Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE

KTO SIĘ PRZYŁĄCZY???????? 10 DNI I PARE KILO MNIEJ!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE

po diecie oczywiście należy uważać i ograniczać jedzonko... więcej sie ruszać itd. Oto dieta: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach NIE PISZCIE MI TUTAJ ZBĘDNYCH KOMENTARZY, na diecie mozna zgubic nawet 10 kg ale w to akurat nie wierze. Chcialabym zgubic troszke z twarzy i ud. KTO sie przyłączy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
ja sie dolacze, a co tam:D ja glownie uda u pupa;P to co, od kiedy robimy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie po egzaminach:) trzymam kciuki:) fajna dietka, lubię takie mało skomplikowane. już sobie ją skopiowałam:) powodzonka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
ja tez wole mniej skomplikowane. dodam ze chce jakies 5 kg zgubic:) kto wie, nawet niezle brzmi no i wszytskie te produkty w miare lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
już jestem :D zaczynamy od jutra tak? Tylko pamietajcie ze trzeba piic duzo wody najlepiej 1,5 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariera
dziweczyny zapraszam na ( www.kobieta.mojeforum.net ) :) przyłączcie sie do nas :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
kariera dzieki za zaproszenie ale narazie chce sie skupic na tej diecie i na tym co z tego wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
jakas dziewczyna tutaj o niej pisala i postanowilam ze sprobuje ale sama nie chce. Razniej tak z kims. Ta dziewczyna pisala ze schudla 9 kg a jej kolezanka 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 10dni? ciekawe wyniki. myślę, że utrzyma się swoją wagę po tym, jak zobaczy się siebie odchudzoną;) trudno będzie później skusić się na coś słodkiego, żeby czasem nie przytyć:) mnie tu wszyscy krytykują, że z takiej wagi jaką mam głupotą jest się odchudzać, ale przecież mogę się źle czuć ze swoją figurą , prawda? jakieś 8kg mniej i będę super happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
pudełko a ile wazysz? Wiesz ja mysle ze jezeli po takiej diecie odrazu przeskoczy sie na 2000 tys kalori albo obzarstwo to jojo murowane. Ale np jedzenie 5 posilkow w tym dwa owoce to dobry sposob na utzrymanie wagi. Ja startuje z 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
wiecie co tak sobie eraz pomyślałam ze jesli one faktycznie zgubiły te 10 kg to nalezy chyba uwazac na skore i te wszystkie zwisy. Mysle ze dobrym rozwiązniem bedzie prysznic raz zimny raz cieply i cwiczenia chociaz troszke na brzuch i uda zeby ta skora nie zwisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no, ćwiczenia obowiązkowo no i woda:) super, od jutra:) ja mysle ze pojdzie mi szybko bo mam swiezy tluszczyk niedawno nabyty. ok 66 kg 170 cm wzrostu. chce ok 5-6 kg zrzucic. to od jutra:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
jutro po poludniu zdam relacje jak pierwsze godz mi minely;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
ja bym się przyłączyła ale nie jem mięsa, jest jakaś alternatywa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 58kg. chyba bo ważyłam się dwa miesiące temu. ja też nie jadłam mięsa, ale mam anemię i zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados19
ja tez sie dolacze:) licze na cud ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
anemia nie wzięła się z wegetarianizmu, świadczy tylko o tym ze miałaś w dup** ilośc poszczególnych substancji które zjadałaś xP ja mam wszystko w normie a jestem wege już 4 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam jej też zapewne od octu JABłKOWEGO , ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
czesc. Kawa juz za mną. Fajnie ze troche was przybyło :D:D Co do mięsa to wydaje mi sie ze mozna je zastapic np kefirem i powinno byc ok. No cwiczenia pewnie ze tak zaraz podam linki z jakich cwiczen ja korzystam. http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/zegnaj-brzuszku te wole bardziej http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html no i wiadomo ze przyda sie bieganie ale jak ktos nie moze biegac to moze w domu sobie szybki marsz przed tv odstawic tak najmniej 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la nina
mm... dziwna ta dietka prawde mowiac.. jedno wielkie bialko a po kefirze..... ja bym ci poradzila zebys z okazji wiosny usiadla na rowerek a przy okazji jadla tylko warzywka i owoce. efekt bedzie o niebo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la nina
po jajkach w dowolnych ilosciach bedzie masa pryszczy a po miesie niezla fermentacja i wzdecia :) ehhh kto ci podal ta diete!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak zakwasić
swój organizm.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
hej:) ja chodze na silke 3 razy w tyg a pozatym w domu jakies hantle i spacery. jestem po kefirze i pije sobie kawe:D i czuje sie dobrze:) tylko zastaniawam sie czy do kawy nei moglabym dodac slodzika?;P co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
la nina dziekuje ale wiesz ja jezdze na rowerku i cwicze nie jem cholera wie czego i duzo nie waze a diete chce wyprobowac z ciekawosci moze bardziej niz z ogromnej potrzeby chudnięcia. Mysle racjonalnie wiec nie martw sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
no kilka osob ja stosowalo z sukcesem wiec jak wam sie nie podoba to pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
dziewczyny dowolna ilość wiadomo ze nie znaczy po 10 kg no bądzcie zesz rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może tez wymyśle swoją
dietę?;) 1,2,3 dzień - chipsy serowo-cebulowe 4,5,6 - chipsy paprykowe 7,8,9 - chipsy bekonowe 10,11,12 - czekolada mleczna 13,14,15 -czekolada deserowa 16,17,18 - czekolada bakaliowa I jak, może być?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
nie dawaj słodzika dwa dni o oduczysz sie picia słodkiej kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
wkurza mnie ta wiara na forum. jak wam sie nie podoba to spadajcie eej;/ my sobie chcemy ta diete wyprobowac i to nasza sprawa. narka idzcie se objerzdzac innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troublemaker
ok bnie bede dodawac:) bede pozniej, napisze jak i idzie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×