Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupujecie na diecie produkty firmy SANTE?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie odwiedzam ich sklep internetowy i tyle tego jest, jestem ciekawa opinii na temat tych produktów, sporo tam zamienników np chipsy ciastka w wersji zdrowszej pełnoziarnistej itp Co myślicie o jedzeniu tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahhha
tylko ze to jest bardzo kaloryczne ja kupuje ale otreby, soje, ciecierzyce, soczewice i tym podobnym ale nie chipsy , ciastka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałam to kaloryczność np ciastka owsianego ta sama co jakiejś delicji ale w składzie jest mąka tylko orkiszowa bez pszennej i fruktoza zamiast białego cukru więc jednak nie ma co porównywać bo na pewno mniej tuczące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahhha
no pewnie mniej tuczace zdrowsze ale jednak maja tych kalori , mozna to jako przekaske potraktowac ale nie jesc cały dzien :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi o jedzeniu cały dzień? To logiczne że chodzi o przekąski. Nie słyszałam o chipsach z Sante ale z Sonko jakieś są próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz masz
nic nie kupuje, poza platkami owsianymi gorskimi formy malvit, czy jakos tak, otrębami owsianymi, zytnimi na rynku od młynarza. sama pieke ciastka owsiane dzieki temu wiem co w nich jest i wychodzi znacznie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płatki z owocem goi - śladowe ilości owocu. Płatki z czekoladą - śladowe ilości czekolady. Tyle o tych produktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję łuskę gryczaną z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję wszystkie produkty firmy Sante i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna82
Ja jem praktycznie wszystko na diecie tylko po prostu o regularnych godzinach i mniejsze ilości do tego codzienny wysiłek fizyczny oraz suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl i rezultaty są widoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kupuję produkty sante, to już chyba z przyzwyczajenia. Moim zdaniem są bardzo dobre. Dla osób z nadwaga polecam african mango z vital progres mam go trzeci miesiąc i efekty są widoczne. Puki co schudłam 7 kg ale powiem szczerze ze liczę na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit_Ola
W temacie SANTE - znalazłam coś fajnego! ZDOBĄDŹ ZESTAW AMBASADORKI Zostań Ambasadorką Sante Fit i odbierz inspirujący Welcome Pack w naturalnym, lekkim wydaniu. Rejestracja na https://www.santefitnaturalnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie git produkty to tylko chwyt marketingowy; ) można sobie zjeść od czasu do czasu ale te produkty nie spowodują że schudniesz. Ja jem płatki owsiane zwykle codziennie. To nie owsianka na słodko czy dodaje do omleta. Polecam ogólnie najzwyklejsze płatki owsiane. Dobrze wpływają na oczyszczenie i więcej razy korzysta się z toalety w wiadomym celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulaa
jeśli chodzi o SAnte to ja lubie ich podukty bo są zdrowe i jak chcesz schudnąć to mozesz spokojnie jeść, ja teraz chcę zostać ich amabasadorem i przeststować najnowsze płątki pełnoziarniste i biore udział w konkursie. Sante szuka ambasadorów marki ! Wystarczy wejść na https://www.santefitnaturalnie.pl i zarejestrować sięi czekać na WlcomePack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×