Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FITNESKA007

LIMVENA koktajle odchudzające dieta LIMVENA

Polecane posty

Gość FITNESKA007

Chciałabym się coś dowiedzieć na tym forum na temat tych koktajli Limvena ponoć to jest skuteczne i ludzie sobie to chwalą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że to bije na głowe wszystko co nosi się mianem wspomagaczy odchudzania ale jest dosyć drogie taki produkt klasy premium jak Audi, Mercedes i BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITNESKA007
A czy ktoś z forumowiczów miał doświadczenia z tym produktem? Jak smakuje jak się czujecie po tym czy dobrze to syci? Jakie efekty po stosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest cały program odchudzający zaplanowany od deski do deski więc, czytałam gdzie na innym forum że na tym się nie da nie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad zainwestowaniem w te koktajle ale dowiedziałam się że są 3 smaki do wyboru ktoś wie jak to smakuję który smak jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest czekoladowy Truskawkowy i waniliowy ale niestety nie znam smaku żadnego z nich po wypłacie napisze jak smakuje bo chce to kupić a ktoś z forumowiczów to próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossi
Ponoć najlepsza jest czekoladowa i truskawka czytałam na innych forach ludzie tam bardziej ogarnięci są z tymi koktajlami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITNESKA007
Jednak zdecydowałam się na zakup Koktajli Limvena wszystkie 3 smaki po jednym opakowaniu jestem dobrej myśli i mam nadzieję,że dzięki tej diecie uzyskam satysfakcjonująca mnie figurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad tym zakupem zastanawiam Ta Limvena to w końcu coś co ma ręce i nogi.Bo w tabletki zielone kawy i inne dziadostwa to już nie wieżę bo już się na to nadziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny bardzo ciekawoatrakcyjny:) jest ten produkt w porównaniu z innymi muszę się przyznać że szukałam zielonej kawy ale wybiłyście mi ją z głowy jednak kupię Limvene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa1
Ciekawoatrakcyjny HAHAHA dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład: koncentrat białka serwatkowego (białka mleka), maltodekstryna, inulina, tłuszcz roślinny, stabilizatory: (guma guar, guma ksantanowa, karagen), izomaltuloza, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, aromat, emulgator – lecytyna słonecznikowa, mąka pszenna, substancje słodzące: (sukraloza, acesulfam K), barwnik – koszenila, witaminy: (kwas l-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan DL-alfa-tokoferylu, d-pantotenian wapnia, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, beta-karoten, kwas foliowy, D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina), minerały: (cytrynian potasu, sól wapniowa kwasu ortofosforowego, cytrynian sodu, węglan magnezu, dwufosforan żelazowy, siarczan cynku, jodek potasu, selenian sodu, siarczan miedziowy, siarczan manganu) Witaminy można brać osobno dowolne sami :) mąka? barwnik? aromat? ogólnie jest to serwatka rozpuszczana jak proponują w 1.5% szkl mleka. równie dobrze możesz sobie kupić mleko w proszku rozpuścić w mleku wkroić truskawki i posłodzić slodzikiem ;P a i do tego zjeść jedną tabletkę kompleksu witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna porcja Limvena czyli 27g to tylko 203 Kcal w tym 19.8g białka czyli według GDA 40% dziennego zapotrzebowania osoby dorosłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na redukcj***ardzo dobrze bo dużo białka dzięki czemu nie wystepuję katabolizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ten katabolizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katabolizm to utrata masy mięśniowej w trakcie redukcji masy ciała czyli żeby nie wyglądać jak wieszak ze skórą trzeba w trakcie redukcji utrzymywać wysoki poziom białka wtedy nie palimy mięśni i wygląda się sexi po redukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcia89
nie wiedziałam o tym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam i mogę wam podać skład tego produktu bo mam go przed sobą kcal 203 10% GDA cukry 0,7g 1% tłuszcz 6,2g 9% kwasy tłuszczowe nasycone 3,1g 16% sód 0,17g 7% białko 19,8g 40% węglowodany 15,4g 6% błonnik 1,8g 7% w jednej porcji produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczki
no to powodzenia z programem limvena dobrych efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że powstał ten wątek na kafeteri bo dowiedziałam się że coś takiego jak Limvena istnieje i to skuteczna dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekoladowa najlepsza gęste smaczne i dobrze zapycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 93
brat mówi że to jest lepsze w smaku niż jego koksy na siłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać że w smaku rewelacyjne, ale mnie przede wszystkim przekonał do zakupu fakt że koktajle nie zawierają białka sojowego na które jestem uczulona, a wszystkie inne znane programy odchudzające z koktajlami właśnie maja w składzie soje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed bieganiem piję robie zawsze 7-10 km po skończonych biegach jeszcze przez 2h nie czuję głodu. Dla mnie to rewelacja kiedyś eksperymentowałam z tabletkami ale naiwna byłam tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super koktajle bardzo mi smakują ja lubię truskawkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasunia
Od 2 miesięcy stosuję koktajle i wykonuje ćwiczenia w domu rowerek steper brzuszki i ciężarki mam do dyspozycji:) stosuję się do programu odchudzania i jak na razie mogę się pochwalić utratą 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xawierka
Ja też robię wszystko tak jak jest w programie i też mi dobrze idzie nie tak jak tobie ale ja jestem całkiem szczupła więc nie mam z czego zbijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellccia
Tabletki mnie nie interrere zamawiam limvena tego się placebem nie da nazwać wkładam do koszyka i czekam na przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyysia
Ja kupiłam sobie czekoladową odkąd stosuje koktajle nie sięgam po słodycze wystarczy mi limvena a waga fajnie spada z tym programem na odchudzanie z ćwiczeń to chodzę biegać do parku a jak jest zimno fest to idę na szybki spacer.Bardzo się cieszę że natrafiłam na ten produkt jest dla mnie idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koło 10-13 kg zależy od organizmu i od własnej włożonej pracy w cały program odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×