Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotomaniaczka

Libramed czy ktoś stosował

Polecane posty

Gość kotomaniaczka

Cześć dziewczyny, wiosna w pełni a ja dopiero teraz zaczynam się zastanawiać nad odchudzaniem. Pani w aptece poleciła mi Libramed. Czy ktoś stosował i schudł? Liczę na wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka 123
Ja też jestem za szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej. Dlatego biorę i łykam dokładnie takie kapsułki http://nutrina.pl/28,slimette.html i mi one pomagają. Po trzech miesiącach udało mi się schudnąć, teraz ważę 14 kilo mniej. Ale to zasługa dużego wysiłku i diety, którą stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przetestowaniu wszystkiego od rozmaitych błonników przez chrom, Asystor Slim, Therm Line po ApetitBlock, stwierdzam ,że jest to anjlepszy preparat na rynku. Początkowo spadek wagi nie jest sopry - ok 2 kg w ciągu miesiąc.a Pani w aptece poleciła mi miezryć obwód w pasie i w tym samym czasie z brzucha zeszło mi 5 cm! Jestem już 3 miesiąc na Libramedzie i schudłam 7 kg. Równiez mój brat stosuje , ale tylko na noc - lubi sie objadać wieczorami i schudł już 3 kg w ciągu miesiąca. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam , specyfik wcale nie działa , żadnych efektów, szkoda pieniędzy na ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoneckkka
Ja nie stosowałam tego preparatu jednak dałam się naciąć na preparat Hydrominum, który zupełnie mi nie pomógł dlatego też postanowiłam napisać o tym na swoim blogu http://vitalnakobietka.pl jednak znalazłam inny sposób, który mi pomógł i dziś mogę powiedzieć, że sporo schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaG134
Stosowałam Libramed i efekty były widoczne dość szybko. Nie było żadnych skutków ubocznych, słyszałam o tych tabletkach głównie dobre opinie, dlatego postanowiłam je kupić. Zawsze wypytuję, wyszukuję informacji jeśli mam kupić coś droższego. Kupiłam je w internecie, w aptece Prima24, bardzo lubię tę aptekę, ponieważ zawsze mogę sobie poczytać o produktach, wybrać sposób dostawy, a i ceny wypadają korzystnie w porównaniu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotecka_Magda
Ja stosowałam i nie mam najlepszego zdania o tych kapsułkach...0 efekty na szczęście bez efektów ubocznych. Natomiast w moim przypadku świetnie się sprawdził preparat african mango, który kupiłam w promocji z http://tabletkiodchudzjace.info dużą zaletą tego preparatu jest znaczne zmniejszenie apetytu przez co odchudzanie staje się o wiele łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam jedno opakowanie libramed i szczerze mówiąc chyba się nic nie zadziało:/ odżywiałam się dużo lepiej niż przed- zero fast foodów, odstawione słodycze nawet wprowadziłam trochę ruchu. Zastanawiam się czy kupować kolejne opakowania, żeby po stosować min 3 miesiące, co myślicie? z drugiej strony ta ilość tabletek dziennie jest na prawdę duża:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Zdrowie sklep zielarski
Preparat Firomagra Libramed jest wyrobem medycznym wskazanym do LECZENIA nadwagi i otyłości, a nie kolejnym suplementem diety "wspomagającym"odchudzanie. Ta różnica jest zasadnicza, gdyż suplementy diety w PL nie muszą przechodzić badań dotyczących skuteczności działania, ani nawet potwierdzających skład produktu! Natomiast wyrób medyczny ma udokumentowane badania kliniczne. Działanie opiera się na zmniejszeniu tzw. skoku glukozy po spożyciu posiłku. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta www.aboca.pl. Natomiast jeśli chodzi o cenę to polecamy nasz sklep zielarski "Na Zdrowie" http://nazdrowie.sklep.pl/pl/p/Libramed-138-tabletek/106 dostawa za produkt Libramed jest za 1 grosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczne efekty.W miesiąc -4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana_11
Libramed stosowałam ale efektów żadnych. Udało mi się schudnąć ale to dzięki stosowaniu diety Sandruni. Schudłam w miesiąc prawie 9 kg. Więcej o tej diecie można przeczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa81
Przeczytałam opnie o libramedzie na tym forum i zdecydowałam się kupić. Efekt 4kg mniej po 2 opakowaniach!!!!!! Fakt, że stosuję sumiennie tak jak zalecają. Kupiłam w tym sklepie z którego był tu komentarz nazdrowie.sklep.pl Faktycznie 1gr za wysyłkę, a do każdego opakowania dostałam taki elegancki pojemniczek na tabletki. Bardzo fajna rzecz, bo ułatwia stosowanie poza domem. Wg mnie sedno sprawy to stosować regularnie. A swoją drogą przez to, że łykam te tabletki przed jedzeniem, to jakoś też jem bardziej regularnie. Waga nie spada jakoś mega gwałtownie, ale ważąc się raz w tygodniu sukcesywnie schodzi w dół. Zauważyłam też, że nie jestem też taka wzdęta jak kiedyś. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuza
wszyscy polecają libramed więc chyba też się skuszę. Koleżanka stosuje już 3miesiące i ładnie chudnie już 8kg mniej i bez jakiejś drastycznej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra323
Na mnie niestety ten suplement nie działał stwierdziłam,że nie warto wyrzucać pieniędzy w błoto skoro nie widać efektów a stosowałam 2 miesiące więc efekt powinien był już spory a tu nic;/ więc zmieniłam na african mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego bardzo zadowolona stosuje już 3 miesiąc a moja waga spada jak opętana 15kg mniej jak dla mnie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep Zielarski Na Zdrowie
Osoby zainteresowane zakupem preparatu Fitomagra Libramed zapraszamy do naszego sklepu www.nazdrowie.sklep.pl Gdyż aktualnie mamy bardzo korzystną ofertę na ten produkt! Do każdego opakowania, dokładamy gratis herbatę Firomagra Drena - wartą ok 15zł. Do tego wysyłka za 1 grosz. http://nazdrowie.sklep.pl/pl/p/Libramed-138-tabletek/106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaqq
ja nie stosowałam ale co innego mogę Ci polecić co przetestowalam na własnej skorze i efekty dało. są to tabletki iqgreen. mi brdzo one pomogły zrzucić zbędne kilogramy przy minimalnej diecie ponieważ ja nie umiem trzymać diet rygorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosapa
A ja wam powiem, że najlepiej i najzdrowiej chudnie się z dietetykiem. Nie trzeba wielu wizyt, raczej bardziej istotna jest motywacja. U mnie było z tym różnie, bo zwykle szybko się do czegoś zapalam i jeszcze szybciej mój zapał wygasa. Ale z odchudzaniem to niestety nie dawało dobrych rezultatów, bo nawet jeśli udało mi się trochę zrzucić, to zaraz znowu przybierałam. Dietetyk doradził mi suplementacje, wtedy efekty są szybko widoczne i faktycznie tak było, brałam therm line fast, cm się zmniejszały, nie czułam się ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić też Be Light Plus+ ja stosowałam te kapsułki i muszę przyznać, ze jak kiedyś byłam negatywnie nastawiona tak tutaj sie przekonałam, bo uregulowałam sobie metabolizm, nie czułam, aż takiego łaknienia i przestałam opychać się słodyczami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka_krakow
Ja też stosowałam dietę Sandruni, mój wynik to - 10 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Warto poczytać o tej diecie na stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą to ciekawe, że niemal każda osoba na którą nie działa libra med poleca co innego na czym schudła tak rewelacyjnie, że aż ciężko uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia 68
stosuje od 2 tyg na razie 1kg mniej,ale jem znacznie mniej (uczucie sytości)regularne wypróżnianie z czym miałam problem do tej pory. mam nadzieje że wyrobię nawyk aby mniej nakładać na talerz,a przede wszystkim nie jeść na noc .zobaczymy co dalej,wiadomo ze nie ma cudów na szybki spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez miesiąc.Jadłam trochę mniej ,nie odczuwałam dużego głodu,aktywność fizyczna taka sama jak przed zażywaniem tabletek - (nie ćwiczę). Po spożyciu całego opakowania waga ciała taka sama jak na początku.Nie wiem po jakim czasie będą widoczne efekty.Może przy większej aktywności fizycznej lepsze efekt,ale ja pracuje fizycznie i nie mam siły na ćwiczenia.A może moja przemiana materii nie działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie stosowałam ale co innego mogę Ci polecić co przetestowalam na własnej skorze i efekty dało. są to tabletki African Mango mi bardzo one pomogły zrzucić zbędne kilogramy przy minimalnej diecie ponieważ ja nie umiem trzymać diet rygorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
Libramed stosuje mój mąż. Dobrym efektem jest to że poprawiły się wyniki badań i to w znacznym stopniu a spadek wagi choć mały (je jak zawsze bez ćwiczeń) to efekt uboczny :). Teraz ja zaczęłam stosować bo przekonały mnie męża wyniki badań i to że jest to lek nie suplement. Podzielę się z wami moimi danymi z wagi jak będą znaczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Nefossen to jedna wielka ściema. Schudłem 1 kilogram w miesiąc, a miało być 14 kilogramów. No bez przesady...nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

https://doktorfit.edu.pl/neofossen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniks

Mam pytanie ile tych tabletek trzeba jeść trzy sztuki czy sześć sztuk chodzi mi o tabletki odchudzajace libraMed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×