Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

styna

kto jest na diecie?

Polecane posty

Gość Zakrecona 30-stka
Ja tez jestem na diecie . Musze zrzucic tak około 10 kg bo na maturze bedzie wielkie wejscie wielkiego smoka;) Nie odchudzam sie nie katuje poprostu przez zime troche mi przybylo tu i owdzie i w szafie totalny luzik sie zrobil i nie mam sie w co odziac;) Tak wiec trza troche sie pomniejszyc. Stwierdzilam ze moja dieta to bedzie MŻ czyli mniej żrec i nie to co popadnie bo ze wzgledu na nauke nie mam czasu jesc regularnie, wiec wracam do mojej diety z przed roku czyli nielaczenia juz schudlam 2 kg oby tak dalej. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam na razie 6kg przez 3 miesiące. Powolutku,ale do celu. Staram się jeść małe porcje, na kolację owoce albo jogurt. Tak około 1500kcal dziennie. Dużo się ruszam,ale nic na siłę. Mam jeszcze dużo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze schudnąć 8 kilo już nie moge na siebie patrzeć,też staram się mniej jeść i ruszać się ale jak widze coś słodkiego to nie mogę się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam słodycze!:-) Gdyby nie one, pewnie jadłabym 1200kcal. Ale nie mogę sobie odmówić kilku kostek czekolady albo wafelka. Chociaż też się ograniczam. Gdyby nie samozaparcie pewnie pochłonęłabym całą tabliczkę,a nie kilka kostek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
Ja w dwa miesiace schudlam 10 kg ale to bylo rok temu , teraz jakos brak mi impulsu, jeszcze nie jest tak zle ale juz zaczyna sie moja schiza;) Tak wiec kobietki nic na sile i do dziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
No ja tez jakos nie moge sie powstrzymac od slodkosci, ale wiecie co? W tv na programie 2 jakas pani dietetyk mowila ze jak sie ma ochote na cosik slodkiego to mozna przekasic bialy twarog polany midem i posypanym orzechami , hm jeszcze nie probowlam ale kto wie moze sie skusze jak mnie tak bardzo wezmie na slodkie. Ja uwelbiam pifko a to tez kalorie i jak tu sie odchudzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
e tam pysiatko jak juz w twojej glowie zakielokowala mysl o tym ze chcesz to potem uz z gorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
e tam pysiatko jak juz w twojej glowie zakielokowala mysl o tym ze chcesz to potem uz z gorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie. Kucze, jak sobie pomyślę, że mam chodzić głodna cały dzień, to przeraża mnie to. O, a skoro o tym mowa. Jak będę żarła sałatę z sosem vinegret przez cały tydzień, to coś schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie takich wynalazków jak twaróg to z cebulą haha,jak jest się na diecie 1000 to na drugie śniadanie zamiast kanapki można zjeść 5 kostek czekolady ,ale jak widze czekolade to na 5 kostkach się nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łapię za marchewkę albo jabłko kiedy myślę o słodyczach. Jednak po obiedzie, nie jestem w stanie odmówić sobie czegoś na deser;-P Kiedyś przy odchudzaniu(bo to nie moje pierwsze) bardzo pomógł mi chrom! Rzeczywiście po braniu go, nie miałam ochoty na słodycze przez 3 miesiące. Chyba muszę znowu go sobie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
pysiatko czemu twierdzisz ze salata z sosem vinegrete to bee, probowalas? Ja juz jestem 3 dni na salatakach i schudlam 2 kg , pij wode niegazowana to pomaga wypelnic zpoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
no co do chromu to wahalam sie ale jesli twierdzisz ze to pomaga to ide w poniedzailek i kupuej tymbardziej ze jest promocja i chyba sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, to ogromny wysiłek skończyć na 4 kostkach w moim przypadku. Póki co daję radę, może po chromie w ogóle nie będę patrzyła na czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja właśnię lubię sałatę z sosem vinegret! I gdybym ją miała jeść cały tydzień i schudnąć, to pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
Ja mam przeogromne łaknienie na slodkie prze tzw naszymi trudnymi dniami;), a tak to słodkie moze nie istniec. Ale naprawde przez zime strasznie sie zapusciłam i trza sie wziasc za siebie. Nic nie ma lekko, tak wiec kobiałeczki bez narzekania i do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sałatka to chyba z majonezem co a to chyba tuczy ,czym zastępujesz majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to jest kwestia jednoczesnej diety i chromu. Jak byłam na diecie 1000kcal i brałam chrom przez miesiąc, ale też witaminę B6, to nie sięgałam po słodycze przez 3 miesiące. Witaminę B6 brałam też bez chromu w trakcie diety i miałam ochotę na słodyczę. Myślę więc,że to zasługa chromu, bo w swoje samozaparcie aż tak nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
A tak pozatym to powinnam isc spac bo jutro mam b wazny egzam z matmy decydujacy bo ocena bedzie na swiadectwie a ja siedze i z wami pisze , no ale coz trza sie troche zrelaksowac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona 30
A jak bylam na diecie to nie liczylam kalorii,sama sobie ukladalam jadlospis i pomimo tego ze nie wiedzialam ile co ma kalorii chudlam dobre nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się schudnąć bez tabletek chyba że mi nie pujdzie to wtedysięgne po chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie liczę dokładnie. Podaję tak w przybliżeniu. Po tylu latach problemów z wagą, większość wartości po prostu znam na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też musze iść spać bo za 5 godzin wpadnie tu mój mały synek i każe mi wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×