Odpowiedz na ten temat

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

• sasoni 2013.05.09 [18:45]
    Witam,
    Kto z Was brał ten specyfik, ja kupiłam al bardzo chętnie dowiem się jak działa u innych
    pozdrawiam, będę wdzięczna za pomoc
  • Zobacz także:

• Mirror Queen 2013.05.09 [19:01]
    Brałam kiedyś 10 i 15 w Meridii. Dzięki niej pozbyłam się najpierw otyłości, później nadwagi. Waga wyjściowa 104 kg/171 cm wzrostu. W sumie schudłam 39 kilogramów, po 4 latach wróciło 7kg więc znów się odchudzam ale bez wspomagaczy.
    Efekty uboczne:
    - kołatania serca
    - drżenie rąk, zawroty głowy
    - wypadanie włosów
    - spadek libido
    - uderzenia gorąca, pocenie się
    - uczucie zimna
    - suchość w ustach
    - zaparcia
    - zaburzenia miesiączki
    Brzmi strasznie jak się to napisze, ale da się przeżyć. Brałam Meridię rok, pół roku z niej wychodziłam, biorąc najpierw tabletkę co drugi dzień, później co trzeci aż się z nią pożegnałam. Włosy odrosły, cykl się ustabilizował. Od razu mówię, że kupowanie z lewego źródła tego leku to rosyjska ruletka i bardzo to odradzam.
  • sasoni 2013.05.09 [19:55]
    a znasz zaufane źródlo? by lek był skuteczny?
  • Mirror Queen 2013.05.09 [20:35]
    Powiem Ci uczciwie, raz w życiu kupiłam tabletki na odchudzanie w internecie. i nigdy więcej tego nie zrobię. Po niby sprawdzonym meizitangu miałam takie wahania nastroju - od agresji po depresję z myślami samobójczymi - że dziękuję bardzo. Ubytek wagi znikomy. Jedyna opcja to kupić w Czechach - tam sibutramina jest legalna. W PL wycofano ją już dawno. I nie chcę cię martwić, ale sibitramina nie na wszystkich działa. Sa takie panie, które jadły meridie z apteki i nie chudły wcale. Ja jak zaczęłam brać meri przeszłam na bardzo restrykcyjną dietę - 850 kcal dziennie. Przez rok ważyłam każdą kromkę chleba. Nie liczyłam na to, że meri zadziała sama z siebie. Ona pomaga wytrwać, ale musisz określić sobie dietę i mieć choć ciut silnej woli. Co do sprzedawców w necie-nigdy nie masz pewności co łykasz. Może mąkę w kapsułkach a może trutkę na szczury (czytałam raport na temat leków z netu i odechciało mi się eksperymentów). Leki na potencję i odchudzanie to najczęściej fałszowane specyfiki. Podróbkę viagry robili z talku i farbowali barwnikiem do jeansów. Tak więc - tylko apteka.
  • deexe 2013.05.10 [17:40]
    Wiele osób skarży się na subitraminę 20mg podobno zawiera dużo zanieczyszczeń. Produkuje jakas firma z dalekiej Azjii . Czytałam na jednym anglojęzycznym forum że po niej wysiadają nerki i trzustka bo to za duża dawka jak dla norlnego zdrowego człowieka.
  • applejuice26 2013.05.12 [13:10]
    JUDYTTA ja nigdzie nie spotkałam ogłoszenia mr.slima o sib.maxie 20mg... z resztą to mało wiarygodny sprzedawca ze względu że rozprowadza podróby...
    sasoni jak się czujesz? Masz typowe dla sibu objawy?
    Mnie dalej kusi sibutal...
  • sasoni 2013.05.12 [20:20]
    do applejuice26
    z objawów to mam zgagę
    Apetyt może trochę mniejszy, ale w ciągu dnia muszę zjeść śniadanie i obiad, bo inaczej trzęsą mi się ręce słabo mi i źle się czuję z głodu.
    nie jestem pewna, ale te moje tabletki to raczej jakaś podróba smutas.gif
  • Olcia Dubicka 2013.05.16 [17:48]
    Tego to ja nie brałam ale brałam inne tabletki do odchudzania oczko.gif Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów oczko.gif A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw oczko.gif Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów oczko.gif
  • aga757 2013.05.16 [20:06]
    witajcie dziewczyny. dzis otrzymalam paczke z sibutramina 20 mg. pierwsza tabletke juz polkelam i zobaczymy jakie beda efekty. SASONI - bierzesz juz je jakis czas, masz jakis efekt oprocz tej zgagi?
  • Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.
    Różne diety typu:
    Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe.
    Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs.
    Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny.
    TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI.
    Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.
    Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.
  • gość 2013.07.25 [18:33]
    Sprzedam Sibutramine 20mg- kupiłam dwa opakowania jedno mi zostało efekty więcej niż zadowalające- schudłam przez 3mce 20kg! i czuje się świetnie- wyniki badań lekarskich w normie.
    Nie stosowałam drastycznej diety, jadłam wszystko, ale nie w dużych ilościach ze względu na uczucie sytości.
    zapraszam, bo warto nie zawiedziecie się!
    top_american@o2.pl
    cena konkurencyjna!
  • gość 2013.08.07 [07:56]
    Mam tabletki sibutramine 20, mam 100% pewnosci, ze to nie podroba. Wczoraj druga tabletka i ledwa zyje. Okropny bol glowy i zawroty. Podobno za duza.dawka... Chyba bede dzielila tabletke na pol. Podobnie jak wyzej pisal ktos, tabletki kopa nie daja, ale jedzenie trzeba w siebie wciskac
  • Excelsi 2013.08.19 [14:32]
    tak a jak je wysyłasz za pobraniem z możliwością sprawdzenia?? bo dokładnie wiem jak wygląda oryginał i już raz się przejechałam
  • mychamycha30 2013.09.20 [10:31]
    Minął już tydzień - i jak się czujesz po tym sibutrilu15?
  • MajkaWawa111 2013.09.20 [12:48]
    Mycha przede wszystkim mega energia biegam jak nakrecona usmiech.gif Nawet posprzatalam w garazu chociaz odkladam to chyba juz od 3 miesiecy usmiech.gif I prawie w ogole nie czuje glodu. Rano zjem banana i duzego jogurta tak dla zasady zeby nie bylo problemow, ok 15 jakas salatka z kurczakiem albo w ogole bez miesa (gdzies o tej godzinie czuje lekki glod) i wieczoram bulke z szynka i jakims warzywem tez jak rano zeby sobie nie narobic problemow. I zupelnie mi to starcza. Zostalo mi kilka tabletek pierwszego blistra i zaczynam drugi. Jeszcze sie nie wazylam zrobie to po 15 tabletce usmiech.gif
  • mychamycha30 2013.09.23 [11:17]
    No to jestem bardzo ciekawausmiech.gif Daj znać koniecznie jak się zważysz. A ile masz do zrzucenia?
  • MajkaWawa111 2013.09.23 [12:45]
    No tak 15 by sie przydalo jezyk.gif
  • mychamycha30 2013.09.23 [13:35]
    No to pewnie szybko zrzucisz...Jakieś 2 miesiące i "po bólu". A czujesz po sobie że chudniesz? Czy tylko zahamowany apetyt?
  • gość 2013.09.23 [16:58]
    No więc tak ....tyczy sie to xxxxona25 czy elena czy D u p e n a a tak naprawdę Aneta SAHIN KONTO MIAŁA NIBY JASTRZEBIE ZDROJ ,czekalam az jednak ruszysz d u p e i oddasz kase ale wolalas na siebie ukrecic bata wyslalam już odpowiednie pisemka do banku,urzędu skarbowego a mąż w końcu ruszył sprawę u siebie na policji....MYSLALAS ZE TO CI TAK BEZKARNIE UJDZIE ??? Niestety trafilas na zla osobe!!! także zycze miłej lektury czytając zawiadomienia!!!!!! Zacznij już sie żegnac ze swoim dzieciatkiem oszustko smiech.gif
  • vera123vera 2013.09.27 [13:25]
    czesc poszukuje sprawdzonego sprzedawcy subitraminy 15 badz 20 lub meridi z mozliwoscia wysylki za pobraniem i sprawdzeniu przesylki
  • gość 2013.10.01 [17:32]
    Brawo!!! Oszustów i karierowiczów trzeba demaskować!
  • mychamycha30 2013.10.08 [14:54]
    Kobiety, napiszcie jak Wasz spadek wagi po Sibutraminie15?
  • vera123vera 2013.10.08 [23:05]
    niestety ja nigdzie nie moge tego dostac a juz bym chciala zbic wage :/
  • mychamycha30 2013.10.09 [08:14]
    Przecież piszą Ci gdzie można to dostać, j.w
  • gość 2013.10.14 [00:05]
    Meridia - groźny lek wycofany z aptek
    Apteki wycofują się ze sprzedaży meridii, leku na odchudzanie, który może być niebezpieczny dla zdrowia i życia . Niestety, wciąż reklamuje się i sprzedaje zamienniki meridii, równie niebezpieczne jak ona!
    Meridia, modny lek na odchudzanie, może powodować zawał serca, udar, a nawet śmierć. Ostrzegała przed tym Europejska Agencja Leków i zaleciła wycofanie specyfiku ze sprzedaży.
    Przeczytaj koniecznie: Meridia - zabójczy lek na odchudzanie
    Niestety, apteki wciąż oferują zamienniki meridii. Są to: zelixa, lindaxa, afibon, ectiva, minimacin, minimectil, obesan, sibutral, zelium. Wszystkie zawierają sybutraminę, przed którą ostrzega Unia. Specjaliści nie mają wątpliwości. - Powinno się je jak najszybciej wycofać ze względu na ryzyko działań niepożądanych - uważa dr Maciej Hamankiewicz (55 l.), wiceprezes izby lekarskiej w Katowicach. - Tych niebezpiecznych leków z narkotyczną sybutraminą jest coraz więcej. A na otyłość nie ma lepszego lekarstwa niż ograniczanie spożywanych kalorii i ćwiczenia - dodaje Hamankiewicz.
  • gość 2013.10.14 [00:12]
    Adipex zawiera w swoim składzie fenterminę - pochodną amfetaminy, zaliczaną do grupy niebezpiecznych substancji odurzających. Chyba nie wszyscy zdają sobie niestety z tego sprawę, skąd wynika powszechne zainteresowanie tym preparatem. Tak naprawdę jakiekolwiek próby dystrybucji tego leku na polskim rynku są niedozwolone i wszelakie próby handlu wiązać się będą z konsekwencjami karnymi, o czym należy pamiętać.
    Nie jest to lek obojętny dla zdrowia i na pewno nie jest to lek dla każdego, a wiele osób nie zdaje sobie z tego zupełnie sprawy i traktuje Adipex jak cudowny środek na odchudzanie.
    Przeciwskazania:
    - nadwrażliwość na phenterminę lub inne substancje występujące w leku
    - nadwrażliwość na orzeszki ziemne lub soję
    - nadciśnienie płucne, nadciśnienie tętnicze i inne problemy układu krążenia występujące obecnie lub w przeszłości
    - nadczynność tarczycy, guz chromochłonny, jaskra, gruczolak prostaty, niewydolność nerek
    - zaburzenia psychiczne (również anoreksja i depresja) występująca obecnie lub w przeszłości
    - skłonność do uzależnienia od narkotyków lub alkoholu
    - nietolerancja fruktozy
    - nie należy go stosować dla dzieci poniżej 12 roku życia oraz osób starszych, mających więcej jak 65 lat
    Działania niepożądane:
    - u niektórych pacjentów wykazano poważne, często śmiertelne, nadciśnienie płucne, zwłaszcza w przypadku przyjmowania leku dłużej niż 3 miesiące
    - u niektórych pacjentów wykazano przypadki chorób sercowo-naczyniowych i naczyniowo-mózgowych, zwłaszcza po znacznej utracie wagi
    - nasilenie duszności wysiłkowej
    - zaburzenia funkcji seksualnych
    - długotrwałe leczenie może powodować uzależnienie oraz choroby psychotyczne (np. depresje, nerwowość)
    - szczególną ostrożność należy zalecić pacjentom z padaczką
  • gość 2013.10.14 [00:18]
    Adipex nie jest dostępny w Polsce. Jest to spowodowane zaleceniem Komisji Europejskiej z 2000 roku odnośnie wycofania z rynku wszelkich leków hamujących łaknienie i działających ośrodkowo ze względu na doniesienia o poważnych działaniach niepożądanych. Podobnie postąpiono np. w USA.
    Jednak decyzja KE nie została podtrzymana przez Trybunał Europejski, więc tylko niektóre kraje UE (w tym Polska) wycofały leki zawierające phenterminę, a więc m.in. Adipex Retard.
    Nie wszystkie kraje UE zastosowały się do rekomendacji, więc np. w Czechach Adipex Retard jest bez większego problemu dostępny w aptekach. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, iż jest on na receptę, więc nie możemy go sobie kupić ot tak, jak np. Aspirynę…………….
    Warto wspomnieć iż w czeskiej ulotce występuje uwaga, iż wykazano jedynie krótkoterminową skuteczność leku w obniżaniu masy ciała.
  • gość 2013.10.14 [00:29]
    Działania niepożądane:
    - u niektórych pacjentów wykazano poważne, często śmiertelne, nadciśnienie płucne, zwłaszcza w przypadku przyjmowania leku dłużej niż 3 miesiące
    - u niektórych pacjentów wykazano przypadki chorób sercowo-naczyniowych i naczyniowo-mózgowych, zwłaszcza po znacznej utracie wagi
    x
    x
    to nie ujawnia sie od razu , tylko po pewnym czasie
    naprawde nie szkoda wam zdrowia ? trzustki , wątroby , serca i mozgu?
  • ku przestrodze 2013.10.14 [00:58]
    z blogu
    Anonimowy03.07.2013, 14:14
    Witam. Chciałabym przestrzec wszystkie osoby przed tego typu wynalazkami. Zaczełam od Slimex,Slim Trim i Sibutril na przemian żeby sprawdzic co najlepiej na mnie działa. Wszystkie 3 rodzaje tabletek zawierały sibutraminę rowniez zakazaną w Polsce. Po sibutraminie czułam się zle,ale ujechałam tak dwa tygodnie badz trzy. Serce mocno wariowalo wiec dalam sobie spokoj. Pozniej jednak czulam nadal chec brania kolejnych tabletek. Uslyszalam o Adipexie ,który ma w skladzie cos innego czyli feterminę,który działa podobnie jak sibutramina. Tabletki byly oryginalne z czeskiej apteki,lecz mocniejesze i mimo wszystko czulam sie po nich dobrze, wiec nie przerwalam kuracji. W sumie schudlam ok 3 kg biorac wszystkie te tabletki. Minął prawei miesiac i zaczelam zle sie czuc,bole serca,kolatanie,bole nerek,glowy ,nudnosci,sennosc,depresja, brak checi do dzialania,szybkie meczenie sie itd. Wrocily wszystkie kg bo znow zaczelam jesc jak kiedys. Straciłam wiele pieniedzy na tą kurację. Mineły 3 miesiace od czasu gdy na dobre przestalam uzywac tabletki ,szybko przez ten czas sie meczylam i czasem troszke pokuło mnie serce, pojawily sie za to dusznosci. Gdy dostalam okres poczulam straszny bol w klatce piersiowej który trwal nieprzerwanie przez 5 dni ,poszlam do lekarza zrobiono mi ekg, serce walilo jak szalone,bałam sie ze moge miec zawał,wyslano mnie od razu do szpitalu na izbe przyjec dostalam garsc tabletek ,kolejne ekg ,magzez w kroplowce,badania krwi itp w sumie 4 godz, w szpitalu i wstyd bo trzeba było przyznac sie wszystkim co sie brało czyli zakazane substancje.Pozniej dlugie leczenie ,2 tyg zwolnienia lekarskiego, stacone godziny u lekarzy od specjalisty do specjalisty, stracone pieniadze,a co najbardziej to starcone zdrowie. za glupote trzeb a placic ,a ja przyplacilam to tym,ze sibutramina i fetermina podrazniły moją tarczycę i mam nadczynnosc tarczycy graves basedowa oraz tachykardie czyli chorobe serca oraz gorszy rodzaj tarczycy,laczocy sie z wytrzeszczem i jaskrą m.in.Teraz spedzam wakacje w domu lezac,lykajac tabletki ,starajac sie nie denerwowac bo to jeszcze pogarsa sprawe serca.Nie moge tez pic coca coli,czanej herbaty, kawy,palic papierosow,piwa,jesc chipsow,tlustych rzeczy ,mies tlustych, kalafiorow,brokół,traanu,cebuli,grochu,kapusty kiszonej i wielu innych produktów poniewaz jedzenie ich ,moze przy mojej chorobie spowodowac raka.Poza tym non stop faszeruje sie lekami na tarczyce oraz na serce,a mam dopiero 27 lat i cale zycie przed sobą...nie marnuje sobie zycia tak jak ja .
    Pozdr.
  • gość 2013.10.14 [10:32]
    Przyjmowanie dużych ilości PARACETAMOLU pod postacią różnych tabletek przeciwbólowych i przeciwgorączkowych może być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Czasem kończy się to nawet śmiercią - ostrzegają brytyjscy badacze.
    Paracetamol to jeden z najpopularniejszych składników leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Kupić je można wszędzie, bez recepty. Nic więc dziwnego, że ich spożycie cały czas rośnie, a w takiej sytuacji coraz łatwiej jest o przedawkowanie. Przyjęcie zbyt dużej dawki może nastąpić nawet w ciągu kilku dni, najczęściej bywa tak, że dana osoba nawet nie zdaje sobie z tego sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    o kazdym leku mozna napisac ze szkodliwy i mozna umrzecusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • vera123vera 2013.10.14 [22:58]
    kupilam jednak therm line forte usmiech.gif
    ciekawe tylko czy zadziala...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...