Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meluzyna55

Kuchnia orientalna

Polecane posty

Gość Meluzyna55

Zdrowa czy niezdrowa? mam przez tydzień stołować się w krakowskiej restauracji Mekong i mam pewne obawy. Nie jadlam własciwie tego typu jedzenia- raczej kuchnia polska jest moim faworytem. Ale nie ode mnie zależy gdzie będe się stołować przez ten tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy... Akurat "kuchnia orientalna" nic nie znaczy, bo orient to dla nas może być i Malezja i Indie i Chiny i Japonia, albo i inny kraj, a każdy ma inna kuchnię, więc nie mogę Ci pomóc, bo nie wiem jakie potrawy będziesz jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w większości jedzenie z krajów dalekiego wschodu jest zdrowsze od schabowego i bigosu, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od tego co jesz. jestem fanka orientalnych smakow i staram sie szukac nowosci, wiec moge ci polecic express oriental. maja bardzo duzy wybor, a zupka pho po prostu palce lizac! no i nigdy nie spotkalam sie zeby dawali jakies gotowce, wszystko jest swieze, wiec i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia orientalna jest zdrowa :) w sumie jak każda inna, to zależy po prostu od tego co zamówisz. napewno zdrowsza niż mcdonnald's. Jeśli resturacja będzie stosować się do zasad kuchni orientalnej to na pewno bedzie zdrowa i pyszna http://wladca-smaku.pl/smaki-kuchni-orientalnej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×