Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutkaa2b

Kto słyszał o dietach Daniela Milewicza?

Polecane posty

Gość malutkaa2b

Walczę z otyłością od lat. Próbowałam już wielu sposobów na schudnięcie, wielu diet i nic... Ostatnio usłyszałam o cudotwórcy w tej dziedzinie - Danielu Milewiczu. Znajoma aż z Krakowa do niego dojeżdża do Legnicy. Czy wiecie coś na temat tego dietetyka? Ile kosztuje wizyta? Z czego składa się dieta? Potrzebuję każdej informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudów nie ma, nikt za ciebie nie schudnie, żadem dietetyk, TYLKO TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_malinka
Byłam u niego, ale nie w Legnicy, a w Bolesławcu - tam też przyjmuje. Mam problemy z tarczycą, a on się specjalizuje właśnie w czymś takim. Wizyta kosztuje 100 zł i w cenie masz jadłospis. Poza tym dużo tłumaczy o tym co jeść, jak jeść, że i bez jadłospisu po kilku miesiącach pewnie bym sobie poradziła. po 5 miesiącach mam 6 kg mniej - jak na mnie to rekord, bo wcześniejsze diety zupełnie nic nie dawały. do tego nie czuję się głodna, jak wcześniej. Pan Daniel zna się na swojej pracy, pomógł wielu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaII
Moja lekarka rodzinna go polecała. Mam problemy z tarczycą, przez co bardzo tyję, a ten facet podobno potrafi cuda zdziałać. Jestem umówiona na koniec lipca - zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatomcia3
Dietę on pewnie dopasuje ci indywidualnie - nie ma uniwersalnych rozwiązań. Są do niego niestety kolejki? To chyba świadczy o skuteczności... Ja bym spróbowała, tym bardziej, że cenowo to dużo nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slena33
za jedną wizytę bierze 100 zł (w cenie konsultacja i jadłospis dopasowany do Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę niedużo on kasuje... u mnie w miescie wizyta 150 zł plus drugie 150 zł dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ten sam! On przyjmuje w Legnicy i Bolesławcu - sprawdz gdzie Ci bliżej bedzie, bo potem raz w miesiącu trzeba do neigo jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszą dietą i najskuteczniejszą jest jednak "mniej żrę" i dużo ruchu :) ewentualnie do tego jakiś nieobciążający suplement w stylu iqacai i efekty będą szybciej niż się spodziewacie a do tego trwałe.. wszystkie inne diety mnie zawiodły. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn23
Wiesz co ja również zmagałam się z otyłością od wieku gimnazjalnego dzieci się ze mnie wyśmiewały później w średniej było jeszcze gorzej bo koleżanki chodziły na randki na imprezy a ja niestety nie bo nie dość że się wstydziłam jak wyglądam to również nikt nie chciał ze mną przebywać;/ wtedy postanowiła,że coś zrobię ze sobą zaczęłam dietę 1200kcal do tego zamówiłam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo przyjaciółka mi poleciła na początku byłam sceptycznie nastawiona ale nie potrzebnie teraz to wiem;) i do tego zaczęłam ćwiczyć w domu z MEL B i tak waga powoli zaczęła spadać w pierwsze 2 miesiące zrzuciłam 14kg później spadało po 5kg i tak w końcu pozbyłam się swojej nadwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę się podłączyć do całych dwóch komentarzy wyżej, z ciekawości zajrzałam, żeby poznać nową dietę ;) Ale u mnie to było tak, że najpierw się zawzięłam jeżeli chodzi o ćwiczenia, codziennie, z mierzeniem, wazeniem i wszystkim co z tym zwiazane, potem zmiana żarcia (pierwsze wyzwanie 30 dni bez słodyczy! uff.. udało się, potem było gorzej;)) no a teraz szukam jakiegoś wspomagacza, bo jednak ten żołądek jest mocno rozciągnięty i własnie mi mówili o tych jagodach acai ciekawa jestem jak to będzie działało w praktyce. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ktore sie odchudzaja! trzymacie się w swoich postanowieniach twardo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne wspomagacze! tym tylko można sobie zaszkodzić i nie wierzcie w bzdury, które ludzie wypisują... Dietetyk ułoży dietę zdrową i odpowiednią do stanu zdrowia. tylko tak można się zdrowo odchudzić. Poza tym suplementy bez diety i ruchu to jedna wielka bujda. Dietetycy pokroju Pana Daniela to specjaliści po szkołach, kursach etc. Jeśli ma być zdrowo i na dłuższy czas to tylko z dietetykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pani stosowanie suplementu diety IQacai,sam nie wierzyłem w jego działanie,ale już po kilku tygodniach zauważyłem różnicę i to był jeden z moich najlepszych zakupów w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Zachęcam do stosowania suplementu diety IQacai,w połączeniu z dietą można nieźle schudnąć,mi się udało 8 kg w parę tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta4
Moim zdaniem sama dieta nie wystarczy,jeżeli chcesz szybko schudnąć,ja byłam na diecie i stosowałam suplement diety IQacai,w ten sposób straciłam upragnione 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×