Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Listek

LIŚĆ SENESU - polecam

Polecane posty

Gość Listek

Wiem że to kretyńskie zarzywanie środków przeczyszczających. Zdaje sobie z tego sprawe ale pijam Liść Senesu prawie codziennie ( 4-5 saszetki naraz) Rozleniwiłam sobie jelita to wiadome ale naprawde jedząc mniej i pijąc senes w wiekszych ilościach da się schudnąc na 100%. Nie żebym namawiała do tej metody. Chce tylko podzielić sie tym co zauważyłam i doświadczyłam Mała dietka + Senes = spadek wagi Kurde naprawde. Tylko nie piszcie jakie są skutki brania śr przeczyszczających, że jestem nie normalna, że zniszcze sobie organizm i takie tam. Nieraz dziewczyna nie patrzy na skutki uboczne - Chce schudnąć za wszelką cene. Takie nasze życie :))))))) ciągłe diety i diety i diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała34
sama jestem ciekawa bo tez mam problem z jelitami to to poważny napisz gdzie to kupić i ile kosztuje :D pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
No Liść Senesu to podstawowy składnik chyba każdego środka przeczyszczającego czy tych na przemiane materii. Dlatego sam w sobie jest silny. Jak pierwszy raz wypiłam to kurde chyba wszystko ze mnie wyleciało co zjadłam hehe az nie można uwierzyć ze tego aż tyle:D Liść Senesu można kupić w kazdej aptece i kosztuje około 3,50zł Zalejcie sobien ajlepiej 2 albo 3 saszetki Pić wieczorem a rano.......... torpeda Fakt czasami myśle o tym że tak nie można i że bede żałować tego chlania ziół Tylko że gdybym nie piła to bym tyła w takim tępie ze tragedia Przejebane bo nie wiadomo co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj
Dobrze przynajmniej, że jesteś świadoma skutków ubocznych. Ja też to kiedyś piłam. No, ale zabroniłaś pisać o minusach, więc nie piszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca3
stosuję senes tylko po obżarstwie. ale kiedy stosuję go kilka dni pod rząd, brzuch rzeczywiście maleje. nigdy nie odważyłam sie stosować tego regularnie, ale po tych kilku dniach wiem, że jest skuteczny. opakowanie kosztuje 2,5zł i starcza na prawie na cały miesiąc, bo podczas miesiączki nie wolno go stosować. to na pewno najtańszy środek odchudzający dostępny na rynku, w każdej aptece czy sklepie zielarskim, naturalny - bo to ziółka, dlatego niepolecany. a długo i tak nie da się go stosować, bo po kilku dniach na samą myśl o wypiciu herbatki zbiera się na wymioty, choć na początku herbatka smakuje, ma lepszy od innych ziół smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senesowi mowimy NIE
a juz w szczegolnosci w takiej dawce jak autorka topiku go stosuje. ja tak robilam, a jak odstawilam to nie moglam sie wyproznic przez 2 tygodnie, a brzuch mialam taki wzdety, ze wygladalam jak w ciazy, a czulam sie jeszcze gorzej. z resta po jakim czasie jelita sie do ziola przyzwyczajaja i pracuja normalnie, zas po odstawieniu jest tak jak opisywalam :( tylko sie odwodnicie, dostaniecie kwasicy i innych gorszych swinst. poza tym ten senesw jest obrzydliwy w smaku i zapachu. nie ma co. nie ma to jak pelne policzki i zaokraglona buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze Senesowi mówimy nie! Nikomu tego nie polecam, a juz na pewno nie w takich ilościach! Nie pijcie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek
W sumie liść senesu czy ja wiem czy odchudza sam w sobie hmmm Najlepiej pić go jak np masz diete i nagle rzucisz sie na jedzenie, spijasz wieczorem i rano pusto w brzuszku Chociaż np Dieta Kopenhadzka + codziennie liść senesu to efekty rewelacyjne zresztą kazdy robi jak uważa papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja go nie polecam
szczególnie osobom z wrażliwymi jelitami lub żołądkiem...lepiej unikac jesli nie chcecie cierpieć tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENES - NAJGORSZE CO MOZE BYC
WIESZ CO KOBIETO!Sama rob sobie co chesz i jak chcesz, ale wez pod uwage ze na tym forum sa zdesperowane nastolatki, ktora (majac albo i nie) powody sa zdolne nawet samego diabla zjesc aby sie tylko odchudzic! SENES - to najgorsze swinstwo jakie mozna sobie zafundowac. Pisze bo sama tego doswiadczylam to raz a teraz jako dorosla kobieta, lekarz z zawodu po prostu nie moge nie zareagowac na Twoje pomysly. Skutki zazywania tego zielska sa takie: - pozorny spadek wagi - juz na biologii w gimnazju zapewne uczycie sie o trawieniu i wchlanianiu pokarmow - zajrzyjcie do ksiazek i zobaczcie na czym polega ten proces....waga spada, bo tracicie glownie wode - wyplukanie z wszelkiego rodzaju minerałow i witamin - skutki: powazne choroby : serca, neurologiczne i wiele wiele innych - najczesciej anemia a co z atym idzie : wypadnie wlosow, lamiace sie paznokcie, szara cera ze swietnie majacym sie tradzikiem itp., bezsennosc, brak koncentracji , zmeczenie = obnizenie stopni w szkole itp - zatrzymanie miesiaczki i trudnosci z zajsciem w ciaze prowadzace naet do bezplodnosci. Po dluzszym stosowaniu senesu i jego zaprzestaniu trudnosci z wyproznieniem sie (mozna nie zalatwiacs ie nawet miesiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli 84
hej wam wszystki ja też pijęsenes jest to trochę nie komfortowe ale jak się najem to przynajmniej mi lpiej do autorki toppiku i do wszystkich myślicie ze to dobry środek (pomijając wszystko ) na podtrzymanie wagi bo ostatnio schudłam i chciałabym zatrzymać wagę a jeść się chce...... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
to pije chyba już od 5 lat..i w sumie nawet jakbym chciała przestac to nie dam rady. Uzależniłam sie od tego świństwa psychicznie. Potrafie od czasu do czasu zrobić tydzień przerwy, ale wtedy jem tylko jogurty, bo po innym jedzeniu bebechy mi bulgoczą, wzdymają, grają i inne cuda. Wiem, że to złe, ale nie moge przestac, bo boje sie, że obudze sie rano i nie bede mogła sie załatwić..i mam tak wyjść z domu? Przyzwyczaiłam sie do myśli, że te ziółka będą mi towarzyszyć po kres moich dni..z większymi lub mniejszymi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ze mną wszystko OK
piłam przez osiem lat, w dużych ilościach przeczytałam to kilka tygodni temu i od tygodia nie posiadam i już nie zakupię tyle, że dziwi mnie fakt iż nie mam problemu ze spowolnieniem, chodzę minimum raz a bywa, że nawet 2-3 razy dziennie Więc co jest ze mną? Jakaś nietypowa, czy to jakaś wyjątkowa przychylność losu? (wierzę, że to drugie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ze mną wszystko OK
piłam przez osiem lat, w dużych ilościach przeczytałam to kilka tygodni temu i od tygodia nie posiadam i już nie zakupię tyle, że dziwi mnie fakt iż nie mam problemu ze spowolnieniem, chodzę minimum raz a bywa, że nawet 2-3 razy dziennie Więc co jest ze mną? Jakaś nietypowa, czy to jakaś wyjątkowa przychylność losu? (wierzę, że to drugie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ze mną wszystko OK
piłam przez osiem lat, w dużych ilościach przeczytałam to kilka tygodni temu i od tygodia nie posiadam i już nie zakupię tyle, że dziwi mnie fakt iż nie mam problemu ze spowolnieniem, chodzę minimum raz a bywa, że nawet 2-3 razy dziennie Więc co jest ze mną? Jakaś nietypowa, czy to jakaś wyjątkowa przychylność losu? (wierzę, że to drugie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka78
Na lepszą przemianę materii polecam codzinnie na czczo kefir lub maslankę i przynajmniej trochę ruchu...sprawdziłam i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaca od czasu do czasu
mama pytanie... tez popijam senes ale tylko jak sie przejem co sie czasem zdarza kazdemu. czy on jest szkodliwy nawet jzeli sie go uzywa raz na miesiac? nie mam na codzien problemow z wyproznianiem ale czasem jak przesadze z jedzeniem to popijam senesik zeby brzuchol zgubic po przejedzeniu, ot tyle... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
Piłam sobie senesik od czasu do czasu, potem coraz częściej a to dlatego, że wieczorem miałam napady głodu i napychałam się. Najlepszym sposobem na płaski brzuszek rano był senes i co...? Był płaski, ale... Uważajcie kochane na senesik, bo strasznie odwadnia, wypłukuje potas i prowadzi do zaburzeń elektrolitycznych. Nabawiłam się tylko hipokaliemii, serce waliło jak młot pneumatyczny, oblewały zimnie poty i ciężko było oddychać. Od czasu do czasu można, ale nie za dużo. Uważajcie na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka30
Czytam to wszytko o dietach juz jakies pare dni. Nie znam sie na sensenie ale dzis zjadlam pol kg kapusty kiszonej i do teraz mi bulga w brzuchu . Wyproznienie totalne . Mysle ze jak bede jadla co drugi dzien taka kapustke to tez pojde do kibelka. I to naturalny kawas to chyba nie taie zle:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to wszytko o dietach juz jakies pare dni. Nie znam sie na sensenie ale dzis zjadlam pol kg kapusty kiszonej i do teraz mi bulga w brzuchu . Wyproznienie totalne . Mysle ze jak bede jadla co drugi dzien taka kapustke to tez pojde do kibelka. I to naturalny kawas to chyba nie taie zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulllka
kochani z tym senesem to jest tak : jest zajefajny na poczatku szystko idzie gładko i naprawde cujesz sie duzo lzej tylko ze nie można przesadzac bo skutki sa obrzydliwe raz na jakis czs owszem polecam lecz do czesego stosowania odpada wiem sama po sobie moje zdrowe włosy staly sie matowe i dużo ciensze skura ziemista stałezasłąbniecia i zaawansowana anemia.... dziewczyny wszystko byle z głowa!!! pozdro,,,,:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten lisc senesu to
chyba gówno bo moja babcia miewa takie zatwardzenie ze nawet picie srodków przeczyszczajacych nie pomaga!!!!!! miała nawet lewatywy robione i nic... ja np piłam ten senes albo inne herbaty przeczyszczające co 2 dni 1 saszetka przed snem i nie zauwazyłam by to "polepszało wypróżnianie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-i-głupia
Myślicie, ze jak bede piła herbate Figura1 z senesem przez 2 tygodnie po jednej torebce dziennie to bedzie to bardzo szkodliwe? Wiem wiem, straszne świństwo tak naprawdę. Ostatnio kiedy sobie zafundowałam taką kurację, z czystej niewiedzy wypiłam 2 torebki w ciągu 1 dnia i rano mdlałam, przybierałam kolor żółto-zielony i generalnie było do dupy :/ ale 1 dziennie przez 2 tygodnie ok ? wtedy bede miala 1 faze diety SB. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-i-głupia
Chyba nie zrozumiałaś pytania doświadczona dietetyczko (hahaha) nie pytałam o zgodę tylko czy będzie szkodliwe. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później możesz mnie uraczyć swoją dobrą radą. Pozdrawiam Cię niezmiernie serdecznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daję radę senes działa przeczyszczająco. i takie herbaty powinny byc pite maksymalnie przez tydzien..skoro już masz te dane to podejmij decyzję...moze to prowadzic do rozwolnienia odwodnienia organizmu czyli chudniesz tracąc wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzozkwinka83
a ja tego NIE POLECAM !!!!! Pilam te swinstwa przez okolo 5 lat ...z niewielkimi przerwami, gdy chcialam z tym zerwac bo balam sie i swooje zdrowie... niestety nie udawalo mi sie z rozsadku to po rozmowie z lekarzem i obawami co bedzie dalej przestalam.... wreszcie i nareszcie. Nie pije tych swinstw od roku i jest lepiej. Nie biegam do toalety jak wariatka i nie zwijam sie z bolu...nie wstydze sie w duchu ...co ludzie pomysla jak sie dowiedza jakie zalosne rytualy odprawiam... Przestalam pic po badaniu USG ... wykazalo podraznienie dwunastnicy spowodowane piciem zbyt duzej ilosci ziol . Pozniej lekaz rodzinny zapisal mi dyspatalin /drogi ale dobry ok 30 pln za opakowanie 30 kapsulek ... 2 opakowania na iesiac ...biore od roku / Najwazniejsze to ze dziewczyny nie zdajecie spobie sprawy ze przez picie senesu i innych takich mozecie dorobic sie STOMI ... to tzw woreczek... ogolnie zle !!! Poprostu nie pijcie ... NIe WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodyczomaniaczka
ja niedawno wypilam figure1 z senesem- z 2och torebek... do wieczora powinna zadzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×