Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gość

Wiecie może ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ? Próbowałam wielu ale żadne na mnie nie działają, chciałabym zgubić z 6-7 kg w miesiąc to chyba jest możliwe do osiągnięcia co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis czas temu uzywalam tabletek Olimp Therm Line i to dosc dlugo, bo przez rok. Nie wiem jak sprawdzaja sie u innych ale u mnie hamowaly uczucie glodu,nie chcialo mi sie jesc-wiec chudlam. Jednak przez pierwszy miesiac stosowania zle sie czulam, mdlilo i krecilo mi sie w glowie, przeszlo po ok 3 tygodniach. Jednak caly czas dziwnie sie czulam, jakby pobudzona, a na "zjezdzie". Teraz nie biore zadnych tabletek i nie zamierzam wiecej brac, lepiej racjonalnie odzywiac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mniej żryj się nazywają i ćwiczenia też, gruba świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-7 kg to wcale nie jest gruba swinia, debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa G
Ja osobiście polecam Ultra Slim ze sprawdzonego źródła http://www.najlepsze-suplementy24.pl dzięki temu suplementowi zrzuciłam w miesiąc 4kg nie katując się na siłowni i nie stosując głodówek. Mój sposób: nieco ograniczyłam jedzenie i wprowadziłam jego regularność, jestem aktywna fizycznie i stosuje suplement Ultra Slim. Polecam podane źródło bo je przetestowałam a z tego co słyszałam w sieci są dostępne tańsze podróby tego suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki. Ten suplement działa bez zastrzeżeń. Chyba nawet kupiłam tam gdzie koleżanka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co jeszcze się łudzą,że istnieją tabletki cud: http://centrumpromocyjne.pl/zdrowie/schudniesz-albo-zwrot-pieniedzy/ http://centrumpromocyjne.pl/zdrowie/schudniesz-albo-zwrot-pieniedzy-kp-n/ wystarczy popatrzeć na osoby które schudły biorąc tabletki cud smutne jest to,że są osoby które myślą że dzięki tabletkom schudną,niestety dietka i ćwiczenia,a jeśli jest odpowiednia dieta i dobrane ćwiczenia to schudnie się bez suplementów diety,a jak ma się ochotę na coś słodkiego polecam suszone śliwki i raz na jakiś czas 2-3 kostki czekolady nie zaszkodzą nie wyrzucajcie pieniędzy,jak już naprawdę musicie kupić jakiś wspomagacz lepiej udać się do apteki i tam się doradzić,albo zainwestować ok 10 zł na ocet jabłkowy i pić pół godz przed posiłkiem: łyżka stołowa na szklankę zimnej wody albo szklanka zimnej wody z sokiem z cytryny (zamula żołądek) NIE FINANSUJMY OSZUSTÓW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma cudownych tabletek dzięki którym chudnie się bez diety i ćwiczeń przetestowałam wiele na sobie i jedyny wniosek jaki wyciągnęłam to taki że chudnie się tylko gdy stosuje się dietę i ćwiczy zrobiłam test: stosowałam dietę, ćwiczenia, tabletki odchudzające i herbatki: zieloną, czerwoną, drenujące.... chudłam gdy zaprzestałam diety i ćwiczeń a używałam wyłącznie tabletek i herbatek: tyłam wnioski ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie generalizujcie, zrozumcie że tabletki to wspomagacz przyśpieszający spalanie tłuszczu oraz pomagający w utrzymaniu diety przez hamowanie łaknienia. sama też długi okres ćwiczyłam i dietę stosowałam chodź nie w sposób agresywny ponieważ często się łamałam. efekty były średnie. Po dołączeniu tylko tabletek slimcea efekt był dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Lenaaaaa
Ja swoją kuracje oparłam na ograniczeniu jedzenia i aktywności fizycznej starałam się jak najwięcej ruszać oprócz tego wspomagałam się UltraSlim z http://www.najlepsze-suplementy24.pl (suplement polecony przez koleżankę u której widać było efekty). Moja kuracja trwała 3 miesiące przez ten czas schudłam prawie 10kg. od ponad miesiąca nie stosuje już kuracji. Jednak staram się jeść mało a częściej, nie zapominam o ****** pije dużo wody. Jak na razie nie przybrałam na wadze oraz samopoczucie jest bardzo dobre. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka23
Ja dałam radę schudnąć sporo dzięki suplementowi Foreverslim.W ciągu trzech miesiąc zmieniłam dietę schudłam aż 14 kg.Na żadnej wcześniejszej diecie nie udało mi się schudnąć aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorka
Osobiście biorę tabletki slimcea powiem wam że trafiłam na nie całkiem przypadkiem, zobaczyłam u koleżanki w pokoju jej mamy, na początku śmiałyśmy się z tego ale zmieniłam zdanie jak jej mama schudła 4kg w krótkim czasie. Więc sama kupiłam i jestem zadowolona wiadomo łącze to z sportem jazda na rowerze czasem pobiegam wiadomo, ale może w końcu pokażę się na basenie bez myślenia że każdy patrzy na mój brzuszek ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taliia
Także mam bardzo dobre zdanie o tabletkach Foreverslim.Dzięki tym tabletką udało mi sie znacznie ograniczyć jedzenie co pozwoliło mi schudnąć sporo.I najważniejsze jest to że po tych tabletkach nie występuje efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeangel
Moja historia z slimcea jest może jak większość historii o odchudzaniu, ale najważniejsze że prawdziwa :) Nawet nie śniłam o takim efekcie jak ona mi dała :) schudłam po całej 3 miesięcznej kuracji 11 kilogramów, i teraz jestem zadowoloną z życia kobietą :) czerpiącą z niego całymi garściami, dzięki slimcea nie wstydze się już iść na basen i tym podobne rzeczy wymagające pokazania ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbiowe
Jakoś nie wierze w to, za to wierze w slimcea bo ją biore i po miesiącu mam już 4 kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po niedawno skończonej kuracji suplementem slimcea, elegancko jestem bardzo zadowolona z niego 13 kilogramów w dół w ciągu 3 miesięcy :) Fiknie ktoś? :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minął już jakiś czas kiedy przestałam stosować tabletki Foreverslim.Teraz dopiero mogę napisać że tabletki okazały się skuteczne.Po pierwsze schudłam a po drugie nie wystąpił efekt jo-jo.Ze swojej strony szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalii320
Brałam slimcea, jestem już jakiś czas po skończonej kuracji, suplement naprawdę obniża łaknienie i wspomaga sam proces odchudzania, po 3 miesięcznej kuracji 12 kilo lżej a przdewszystkim ani podczas brania jak i po skonczonej kuracji brak jakichkolwiek efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvciaSeced
Brałam na odchudzanie slimcea, bardzo fajny suplement, miałampo nim dobre samopoczucie :) a to chyba 2 najważniejsza rzecz po gubieniu kilogramów, a i z tym gubieniem nie było najgorzej, może nie miałam jakiegoś ekstra rezultatu bo schudłam 8 kilogramóww 3 miesiące, ale i tak jestm bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superrrrrr
Też stosowałam slimcea, i supcio supcio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuję też innego suplementu diety, ale nie wiem czy ma to jakikolwiek sens skoro wzięłam już 3 opakowania Figurin Slim i widzę jak pięknie waga spada. Czasem eksperymentowanie chyba nie jest potrzebne, zwłaszcza, że ten produkt jest przebadany i zawiera algi brunatne oraz opuncję, które są naturalne. Nigdy nie wiadomo na jaki suplement się trafi, a ten jest ze sprawdzonego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerkowia
Ja brałam slimcea, tak jak już chyba tysiące kobiet, i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu :) bardzo dobrze się czułam i podczas kuracji i po skończeniu jej :) schudłam w 3 miesiące 11 kilogramów :) No i przedewszystkim jej skaład jest jawny i w stu procentach naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również brałam slimcea i jestem bardzo zadowolona :) schudłam z nią, dietą i ćwieczeniam ponad 10 kilogramów :) dodam że byłam w miare szczupłą osobą, ale postanowiłam schudnąc do wagi sprzed ślubu żeby w 10 rocznice wbić się w suknie jeszcze raz i spędzić tak wieczór z męzem :) plus oczywiście drugi miesiąc miodowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z tabletek slimcea, no nie mogę powiedzieć że jestem niezadowolona bo schudłam w 3 miesiące 8 kilogramów, ale szczerze mówiąc liczyłam na większe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta87
Mi udało się schudnąć dzięki slimcea, na wadze po 3 miesiącach kuracji mam 9 kilogramów mnie, bardzo się cieszę z tego że schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia90
Można się zdziwić podczas korzystania z slimcea, jeżeli ktos miał wcześniej styczność z takimi preparatami i na niego nie działały, to slimcea nie będzie zawiedziony, z początku zaczeło się niewinnie, obniżyło mi się łaknienie, takmnie więcej po 1,5 tygodnia od rozpoczęcia kuracji, kupiłam opcje 3 miesięczną, bo moim zdaniem taka była najbardziej opłacalna, no i jest to pełna kuracja, w tym czasie schudłam 12 kilogramów, i to bez żadnego efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia88
ojjj jak bardzo ja się zdziwiłam po krzystaniu slimcea, całe 3 miesiące nie wchodziłam na wagę bo chciałam sprawdzić ogólny rezultat, oczywiście czułam że chudnę ale nie chciałam wiedzieć ile, no i jak weszłam na wagę okazało się że schudłam 11 kilogramów :) oczywiście miałam diete i troszkę ćwiczyłam ale to chyba normalna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyśka86
Slimcea, no fakt jest taki że ten suplement działa i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć, nawet jakbym chciała, ale nie chcę bo mi pomógł :) schudłam dzięki niemu 12 kilogramów w 3 miesiące, a teraz nawet namówiłam męża żeby zaczoł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelipompom
Bardzo dużo ludzi zachwala slimcea, można pomyśleć że coś jest nie tak, ale jeżeli ktoś sam ją przetestuje to przekona się że jest skuteczna i sam będzie pisał że jest oki, tak ja teraz ja to robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, slimcea rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×