Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yoloxd

mam dość diety

Polecane posty

jestem na diecie ale już mam jej dość bo nie mam dla kogo się odchudzać i ładnie wyglądać. ale jak się zmotywować i zacząć żyć, coś robić chociażby dla samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ! Dla siebie, dla swojego zdrowia i wyglądu. Nie dla innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nikt nie zwraca uwagi na to jak wyglądam więc nikt nie zauwazy zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoloxd dziś "i tak nikt nie zwraca uwagi na to jak wyglądam więc nikt nie zauwazy zmian" Tylko tak Ci się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąśka
nie odchudzasz się dla kogoś tylko dla siebie, tak samo satysfakcję z tego jak wyglądasz będziesz mieć Ty, a nie ktoś kto patrzy z boku - on może ewentualnie pozazdrościć efektów ;) wiadomo, że zdarzają się małe kryzysy nie jesteśmy robotami, ale przecież po coś podjęłaś decyzję o odchudzaniu :) ja tez mialam kilka takich krysysow, a teraz wstaje rano, patrze w lustro i z automatu dzień jest lepszy! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczęłam się odchudzać dla samej siebie tylko dla innych, żeby inni to zauważyli a nic nie zauważają co z tego że ja widze jakieś zmiany jak inni tego nie widzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrarada1
och na pewno ktoś zwraca uwagę, nie ma ludzi niewidocznych ;) Trzymam za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąśka
moja droga Yoloxd same efekty które widzisz powinny być dla Ciebie motywacją do dalszego działania! Ile już jesteś na diecie i jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
oprócz odchudzania zacznij ćwiczyć. Bo będziesz wyglądać jak wychudzony patyk, a nie kobieta z ponętnym ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoloxd za to jak przytyjesz to wszyscy zauważą :P Nie wiem czy o takie zainteresowanie Ci chodzi :) Co do ludzi to np. moja koleżanka nie powiedziała mi do tej pory, że schudłam mimo utraty 10 kg i mam to w nosie. Co prawda mój mąż i rodzice zauważyli, ale ja mam akurat fajną rodzinę, a większość ludzi z natury jest zazdrosna. Olej innych i odchudzaj się dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
nikt ci nie powie wprost, że schudłaś. Ale będziesz mogła zauważyć to po zachowaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoloxd Schudlas, wygladasz lepiej, zdrowiej i piekniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ąśka odchudzam się jakoś od maja, ważąc się w czerwcu zauważyłam taką róznicę że ubyło mi tylko 3 kg. Bez ćwiczeń, na samej diecie. A teraz też trochę ćwiczę ale to bardziej na mięśnie niż na spalenie tkanki. Przećwiczyłam tydzień czy półtora ale już nie mam motywacji i dla kogo. I tak teraz z nikim się nie widuje, nigdzie nie wychodzę więc co to za różnica jak wyglądam? nikt tego nie docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
> 2kg w 7 dni naturalne odchudzanie tylko mozliwe z zielona kawą dostepną tutaj to chyba kawa na rozwolnienie. Dobra dla efektu jojo, czyli niedługo po tym odchudzaniu będziesz ważyć 2x więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
> 2kg na 2 tyg jest normą nie wiem z ilu na ile schudłaś, ale bym proponował zwolnić i więcej ćwiczeń. Przecież skóra też musi mieć czas na dostosowanie się. A jak już odpowiednio schudniesz i poćwiczysz to faceci sami się znajdą, choć.. w sumie nie wiem jak wyglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile wazysz, ale może 3kg faktycznie nikt nie zauwazyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważyłam 64 kg a teraz 61. no wiem ze nikt nie zauważył bo słabo widać to że schudłam i tak będzie cały czas , ile bym nie schudła i tak nikt nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile masz lat ale pomysl, ze jesli teraz nic z tym nie zrobisz to z kazdym rokiem bedzie gorzej i jako dojrzala kobieta bedziesz sie toczyc Czy to nie jest wystarczajaca motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest moją motywacją bo jak teraz nikt nie zwraca uwagi na to jak wyglądam to jak będę starsza i gruba też nikt nie będzie na to zwracał uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yolo 3 kg to przecież mało. Poza tym masz wagę w normie, więc tym bardziej tego nie widać. Jakbyś schudła 10 kg to co innego, ale po co skoro masz wagę w normie? Wymyślasz bo Ci się nudzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
a jaki masz wzrost? bo przy tej wadze (64kg) to raczej nie waga jest problemem. I niedługo zauważą, ale powiedzą - ale skieletor, zero seksownego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można zyć światłem odbitym w oczach innych daj spokój - skąd masz tak niska samoocenę? Schudnij tak, żebyś sie ty dobrze czula i wyglądała. I to wszystko. Ja schudłam ponad 10kg z dużej wagi i widac to już, a nadal nikt nie pochwalił, tylko co z tego? Chudnę dla siebie... mnie to w sumie nawet pochwały krepują, więc im później tym lepeiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 164 cm. moja koleżanka jest wyższa ode mnie i chudsza i jak schudła początkowo 4,5 kg to było to widać. Później schudła jeszcze więcej i pytali jej się kiedy w końcu przestanie się odchudzać bo wygląda jak miotła. a mnie się tylko zapytali jak tam moja dieta a więc to znaczy że nie widac że schudłam. Każdy kto chudnie to u każdego to zauważają tylko nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Twój wiek wiele tłumaczy... problemy nastolatki. Dziewczyno masz normalny wzrost i normalną wagę. Jak zaczniesz świrować z dietą to za parę lat będziesz otyła bo dopadnie się jo-jo kilka razy pod rząd. Popracuj po prostu nad sylwetką, poćwicz i pilnuj żebyś nie przytyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
no to jesteś w tym wieku, a raczej znajomi- chłopaki są w tym wieku gdzie zaraz wszystko się zmieni. Im się podobają dziewczyny patyczaki, bo sami tacy są. Niedługo im przybędą brzuszki lub mięśnie i będą woleli szczupłą, ale z zarysowanymi kobiecymi kształtami. Naprawdę trudno powiedzieć czy wyglądasz grubo czy nie, bo to (uważaj - wielka tajemnica) nie od wagi zależy, ale od budowy ciała. Dopiero kogoś widząc, można powiedzieć czy to waga czy coś innego w tej osobie przeszkadza. Może koleżance powiedzieli bo jest bardziej popularna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×