Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc juz diety

Mam dosc diety, nic nie daje

Polecane posty

Gość mam dosc juz diety

Odchudzam sie od tygodnia. Jem okolo 1400-1500 kcal i cwicze i wskazowka nawet nie drgnela. Masakra. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
hhahaha... sorry, ale po tygodniu rezygnujesz? cóz...powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczysz czyli sie chwali. Ale pierw miesnie troche pucha co sprawia ze sa ciezsze i mimo ze waga nie leci to tluszcz sie spala. Po tyg czasu nawet na cm mozesz nie widziec roznicy. Cos taka w goracej wodzie kapana. Jakby nic sie nie zmienilo po miesiacu to mozny by sie pytac czemu ale nie po tygodniu. Cierpliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylas miesiacami/latami a zrzucic chcesz w tydzien - gdyby to bylo takie latwe to swiat bylby pelen tylko szczuplych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpa
dobrze powiedziane madz :) Poza tym jeśli nie ćwiczysz i jesteś ogólnie mało aktywna, to 1500 kcal dziennie może być na granicy Twojego dziennego zapotrzebowania. Dużo ruchu, więcej cierpliwości i z czasem ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc juz diety
moje zapottzrbowanie to 2300 ale dlaczego nawet nie ma 100 gram mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jesteś przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pewna że 2300
? to sporo. Mi wyszło zapotrzebowanie 1450 więc to samo w sobie wygląda jak Twoja dieta. Spróbuj zejść do 1000 skoro 1400 nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc juz diety
nie ma zamiaru sie glodzic na 1000. Przy moim wzroscie, wadze i trybie zycia potrzebuje okolo 2300 wiec powinnam chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa tygodnie
Dopiero po DWÓCH TYGODNIACH!!!!!!!!!! widać efekty stosowania diety. Organizm potrzebuje czasu, żeby przestawić się. Stosuj dietę jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalakaks
no to zrezygnuj i będziesz gruba nadal. jaki problem? rób co chcesz. Sorry ja efekty miałam po 2 tyg i były to 2 kg. teraz po 6 miesiącach 20 kg mniej:) Wymarzone 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc juz diety
Ok nie poddam sie ale jestem mega wkurzona. Myslicie ze jest sznasa ze i tak schudne okolo 15 kilo w 5 miesiecy? Czy bedzie mi spadac np 100 gram na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pewna że 2300
to ile ważysz jeśli można spytać? Pamiętaj, że dla kobiet zapotrzebowanie liczy się waga * 24 * wsp. aktywności (między 1,1 a 3 chyba, gdzie 3 to matka karmiąca) * 0,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc juz diety
waze 66 kilo przy 161 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc juz diety
to obliczcie mi moje zapotrzebowanie. moze faktycznie zle policzylam. cwicze codziennjie po pol godziny plus raz w tygodniu basen przez godzine i tance przez 1,5 godziny, jestem studentka wiec oprocz tego za duzo sie nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pewna że 2300
Dużo się ruszasz więc rzeczywiście może być tyle, różne kalulatory netowe podają różne wartości. A dla pewności np. tu jest wzór wg którego można sobie policzyć i wychodzą cholernie małe wartości więc dla pewności najbardziej mu ufam ;) http://www.zdrowemiasto.pl/ogrod/index.php?art=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc tej diety
wytrzymalam i dzis na wadze kilogram mniej. Hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×