Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dajcierady

Małe piersi poprzez ćwiczenia

Polecane posty

Gość Dajcierady

Trenuje od dłuższego czasu miałam ładne piersi a podczas treningów znikają w mgnieniu oka co zrobić aby zatrzymać dalej ładne piersi i cały czas trenować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaś stracić dużo tłuszczu. Zyskałaś mięśnie i zdrowie albo to albo tłuste cycki. Nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh widzisz, dlatego chodakowskiej wszyscy sie czepiaja ze sobie cycki zrobiła ;) takie sa konsekwencje cwiczen przeciez biust to tkanka tluszczowa w wiekszosci reszta to gruczoly mleczne i skora - tylko tyle, albo dla niektorych aż tyle :D ja po iqacai zeszlam z miski D/E do B i wcale mi nie jest z tym tak najgorzej, przynajmniej nie boli mnie tak bardzo kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia J
Spróbuj zastosować Largomass... środek pomaga w odbudowaniu tkanki mięśniowej... pozwoli ci to lepiej wyrobić odpowiednie partie mięśni i poprzez to również poprawić wygląd piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
A może jakiś środek wspomagający budowę masy mięśniowej przy ćwiczenaich. Moja koleżanka stosuje largomass i jak mówi, u niej tego rodzaju suplementacja zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ,mam coś lepszego.Genisteina ,kliknij w przeglądarce i kup.Piersi rosna a w wyniku wysiłku fizycznego tkanka tłuszczowa spala się podczas ćwiczeń np na siłowni.Tłuszcz nagromadzony w gruczole piersi nie spala się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×