Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trawaille

Kto chce schudnąć 4-8 kg w tydzień? Fajna dieta !

Polecane posty

Gość trawaille

Tylko nie piszcie o efekcie jojo, o reakcji organizmu, o tym że woda tylko zleci... Dietę znalazłam na kafe, dziewczyna stosowała i schudła 5kg i inne też sobie chudły. Jest ona podobna bardzo do diety 10dniowej. Oto skopiowana dieta : . W niej nie liczy się ilość kalorii dostarczanych organizmowi, ani ilości tłuszczu. Najważniejsze jest zaopatrzenia naszego organizmu w odpowiednie witaminy i minerały, które pozwolą na spalanie zbędnych kilogramów, przyspieszenie metabolizmu i oczyszczenie organizmu. Oto ona: 1 dzień: NABIAŁ (jogurty naturalne, kefiry, maślanki, mleko, sery białe etc) 2 dzień: WARZYWA SUROWE (marchewki, ogórki, rzodkiewki, sałata itd) 3 dzień: OWOCE (oprócz bananów, które zmniejszają metabolizm) 4 dzień: MIĘSO GOTOWANE (tylko drób) 5 dzień: WARZYWA GOTOWANE (nie smażone) 6 dzień: JAJKA JAJKA I TYLKO JAJKA! (w każdej postaci, na miękko, na twardo, jajecznica etc) 7 dzień: TYLKO WODA! (tylko niegazowana, dla oczyszczenia organizmu Podczas stosowania tej diety nie wolno pić kawy, herbaty, soków, ALKOHOLU, nie wolno słodzić, solić, pieprzyć ani dodawać żadnych przypraw, ani nie palić. Pić TYLKO wodę niegazowaną i to w dużych ilościach! Można jeść tyle ile się zapragnie. Efekt -gwarantowany! Ktoś chce ze mną zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kg ma 7000 kal - czyli zgodnie z tym co piszesz, deficyt kalorii musiałby wynieść 7000 x 8 kg = 56 000 :7 = -8000 dziennie. Średnie zapotrzebowanie kaloryczne kobiety to około 1500-3000. Jakim cudem chcesz ten deficyt zwiększyć do 8000 ? To żadna dieta to SF ;-) Fantastyka naukowa czyli marzenia o odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm......glupia dieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawaille
Znam te liczby ,i inne zasady i wgl, ale i to oczyszczanie jest,i dobry wstęp do racjonalnej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na głodówce tyle nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawaille
Na głodówce często chudnie się mniej niż na diecie na której się je. Głównie schodzi woda,wiadomo,ale to fajnie że i toksyny zejdą. Poza tym, ilość które mają spaść zależą od wielu czynników tj waga wyjściowa,tryb życia,stan zdrowia etc.Wiadomo że nie każdy schudnie 4kg w tydzień,a może "jedynie" 2 lub 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawaille
I co? ktoś zaczyna ze mną od jutrzejszej niedzieli ? i te dni można w innej kolejności poustawiać, opdócz ostatniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia00
Moim zdaniem dieta bardzo fajna. Ja stosując dietę bez liczenia kalorii jadłam jabłka,kiwi,grejpfruty,jajka,tuńczyk,warzywa, siemię lniane,drób,ryby,jogurty naturalne,sery chude schudłam 12kg w 3tygodnie. Różnica w wyglądzie ogromna. Dodatkowo spacerowałam 10tys kroków dziennie + czasem jakieś ćwiczenia :) najlepiej napisać beznadzieja i że się nie da.. Tacy ludzie nie mają silnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Foreverslimu.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce schudnąć! Chetnie tydzień bym pobyła na tej dietce; odezwijcie sie jak Wam idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tyłam na diecie bialkowej,wiec to nie jest dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×