Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ericssonka21

Kto ze mną? Od jutra. Cel? Kilka kg mniej i jędrne, zdrowe ciało?

Polecane posty

Nie jest to typowy topik o dietach, bo nie samą dietą żyje człowiek;). To będzie temat o dążeniu do zdrowego ciała. Porzuceniu złych nawyków żywieniowych, zgubieniu zbędnego tłuszczyku i poprawieniu ogólnego wyglądu ciał poprzez systematyczne ćwiczenia. Na początek kilka zasad: Zero niezdrowych słodyczy. Od czasu do czasu kilka kostek gorzkiej czekolady. Może jakaś dieta oczyszczająca? Ktoś ma propozycje? Jedzenie większej ilości warzyw, mniejszej pieczywa. Ruch. Na początek trochę lekkich ćwiczeń w domu, do pół godziny. Potem systematycznie dołożyć sobie zajęć. Ja myślę o powrocie do tańca, basenie albo siłowni. Zobaczymy na ile starczy mi czasu. Wszelkie nowe zasady mile widziane. Czekam na propozycje. W grupie raźniej:). Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak topic upada to może do mnie. Ja obiecuje pisać codziennie. I tak to robię każdego dnia tylko na innych tematach:). I zapraszam do ściągnięcia dokumentu. Kiedyś otrzymałam od pewnej forumowiczki:D. Ona to kupiła na allegro z tego, co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jutro: I śniadanie jajecznica z pomidorami. II śniadanie bułeczka z razowego pieczywa z serkiem i pomidorami. Jabłka, kiwi na przekąskę. Obiad-zobaczymy. Kolacja również. Pewnie będzie chlebek, sałata, jakaś lekka wędlina. Plus kakao:P. Ćwiczenia? TBC z płytki. Na początek muszę się przyzwyczaić do ruchu. Do jutra. :) (Fajnie tak mówić samej sobie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ktoś się odezwał:D Na pewno warto:). Bo muszę i chcę być systematyczna. Nawet mamy podobne cele. Ja mam ok 170 cm. Nawet już nie wiem ile dokładnie. :D Dawno się nie mierzyłam :) Zapraszam. Może jutro zrobię sobie jeszcze okład na cellulit z tego dokumentu. :D. Super nawilża uda, ale trochę piecze. Zobaczę czy mam folię spożywczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ skuteczna, ale warto czasem dla zdrowia coś zastąpić, odłożyć, oczyścić organizm. W końcu kto nie lubi mieć gładkiej pupki bez cellulitu i płaskiego, jędrnego brzucha. Dieta MŻ może dać dobrą figurę, ale reszta to ćwiczenia i jednak pewne nawyki żywieniowe:) Ja od jutra wreszcie biorę się za swój tyłek:D. A w grudniu planuję zakup guamu. W końcu nie ma lepszego prezentu na święta od gładkiej skóry:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ skuteczna, ale warto czasem dla zdrowia coś zastąpić, odłożyć, oczyścić organizm. W końcu kto nie lubi mieć gładkiej pupki bez cellulitu i płaskiego, jędrnego brzucha. Dieta MŻ może dać dobrą figurę, ale reszta to ćwiczenia i jednak pewne nawyki żywieniowe:) Ja od jutra wreszcie biorę się za swój tyłek:D. A w grudniu planuję zakup guamu. W końcu nie ma lepszego prezentu na święta od gładkiej skóry:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatko
JAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzala
ericssonka, a jaki masz wzrost? bo ja mam takie samo stanowisko jak ty w dniu dzisiejszym;) kilka kg mniej, no ale jeszcze trzeba ujedrnic cialko:) ja mam 168cm i waze 60... chce sie pozbyc jakies 6 kg (w zdrowy sposob) i daje sobie na to miesiac aby uniknac jo jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam dziewczyny i zapraszam na temat. Wzrost ok 170 cm jak pisałam. Proszę o systematyczność. Ma ktoś swoje propozycje co do diety? Zapraszam do ściągania recepty na pozbycie się cellulitu. Jutro robię okład, możecie także się na to porwać. Co do ćwiczeń mam trochę płyt w domu. Ja zacznę od TBC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że miesiąc to trochę mało na 6 kg, ale dwa już są ok. Nie można też zbyt ostro na początek. Trzeba się przyzwyczaić do ruchu i diety. :) Do Sylwestra zgrabniejsze i piękniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie śniadanko takie jak planowałam. Będę po 17:P. Muszę zabrać się koniecznie do ćwiczen jak wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportwomen
Super temat,tylko widze,ze mało kto chce zdrowo sie odzywiac. Ludzie wolą szybkie i drastyczne sposoby:(a szkoda. No ,ale niewazne,ja sie dołącze do Ciebie:). Ja zmieniłam swoje nawyki juz od soboty i udaje mi sie trzymac w postanowieniach.Bardzo mi sie podoba zdrowy tryb życia,chociaz musze przyznac,ze jakies pół roku temu tez zmieniłam nawyki na zdrowsze,ale trwało to 3 miesiace.Schudłam 5kg ,no ale Wyjechałam do Holandii i wszysko poszło w diabli:(:(przytyłam 3kg:(.No ale wróciłam do Mojej Polski i zaczynam wszystko od nowa juz na stałe:):)....hmm OBYM DAŁA RADE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia04
Czesc kobietki :-) Jestem na etapie (ostatnim z wielu dotychczasowych),odchudzania.Wierze,ze tym razem mi sie uda,bo zabralam sie do tego zupelnie inaczej niz kiedys.Teraz nie chodzi mi tylko i przede wszystkim o schudniecie,teraz zalezy mi takze na poprawieniu kondycji organizmu,na odmlodzeniu tkanek... Mam 163cm wzrostu,waze 59kg,kilka miesiecy temu bylo 66-67kg.Marzy mi sie waga 52,53 kg,tyle kiedys wazylam i czulam sie super w swoim ciele.Slyszalyscie o diecie strukturalnej ? To wlasnie moj sposob na chudniecie i ogolnie na odzywianie.To moze byc dieta na cale zycie i dla mnie bedzie.Poza tym odkrylam dobroczynne wlasciwosci octu jablkowego (tylko bez paniki,jablkowy to zupelnie co innego niz spirytusowy),odkad go pije duzo lepiej sie czuje,skonczyly sie problemy z cera,z zimnymi stopami i dlonmi...Powinnam jeszcze wlaczyc w to wszystko troche ruchu,ale z tym u mnie najwiekszy problem.Na razie jezdze na rowerku stacjonarnym i cwicze przy uzyciu "agrafki",rewelacja jesli chodzi o wewnetrzna strone ud i ramiona.Pozdrawiam i zycze wytrwalosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? A możesz napisać więcej na temat tego octu? Ja nie słyszałam o takiej diecie, ale mam książke jesteś tym co jesz. Zawsze się mogę podzielić jej wskazówkami:) Ja zaraz zabieram się za aerobik z Carmen:P Witam nowe dziewczyny. W grupie raźniej:). Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ćwiczeniach:) Tylko 30 min. ale plecy i tak bolą. Jednak jakoś trzeba zacząć, by za 2 miesiące być w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzis sie odchudzam zjadlam przez caly dzien tylko chleb razowy taki maly z serkiem topionym i szczypiorkiem i pije wode niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że się odchudzasz, ale tak daleko nie zajedziesz. Po pierwsze chudniesz nie z tłuszczu a z białka. Po drugie pewnie jesteś młoda. Lepsza siłowania, jakaś mądra dieta i szybko zrzucisz zbędne kg. Ale to Twoja decyzja:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy dzień na siłowni. A na temacie cisza. No cóż. Najwyżej będę pisać sama. Ale bez systematyczności nikt nie schudnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty wypisujesz...
ercssonka, nie dziw sie ze nikt tu u ciebie nie pisze... twoje wypowiedzi sa takie bezosobowe. a kazdy kto sie przylaczy jest krytykowany. wiedz, ze inni sa systematyczni, a na forum sie wspieraja! i o to tu chodzi. najwazniejsza jest wiara. dzieki niej mozemy przenosic gory... ja swoja gore 20 kg tez przeniose. staram sie jak moge, i nie zarzucaj innym, ze nie chca sie zdrowo odzywiac, czy tez ze nie sa systematyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie dołączam. Od dziś właśnie dieta, ale ja tez biore tabletki odchudzające. Ale przedewszystkim dieta i ćwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia04
Czesc :-) Ocet jablkowy to nie dieta,piciem octu wspomagam organizm w procesie odchudzania,ale nie tylko z tego powodu go pije.Zauwazylam u siebie dobroczynny wplyw octu nie tylko jesli chodzi o odchudzanie... "Ocet jabłkowy przyspiesza trawienie, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i syntezę enzymów trawiennych. Pomaga w obniżeniu wagi, usuwając złogi i pomagając rozszczepiać tłuszcze. Ma nieprzyjemny smak, ale bardzo pomaga schudnąć. Przestajemy mieć apetyt na słodycze, a jak dołożymy do tego jeszcze trochę ruchu i ograniczymy opychanie się, zwyciężymy! Jest bardzo dobrym naturalnym środkiem leczniczym o korzystnym działaniu, ponieważ zawiera potas, wapń, fosfor i sodę. Znajdziemy w nim mnóstwo substancji mineralnych i mikroelementów, kwas octowy, mlekowy i cytrynowy. Kwas octowy bogaty jest również w substancje balastowe i aminokwasy. Pektyna (substancja balastowa) obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia stan naczyń krwionośnych, zapobiega miażdżycy czy nadciśnieniu. Zawiera również witaminę E, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, neutralizujących szkodliwe działania wolnych rodników, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia. Witamina E wspomaga walkę z zaburzeniami systemu immunologicznego, chorobami sercowo-naczyniowymi, chorobami onkologicznymi czy zaćmą. Ocet jabłkowy ma właściwości przeciwalergiczne. Leczy dolegliwości skórne, należy stosować go bezpośrednio na skórę (bez rozcieńczania). Możemy płukać nim włosy - zapobiega ich wypadaniu." A jesli chodzi o diete,to tak jak pisalam wczoraj-dieta strukturalna.Dzis jestem juz po koktajlu oczyszczajacym,a to po prostu zmiksowane jablko,troche banana,pomaranczy,odrobina pestek slonecznika,sezamu i suszone sliwki.Skarbnica witamin i mikroelementow,a przy tym syci i odchudza.Na obiad kasza gryczana z kurczakiem,wieczorem kolejny koktajl,moze antystresowy,moze odchudzajacy,nie wiem jeszcze jakie skladniki mam w domu...Teraz musze troche rozruszac cialko,z tym mam problem,do cwiczen jestem straszny len :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erricsonki
BARDZO proszę mogłabyś gdzieś wrzucić te filmiki z Carmen? Szukam ich i szukam i nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka krytyka? Troska o to, że dziewczyna się głodzi? A żarty odbierasz jako pretensje. Wyluzuj. Ja się niczemu nie dziwę i nic nikomu nie narzucam. :). Piszę co robię, co chce robić. Każdy może się dołączyć, ale to nie jest temat o diecie tylko o trosce o własny organizm. To też swoją troskę wyrażam. A jakby moje wypowiedzi były bezosobowe, to nie wyrażałabym w nich swojego zdania;). Nie chcesz, nie pisz. Nikogo nie zmuszam. Z braku odzewu jedynie sobie żartuję (nie traktuje poważnie), bo i tak będę kontynuować temat choćby sama. I to jest główne założenie. Systematyczność. Moja systematyczność. Ale proszę również o nią innych, jednak tylko proszę. Nie wymagam. Jeżeli Ci to nie odpowiada przecież nie musisz wchodzić. Ale oskarżenie o krytykę jest bezpodstawne, to właśnie Ty mnie teraz krytykujesz. Powodzenia i więcej dystansu. \"Super, że się odchudzasz (to nie była ironia, szczera radość), ale tak daleko nie zajedziesz (troska). Po pierwsze chudniesz nie z tłuszczu a z białka (fakt). Po drugie pewnie jesteś młoda. (przypuszczenie). Lepsza siłowania, jakaś mądra dieta i szybko zrzucisz zbędne kg. (moje zdanie, główne założenie topicu). Ale to Twoja decyzja . (czytaj w podtekście niczego Ci nie narzucam, masz prawo mieć swoje zdanie i chudnąć jak Ci się podoba)\" Nie odczytuj na negatywne emocji, których w moich wypowiedziach nie ma. Naprawdę. Po co masz się wkurzać, mnie krytykować, kiedy ani jedno moje działanie nie miało na celu sprawienia komukolwiek przykrości. Każdy może się dołączyć, ale powinny nas łączyć wspólne cele. Mój to zdrowy tryb życia i zapraszam ludzi, którzy podobnie jak ja chcą zdrowo się odżywiać, schudnąć i poprawić swój wygląd. A o wsparciu mi nie mów, bo prawdziwe wsparcie jest tam, gdzie jest szczerość. Mnie naprawdę martwi, gdy widzę jak ktoś bardzo chcę schudnąć i prawie nic nie je. Co nie znaczy, że to krytykuje. Mnie to po prostu martwi. Sama chciałabym aby mi ktoś napisał : uważaj, nie tędy droga. Żebym potem nie obudziła się zbyt późno jak wiele dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z nowego shape:(. Ale mam kilka innych fajnych filmów, którymi mogę się podzielić. Jeden daje w kość:). Jak wrócę poszukam serwera. Dziękuję za informację na temat octu:*:*:*. Sama coś dzisiaj napiszę z książki, przygotuję te filmy i napiszę jak było na siłowni po tak długim czasie nic nie robienia:). Pozdrawiam dziewczyny. Proszę, jeżeli Was też dotykają moje żarty, to przepraszam. Ja po prostu jako gospodarz będę pisać dużo, często i systematycznie:). Tak sobie założyłam by znowu nie przegrać z lenistwem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×