Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana grubaska

kto zna NAPRAWDĘ SKUTECZNY sposób na schudnięcie?!

Polecane posty

Gość załamana grubaska

moga byc nawet drastyczne metody - wszystko mi jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile chcesz zrzucić
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam a6w co prawda dojechałam do 9 dnia ale widac poprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
co to jest a6w???? chce zgubic jakies 6-7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
weider nie jest na schudnięcie!!!!! jak nie masz pojecia jakie głupity piszesz to nie pisz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj;.mkkjl
z diet to ja polecam south beach. Ja na niej bardzo szybko chudłam. Tylko jest trochę drogą dietą, więc polecam zacząć w czasie kiedy warzywa są tańsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula3333
przejdź na diete dr dukana albo inaczel protal. efekty bardzo szybkie i na trwałe jeśli odpowidnio do tego podejdziesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
a o co chodzi z octem jablkowym???? chce jak najszybciej zgubic te kilogramy - cholernie ciezko mi to przychodzi ;/ przy 166cm waze 60 kg ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
aerobiczna 6 weidera to ćwiczenia kształtujace miesnie brzucha, nie spalają tłuszczu i nie odchudzają ani brzucha ani żadnej innej partii ciała, wiec chyba ktos tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
proteiny????? czyli nabial tak? nie sadze aby to byla dieta dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
powinnaś ważyć 51-52 przy takim wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz ze dieta + wysilek fizyczny, a weider ejst wysilkiem wizycznym , tak samo jakbys sobie robila po 30 brzyszków rano i wieczorem to tez bys schudła , musisz cwiczyc i miec ujemny bilans kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska by chciała
połozyć się, jeść wszystko, popijąc to tylko octem i chudnąć w oczach ;) Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
rano i wieczorem robie po 100 brzuchow ;/ i tak schudlam od jakiegos czasu 5 kg, ale wciaz czuje sie zle. niby nie mam nadwagi - BMI ok ,ale jest mi zle :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
wcale nie chce lezec i jesc! o ocet spytalam bo widzialam ,ze ktoras z lasek napisala ze go pije - w czym on pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
30 brzuszków rano i 30 wieczorem??? Skąd Ty sie zerwałaś dziewczyno???? Ja robię po 300 -400 brzuszków dziennie i jeśli do tego nie ograniczam kalorii i nie biegam (a robię to tylko wtedy kiedy własnie chcę/muszę schudnąć) to nie chudnę ani grama. Cwiczenia na partie miesniowe nie odchudzają!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
Bożeeee, co za tępak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze 50 kg, nie zalezy mi aby schudnąc cwiczenia robie po to bo proawdze siedzący tryb zycia, aktualnie siedze tu juz od 7:30 robie a6w + brzuszki i schudłam 2 kg przez tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
5 posiłkow dziennie, jedz ałe porcje co 3-4 godziny pij zieloną i czerwoną herbatę poćwicz codziennie przynajmniej pół godziki coś co lubisz wyeliminuj białe pieczywo, cukier, nadmiar tłuszczu, ryżu, ziemniaków, makarony podstawą posików niech będzie chude źródło białka plus niskokaloryczne warzywa np gotowany kurczak plus surówka twarożek pomidor, ogórek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tylko jeden
prosta rada trafiłaś w sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
stosuje od dwoch dni therm line s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy ma czas dzieki pracy przygotowywac sobie posiłków dziennie, ja jem 2 staram sie jesc mało , ale nie zwracam uwagi na to co jem bo wtedy bym juz w ogole zwariowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 649+87+97
dieta dwa słowa żrej połowa A A6w nie bedzie dawała efektów jak masz tłuszcz na brzuchu, bo nie zobaczysz wtedy efektów. Ona nie spala tłuszczu tylko wzmacnia miesnie. a po co ci mocne mięsnie jak masz zasłaniający tłuszcz najpierw zrzuć tłuszcz potem wzmacniaj mięśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
pije tylko zielonona herbate, jak juz mowilam robie dziennie 200 brzuchow, nie jem raczej slodyczy, uzywam slodzika.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się
3 większe posiłki dziennie, między nimi 2 pzrekąski. Dużo ruchy. Słodziki wyrzuć to jest sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
choruje na niedoczynnosc tarczycy. odkad to wykrylam i sie lecze (biore tabsy) udalo mi sie spasc wlasnie te 5kg. moze powinnam zwiekszyc dawki leku? :( ja juz nie wiem co robic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
niskokaloryczne białka gotowane jaja, gotowane ryby, mięso z kurczaka i indyka (filet) tuńczyk z puszki w sosie własnym, paluszki krabowe surimi, krewetki chudy twarożek, maślanka, jogurt 0% dobry pomysł na niskokaloryczny posiłek to filety rybne, jest duży wybór: panga,tilapia, morszczuk, łosoś, mintaj..... za darmo podsunę Ci mój patent na rybkę: coś łatwego do zrobienia, taniego, szybkiego no i przede wszystkim niskokalorycznego: bierzesz dwa filety rybne, do wyboru, zalewasz w garnku szklanką soku pomidorowego albo wielowarzywnego "z kartonika" np Fortuna, gotujesz pod przykryciem na małym ogniu do miękkości (5-10 minut w zależności od grubości fileta i gatunku ryby), możesz doprawić dodatkowo chili, poieprzem lub papryką (ostre przyprawy ułatwiją spalanie tłuszczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
slodzik do kosza - a co zamiast niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×