Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzająca się

kto schudł dzięki ODCHUDZAJĄCEJ HERBACIE OJCA KRZYSZTOFA

Polecane posty

Gość odchudzająca się

Hej dziewczyny! Znalazłam w gazecie ogłoszenie o w/w herbacie. Koszt 60-dniowej kuracji (10-25 kg mniej) to 78 zł. Niby nie wygórowana cena, ale wolę się najpierw upewnić, że to naprawdę pomaga. W końcu osiem dych piechota nie chodzi. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka
Ja piłam herbatkę i faktycznie pomogła. Nie zauważałam spadku wagi od razu, po prostu z dnia na dzień spodnie robiły się luźniejsze. Nie wiem czy to ta herbata hamowała apetyt, czy po prostu sama się pilnowałam, ale straciłam w 2 miesiące, tyle trzeva ją pić, 10kg. Wiem, że nie jest to tak spektakularny efekt jak po adipexie, ale jest:):):) Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zainteresowana tym tematem. I muszę szczerze przyznać, że korci mnie żeby spróbować. Serdecznie gratuluję wyniku Elizo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zainteresowana tym tematem. I muszę szczerze przyznać, że korci mnie żeby spróbować. Serdecznie gratuluję wyniku Elizo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz napisać o tej herbacie Ojca Krzysztofa coś więcej, w jakiej gazecie znalazłaś ogłoszenie? pozdrawiam i mam chęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca się
do maja 26 Jestem z Łodzi. I ogłoszenie znalazłam w dodatku telewizyjnym do "Dziennika łodzkiego". Jeżeli nie znajdziesz kuponu podaję Ci numer telefonu: (061) 657-09-90 op pom. do piątku w godzinach od 8 do 16. Szczerze Ci się przyznam, że czekam na nieco większy odzew na forum. Bo to niby nie jest drogie, ale zawsze, to jakaś kasa, którą można wydać w przyjemniejszy sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisza
A gdzie można tę herbatkę kupić poza Łodzią. Napisz coś jeszcze więcej o tej herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowalam
ale mi niewiele pomogła, a piłam nawet dłużej niż 2 m-ce mąż pił zrobioną przeze mnie mieszankę z tych ziół, które wchodzą w skład herbatki (wzięłam po 50g każdego składnika i wymieszałam), parzyłam mu łyżkę na szklankę i pił na 20 min przed obiadkiem i spadło mu 6 kg, ale pił tylko raz dziennie wybór należy do was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZALELISCIE
ludzie przeciez to jest podpucha facet sprzedaje prawie za 100 zł zioła ktore mozna kupic w aptece za gora 5 zł jak mozecie byc tacy naiwni !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz
napisac z jakich ziół była ta mieszanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca się
Dlaczego kłamiesz, żę parzyłaś mężowi TE zioła? Przecież nie podali składu herbatki. Może jakieś inne to były, nie wiem. Ale nie chrzań głupot, że te nie działają skoro nie wiesz!! Starciłaś wiarygodność i tyle. A ziół nie kupuje się w Łodzi! Ja tylko znalazłam ogłoszenie w łódzkiej gazecie!!! A kupon wysyła się na adres w Poznaniu. I podają jeszcze, że na te zioła można czekać do 6 tygodnii. Spowodowane jest to ostrymi warunkami selekcji. Wykorzystują tylko najlepsze surowce, które przy każdej partii dostawy przechodzą skrupu;atne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIE OSZUKAC
LUDZIE TO PODPUCHA JA SIE KEIDYS DAŁAM NABRAC KUPIŁA I TO BYŁY ZWYKŁE ZIOŁA CO MOZNA KUPIC W APTECE dokładnie to sprawdziłam jako mozecie byc tacy naiwini jakby to była prawda to kazdy by je pił i wszedzie by je mozna było kupic ZAL MI WASZEJ GŁUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca się
to bądx tak miła i napisz nam naiwnym gaskom jakie to były zioła. I jak one wyglądały. Jak długo je parzyłaś i ile łyżeczek sypałaś I sama jestes załosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel_
"SCHUDNIJ DO 30 KG W MIESIĄC" "HERBATA ODCHUDZAJĄCA OJCA KRZYSZTOFA" Chyba sami nie wierzycie w taki "cud", by w ciągu miesiąca stracić 30 kg, czyli kilogram dziennie, dzięki temu "specjałowi". A dodam, że tego dzieła nawet głodówka nie dokona. To jest link do "Nominowani 2004" TERAZ POLSKA, termin gali sie zgadza, tylko jakoś tej hrebatki nie widać tam. http://www.terazpolska.pl/html/nominowani.html Jedyna wzmianka o tym produkcie w internecie to z "polagra-food" z Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego. Produkt ten znajduje się w Katalog wystawców Polagra-Food 2004 http://www.polagra-food.pl/pl/19214.html I pisze tyl : "ZAKŁAD PRODUKCYJNY OJCA KRZYSZTOFA paw. 6A, st. 40 Herbatka Ojca Krzysztofa wspomagająca odchudzanie Pierwsza w Polsce herbatka odchudzająca klasy Premium. Wyróżnia ją nie tylko najwyższa jakość surowców i opakowania, ale też skuteczność i wysokie walory smakowe." Może i coś daje ta herbata, ale ja bym jej nie ufał. Można stosować, ale radziłbym skożystać z opcji za 39zł (najtańszej) by potem nie żałować. Ale nie liczcie na to, że będziecie się opychać i chudnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIAC SIE CHCE
nie no jak czytacie ta reklame i wierzycie ze to prawda to musicie byc prawdziwymi pólgłowkami jakby były takie cuda to by o tym mowili w kazdym dzienniku przez cały tydzien kurwa co za debil załozył ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca się
ja założyłam ten topik. I sama jestes debil. Bo nawet nie potrafisz przeczytać temetu!! Bo ja tu nie zapraszam dobrych cioć, które troszczą się o mój portfel i krytykują wszystko co się tylko da. Jeżeli masz kłopoty z czytaniem to juz niestety Twój problem. Ku woli ścisłości: zapraszam osoby, które JUŻ STOSOWAŁY te zioła i mogą coś na ich temat powiedzieć. Z tego co tu piszesz, ty raczej ich nie stosowałaś ich, więc wypierdalaj. Bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati32
nie wiem jako mozecie wierzyc w takie głupoty sa jeszcze na ziemi tacy naiwini ludzie????????? tyle sie o tym mowi w telewizji i czyta sie w roznych artykułach skad wy sie wyrwaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel_
Przepraszam, że się jeszcze raz odzywam droga Odchudzająca się, ale to prawda. wiele osób zostało oszukanych, uwierzyli w ogłoszenia w gazetach i stracili tylko pieniądze. Na reklamach widzimy znane aktorki, aktorów, osoby medialne, a mimo to, to jest oszustko. Nie wiem ile Pan Kszysztof (o ile tak się nazywa) ma wspulnego z Księdzem, może to prawda, ale sama mósisz przyznać, że 30 kg w ciągu miesiąca to jest nie możliwe. I nie krzycz tak na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowalam
Wydałam na tę herbatkę najpierw 39zł, potem zamówiłam jeszcze za 78zł i nic mi nie spadło (ale piłam przedtem jeszcze wiele innych herbat i to może dlatego), a mężowi (który do tej pory nic nie pił ziółek) postanowiłam w tym samym czasie też serwować taką herbatę i aby było taniej z podanego składu ( liść senesu, liśc mięty, owoc anyżku i owoc aronii - taki skład był podany na przysłanych opakowaniach) przyrządziłam zwykłą mieszankę i tak jak pisałam parzyłam mu przed obiadem. Tak było, a i tak decyzję co zrobić, musi każdy podjąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca się
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odzew :):):) Pragnę również przeprosić wszystkich na których nakrzyczałam na tym forum. Przekonaliście mnie, że nie warto inwestować kasy w coś, co i tak nie działa. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probuje
ja teraz pije ta herbatke (dopiero 3dni).baaaaaardzo bym chciala zeby ona pomagala!!!i za bardzo nie wiem komu mam wierzyc...pozdrawiam wszystkich odchudzajacych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probuje
ja teraz pije ta herbatke (dopiero 3dni).baaaaaardzo bym chciala zeby ona pomagala!!!i za bardzo nie wiem komu mam wierzyc...pozdrawiam wszystkich odchudzajacych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NAIWNYCH
naiwnosc ludzka nie zna granic!!!!! boze swiety skąd sie biorą tacy ludzie........jedyne na co mozecie liczyc to na moc podswiadomsci bo ta herbatka na pewno wam nie pomoze...gdyby skutkowała nei było by na swiecie problemu nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia
witam ludzie uspokujcie sie po co wyzywac sie od razu od debili i uzywac tym podobnych epitetow a jezeli chodzi o herbaty tego typu to one dzialaja znaczy sie poprawiaja przemiane materii ale trzeba brac poprawke na to co pisza w reklamach wiadomo ze sie nie schudnie 30 kg w miesiac siedzac na fotelu i zajadajac ciastka po drugie kazdy organizm jest inny i w rozny sposob reaguje na rozne rzeczy jednym to pomoze drugim nie ale po co od razu tak ostro reagowac zastanowcie sie najpierw zanim cos napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka
cześć Co do herbatki ojca K! chciałam wam wszystkim powiedzieć że stosuje ją już 2 miesiące i spadło mi 18 kg!! pije ją zgodnie z zaleceniami 20 min przed obiadem i kolacją! Odrzuciłam słodycze i smażone mięsko!przy notorycznym obrzeraniu sie żadna dieta nie zaskutkuje!Ci którzy sie objadają i myślą ze herbata uczyni cuda to radze sie udać najpierw do psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowałam
hej. piłam tą herbatkę przez 3 miesiące i efekty były widoczne, naprawdę!!! tzn.wskaówka wagi nie drgnęła nawet milimetra, ale figurę zyskałam jakbym schudła z 15kg. z rozmiaru 40 spadłam na 36!!! tylko tyle,że cały czas ważę tyle samo co przed piciem. sprawa ważna,żeby się też samemu kontrolować, bo sama herbata ma efekt braku apetytu. spróbować warto, dużo zależy też od samego organizmu jak będzie tolerował tę herbatkę. a...i skład ziół jest podany na opakowaniu. pozdrowionka i powodzenia. cały czas mnie jednak zastanawia fakt: skoro schudłam o 2 rozmiary, dlaczego waga tego nie wskazuje??? (bo napewno nie jest popsuta, funfelnówka-elektroniczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona dziala
przeczyszczajaco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona dziala
przeczyszczajaco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbowałam
każda herbatka na odchudzanie w jakiś sposób działa przeczyszczająco. a po tej w dodatku traci się apetyt i mniej jesz. to jest cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×