zmiana diety plus ForeverSlim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Amfetamina, kokaina, hormony tarczycy,clenbuterol, dnp, wszystko działa,ale nie polecam, szkoda zdrowia i nie daje trwałego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy o pwoażnych sprawach a nie narkotykach...a co do suplementów to również bym skłaniała się do ForeverSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynka kama
Myślę że Foreverslim jest dobrym rozwiązanie,w połączeniu z zmianą nawyków żywieniowych na pewno pomoże schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszorek
nie polecam suplementow killerow typu CLEN, Zelixa, Meridia czy Adipex. A ten syrop to smieszny, musialabys trabic butelke zeby cos odczuc. Juz wiecej da Ci dobra kawa, fajne buty i komplet do cwiczen i karnet do silki - wejdz na bieznie, orbiego, troche silowego a na koniec lec pokicaj z dziewczynkami na jakies aerobiki. Dieta: obniz wegle do ponizej 100g/dziennie. Ogranicz tluszcz dodatkowy,a le zostaw ten w pokarmach, nie ma sie co przed nim wzbraniac. Jedz malo a czesciej do lekkiego nasycenia, poczuj glod. Sniadanie: owsianka z orzechami lub jajecznica, 2 sn. owocek, garstka orzechow, obiad miesko, rybka, 2 lyzki kaszy, warzywka, kolacja mala z ryzowca lub Wasy z lososiem, koktajl z kefiru i ogorka, selerku.ZERO CHLEBA PAMIETAJ ZERO CHLEBA. Zero slodyczy, zero alko (trudno). To proste a takie trudne, no naprawde. W 2 miesiace kazdego doprowadze tym do formy. Jak dzis sie wezmiesz to na koniec czerwca bedziesz do bikini akurat. A jak znowu bedziesz odkladac i szukac szybkich sposobow to za miesac bedziesz w punkcie wyjscia lub dalej i zalozysz kolejny temat. Wez sie do roboty to w miesiac zrzucisz 10 kilo a nie szukac Tussipectow i innych wynalazkow, na ktorych sie umiera lub uszkadza serce. Poczytaj o zatorze plucnym lub atakach bulimii i uszkodzeniu serca po sibutraminie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościówa
tasiemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieruwimka1777
Otyłość to choroba- warto zdać sobie z tego sprawę. Więc zamiast szukać różnych, niekiedy bardzo kontrowersyjnych sposobów jej leczenia, warto udać się na konsultację chociażby do , jeżeli ani ********* dieta nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieruwimka1777
Otyłość to choroba- warto zdać sobie z tego sprawę. Więc zamiast szukać różnych, niekiedy bardzo kontrowersyjnych sposobów jej leczenia, warto udać się na konsultację chociażby do http://cm-skopia.pl/uslugi/bariatria-krakow/ , jeżeli ani sport dieta nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooola30
ale po co sobie niszczyć żołądek i katować go jakimś syfem, skoro można schudnąć normalnie i bez narażania się na szpital gastrologiczny i gigantyczny efekt jojo? Moja siostra była taka nakręcona na turbospalanie z jakąś dietą oczyszczająco owocowo-warzywną na 42 dni, tylko jej nakrecenie minęło w połowie realizacji i skoczyła na wadze o 11 kg więcej niż ważyła przed startem i po co było kombinować? Teraz od czerwca ja sie wzięłam w obroty, a ona się przyłączyła, w grudniu biorę ślub, mam bardzo opiętą sukienkę i potrzebuję do niej trochę zrzucić, zeby leżała IDEALNIE, więc chodzimy na siłownię razem, jest podwójna motywacja, bo ona jest moją świadkową, przydałoby się, zeby nie narobiła przypału :P gotujemy też razem, jedna drugą pilnuje, każda z nas dużo czytała o redukcji tłuszczyku i uzupełniamy się wiedzą na każdym etapie, do tego mamy po 2 opakowania iqacai bo wiadomo, ze wspomaganie na początku jest mega potrzebne. Więc może zacznij od tej strony? Żeby było zdrowo? U nas w dwa miesiace zeszło po 4 i 6kg, przy cyzm pierwszy miesiąc był takim bardzo lekkim wprowadzeniem do diety - stopniowo odstawiałyśmy produkty, żeby organizm nie doznał szoku.. ze swoim ciałem powinnaś obchodzić się jak z jajkiem, masz je tylko jedno i musi ci służyć na długo. Pomyśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o odchudzanie to lepiej jest pomyśleć o zmianie diety i zapisanie się na siłownię. Tylko też trzeba pamiętać, żeby na diecie uzupełniać witaminy suplementami. Bardzo łatwo pozbyć się z organizmu żelaza, dlatego od razu lepiej idź zakup w aptece dicofer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zdrowa dieta, odpowiednia dla Ciebie i trening przygotowany specjalnie do Twoich możliwości powinny także pomóc. Nie trzeba od razu uciekać się do takich radykalnych sposobów. A schudnąć można wraz z lekarzem rodzinnym, fizjoterapeutą. Jest wielu specjalistów, o których tak często zapominamy, a oni są po to, by nam pomóc. W odchudzaniu także. A tu sposób bez wychodzenia z domu: www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×