Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slomka14

Kupiona dieta na bebio

Polecane posty

Witam.Kupilam trzy dni temu diete z bebio.pl i do tej pory nic nawet nie ma zaksiegowanej wplaty a pieniadze z konta pobrano...pytanie do tych co tez korzystali...czy to normalna sytuacja czy wtopiłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaska
Witam mieszkam w Holandii również stosuje diete zaledwie 2 tydzien niektóre produkty musze jednak kupić w polskim sklepie ale tak nie ma problemu z zamiennikami, odrzuciłam wszystko co gazowane , alkohol pije tylko wode z cytryną czy pomarańczą, stosuje się ściśle do diety , nie podjadam żadnych chipsów czy słodyczy., jeśli chodzi o pierwszy tydzien zrzuciłam 55,2kg aż nie wierzyłam świcze 3 razy w tygodni na orbitku i 3 razy jeśli znajde czas z Ewką , ale zamiast samochodu jadę rowerem do pracy nie daleko codziennie 7km codziennie spacer z psem po 1 godzinie, więc nie hartuje się jeśli chodzi o świczenia ale jednak coć robie. Sama dieta śniadania przekąski kolacje są super nawet mi odpowiadaja jeśli akurat czegoś mi braknie jest możliwość zamienienia np: jabłka na banana, lub cukinie na ogórka, i tym się najadałm nie głoduje ale OBIADY,,,,,na 2 tygodnie tylko 2 mi smakowały były to krewetki na obiad i ryby nic pozatym sosy ...porażka serio musze sama kombinować aby było smaczne za dużo koncentratu zamiast pomidorów są one ułożone na kalorie a nie na to aby smakowało myśle ze powinni coś zmienić bo codzienie komętuje czego brakowało i co mogli by poprawić zbaczymy menu na następny tydzien a kończący sie 2 nie zachwycił mnie pod względem obiadów, Co prawda moje kg spadają ale nie jestem z samej diety zadowolona, po kontakcie z dietetyczką i wyjaśnienie jej że przedtem jadłam dużo słodkiego naprawde i ciężko mi to wszystko przezwyciężyć napisałam mi jedz kalarepę lub marchew. brakuje mi jeszcze jakiegoś forum na tej stronie osób które akurat stosują tę diete co prawda można komętowac posiłki ale to nie to samo , może jakaś koleżanka podpowiedziała by coś co mogłoby pomóc przetrwać ten czas razem i podpowidać co do menu, Było by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka jeśli chodzi o kg miało być warze 55.2kg a ważyłam 62:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam pytanie...czy dieta jest również dostosowana do trybu pracy? Tzn zwracają tez uwagę czy ktoś pracuje na zmiany itd? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bao399
Ja odchudzam się własnym sposobem i chyba wiele osób tak robi, po prostu ograniczenie słodyczy, napoi, pieczywo i więcej ruchu, trzymanie się godzin jedzenia i mniejsze porcje a do tego dodatkowo przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i bardzo mi pomaga bym nie podjadała między posiłkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisze kotoś jaki jest tygodniowy koszt takiej diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona33
Witam! Byłam na tej diecie sierpień i wrzesień 2016r, spadło 7kg. Posiłki bdb, szybko się przygotowuje, a produkty też łatwo dostępne. Można sobie samemu zmieniać i ustalać plan diety, tzn np cały tydzień to samo śniadanie, obiad czy kolację i wychodzi taniej. Ciężko ustalić dokładnie cenowo ile tygodniowo się wydaje na te produkty, ale nie są to aż tak drastycznie wysokie ceny, a efekty naprawdę są. Dodatkowo wyrabiają się zdrowe nawyki, ja jem mniej słodyczy, zero smażonych potraw. Metabolizm się poprawił w moim przypadku, ja jestem zadowolona, inne diety nie działały, albo były niezbyt smaczne. Wykupiłam ją znów i od poniedziałku zaczynam ;) mam nadzieję, że spadnie jeszcze 5-6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 1 tydzień zakupy wyniosły mnie 80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce mają dużo cukrów dlatego nie zaleca się jedzenia ich po 16. Moim zdaniem to logiczne, a nie dziwne. Wydaj mi się, że każdy dobry specjalista od żywienia Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam ta diete kilka miesiecy temu,nie bylo problemow z platnoscia dieta byla zawsze na czas ,kontakt z dietetykiem tez problem w tym ze nie chudlam pomimo usilnych staran Pani dietetyk zmian w liczbie kalorii i por posilkow nic nie pomoglo.Moim zdaniem dieta nie jest dopasowana do zmianowego trybu zycia tylko bardziej typu wytnij wklej,,moje znajome tez ja stosuja i menu jest praktycznie takie samo dla kazdego posilki powtarzaja sie w roznych dniach a czasem bylawo ze mialam np 4 dania z tunczykiem w ciagu tego samego dnia,,czyli tasmowka.Wydaje mi sie ze dieta powinna byc dopasowywana indywidualnie a nie jedna dla wszystkich bo na 10 osob zadziala a na jedna nie.Obecnie jestem na innej diecie i chudne czyli po prostu ten produkt nie byl dla mnie.zycze powodzenia i mam nadzieje ze bedziecie mialy wiecej szczescia niz ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 23.10.2015 o 12:41, slomka14 napisał:

Witam.Kupilam trzy dni temu diete z bebio.pl i do tej pory nic nawet nie ma zaksiegowanej wplaty a pieniadze z konta pobrano...pytanie do tych co tez korzystali...czy to normalna sytuacja czy wtopiłam????

Ja kupiłam ta dietę pieniądze szybko z konta wzieli. Kilka godzin później uświadomiłam sobie że nie mogę robić narazie żadnej diety a przecież jest 14 dni na rezygnację z produktu. Napisalam już 3 maile prosząc o zwrot pieniędzy i oczywiście totalna cisza i ignorancja. Zero szacunku dla klienta nikt mi nie odpisuje mają to po prostu gdzieś. Nie polecam tej firmy. Złodziejstwo. Mam 14 dni na anulowanie zakupu a nikt pieniędzy tam nie chce mi oddać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×